Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenia i plany vs. rzeczywistość

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenia i plany vs. rzeczywistość

butterfly 21:54, 05 maj 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Małgosiu kochana - ja już klnę jak szewc

Powoli dam radę, obie damy , nic na siłę. Już sobie odpuściłam 2 rabaty przytarasowe na ten rok...
Myślę, że szło by mi dużo szybciej gdyby nie "ładne odrywanie darni aby na coś się jeszcze przydała" bo trochę kasy poszło jednak na te trawę.
A dwa, że tam pod spodem jest jeszcze ogrom kamieni i drobnego gruzu, chociaż przed sianiem trawy jeździło sie traktorem z kultywatorem i bronami kilkanaście razy i po każdym przejeździe zbierało sie to ustrojstwo...

Powiem tylko tyle, że mąż po 2 przejazdach kosiarką między posadzonymi już roślinami odmówił współpracy i ja w tym tygodniu pierwszy raz w życiu !!!!! jeździłam kosiarką pomiędzy tawułkami
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
butterfly 22:04, 05 maj 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
1/3 zakupów doniczkowo-skrzynkowych poczyniona (23 szt pelargonii zwisającej i 4 szt zwykłej wściekle różowej )



Hortensje 'Blue Wonder' jeszcze nie na miejscu stałym ale powoli zapełniają sie kwiatami - jeden nawet wybarwia sie już na niebiesko.



____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
butterfly 22:10, 05 maj 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
I hosty już takie duże


Boje się, że cos dolega mojemu bukowi 'Purple Fountain'
Wsadzony ponad miesiąc temu, wypuścił listki. I dziś przypadkiem zauważyłam że listki ma całkiem oklapłe. Podlałam go chociaż wczoraj i przedwczoraj popadało zdrowo. Zresztą już go nie podlewałam specjalnie bo jak wspomniałam przyjął sie ładnie i dotąd wyglądał zdrowo




Czy ktoś wie o co chodzi ?
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Sebek 22:58, 05 maj 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale super zakupy balkonowe
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kasiula79 07:30, 06 maj 2012


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Beatko - zajrzyj do mnie: zadałam w swoim wątku identyczne pytanie odnośnie buka (też wydawał mi się podejrzany). Ogrodowiczanie i Szefowa stwierdzili że nic mu nie jest.
Pozdrawiam
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
bociek 17:18, 06 maj 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Beatko, nie jest lekko Szczegolnie jesli silniejszy odmawia wspolpracy, ale dacie rade
Piekne pelargonie. Ja w tym roku na bialo, ale w przyszlym chyba zrobie rozowe dekoracje balkonowe
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
butterfly 14:57, 07 maj 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
bocku (jak Ty masz kobieto na imię - widziałam piękną dziewczynę na zdjęciach) jutro, jak nie będzie padać to jeszcze dokupię na targu - również chciałabym białe
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Agacia 18:19, 07 maj 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Beato, zapisuję się do podglądania Realizacja planów na piątkę, a metamorfoza ławeczki inspirująca
____________________
~ W ogrodniczkach ~
EWIKN 18:54, 07 maj 2012

Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 8
Witaj, przyglądam się z zaciekawieniem twoim poczynaniom i jestem pod wrazeniem, pięknie wszystko powolutku nabiera wyrazu a u mnie dopiero "w imie ojca" jak to mówią... chciałam zapytać, po ile wyhaczyłas w lidlu te bukszpany???? widzę że od dziś róże na pniu i chyba się wybiorę po nie do lidla.., pozdrawiam
butterfly 22:17, 07 maj 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
EWIKN, bukszpany były po 22,99 w sześciopakach, wiec za szt wychodziło coś ok 3,83 zł
Potem za 2 tygodnie były jeszcze ale po jednej sztuce i droższe.
Z tego zakupu jestem mega zadowolona bo z 216 szt wypadła mi tylko jedna sadzoneczka

Róż na pniu sie boje, bo one lubią wymarzać; a jeszcze na moim wygwizdowie, gdzie na razie mało domów to już na pewno (u sąsiadki tamtej zimy wymarzły) - nie chce ryzykować, chociaż bardzo mi sie podobają

Agacia, dziękuję bardzo, niestety nie mam okazji na niej posiedzieć bo od soboty u nas leje i dalsza praca też stoi...
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies