Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 14:24, 03 lis 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Piekna ta hortensja idealny ksztalt, zdrowa-tylko w tym roku kwiatow brak bo przez remont musialam ja sciac do zera.



____________________
Zapraszam na kawe
daszum 19:57, 04 lis 2020


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Kasiu masz bardzo ładny ogród i pięknie go pokazujesz
Podpatrzyłam u Ciebie na rabatach różne niskie trawki, nadają im lekkości i zwiewności. Muszę u siebie też wprowadzić
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
KasiaBawaria 12:33, 05 lis 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Witaj Danusiu w moim ogrodku trawki kocham, fajnie lacza rozne byliny ze soba. A teraz po usunieciu zywolotu mam miejsce na lika ogrodmnych traw, jako tlo, w koncu
____________________
Zapraszam na kawe
greg66 18:11, 05 lis 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Kasiu masz trzęślice?
A jak masz to na jakim tle bo u mnie się rozłozyła, muszę pzresadzić tylko ona ma już 4 lata.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
KasiaBawaria 20:04, 05 lis 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Mam edith dudszus, moorhexe, dauerstrahl.Chodzi ci o nie?Teraz chce Heidebraut i karl foerster na tyly przy plocie drewnianym. Molinie mam ze smialkami i roznymi bylinami na tle zywoplotu.






____________________
Zapraszam na kawe
ElzbietaFranka 22:02, 05 lis 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13876
KasiaBawaria napisał(a)
Rolnikow

Jak mielibyscie wybierac pomiedzy rozami, ktore posadzilibyscie przy plocie-ktore to by byly-eden rose, lady of shalott czy Friedenslicht? Znalazlam 12 odmiany winogron, ktore moglabym tez przy plocie posadzic i ktore w moich szerokosciach wydaja owoce.
Jak tam u was z korona?U mnie znow zamknieto szkoly i nie wolno podrozowac.






Zaglądam i czytam. U mnie klęska urodzaju tyle mam grzybów nie chcianych, ale cóż trzeba z nimi zyc na szczęście tylko pod drzewami trawnik jest ok.

W Wawie zaczyna byc nie ciekawie. Disiaj ok 28 tys chorych 380 zmarło w Polsce. Karetki z chorymi jeżdżą od szpitala do szpitala. Brakuje personelu medycznego. Medycy już wyczerpani. Em kupuje aparat tlenowy jakiś ekstra na wszelki wypadek. Na starość jak znalazł.
Dzisiaj na Narodowy już pacjentów przywieźli. Od poniedziałku cała dzieciarnia na zdalnym. Przedszkola czynne. Prawdopodobnie wszystko zamkna jak wiosna. Jeżeli nie będzie szczepionki to masakra. Teraz już nie wiadomo kto od kogo się zaraza. Trzeba żyć w samotności jak mnisi.

Pozdrawiam i zdrowia zycze
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
KasiaBawaria 22:47, 05 lis 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ela, u nas tez masakra z korona.Wlasnie skonczylam prace, bo pracuje z domu,bo dzieci tez ucza sie zdalnie. A ze to 1 i 4 klasa wiec latwo nie jest. U nas zmarlo juz wiecej ludzi.Prawie 11 000 ludzi zmarlo.W Polsce zmarlo z tego co widze ze statystyk prawie 7000.Mieszkam w rejonie o najwiekszym procentowym zarazeniu. U nas narazie ze sprzetem medycznym jest dobrze i Bayern nawet 10 lozek trzyma w razie co dla Czech-mieszkamy przy granicy czeskiej.

Dzis polalam kilka rabat gdzie wystepowaly grzyby-po uwczesniejszym ich zebraniu-posypalam maczka bazaltowa i piaskiem. Zobaczymy, czy to cos pomoze.
____________________
Zapraszam na kawe
Helen 05:53, 06 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
KasiaBawaria napisał(a)


Dzis polalam kilka rabat gdzie wystepowaly grzyby-po uwczesniejszym ich zebraniu-posypalam maczka bazaltowa i piaskiem. Zobaczymy, czy to cos pomoze.

Kasia, czym polałaś rabaty? Też mam w kilku miejscach grzyby i nie wiem co robić.
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 05:54, 06 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
KasiaBawaria napisał(a)
Mam edith dudszus, moorhexe, dauerstrahl.Chodzi ci o nie?Teraz chce Heidebraut i karl foerster na tyly przy plocie drewnianym. Molinie mam ze smialkami i roznymi bylinami na tle zywoplotu.




Czy to jest dobrej jakości zdjęcie czy odbicie w lustrze?
____________________
Helen - Hortensjowo
zawitka 08:49, 06 lis 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14052
Kula hortensjowa boska .Kwiaty będą pewnie w przyszłym roku /Co 2 lata/Pozdrawiam .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies