Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lecę w kulki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Lecę w kulki...

anna_studio 17:08, 25 lis 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
JulkAd napisał(a)
Pozdrawiam w niedzielny poranek i miłego dnia życzę


Jula...dziękuję... i w takim razie ja życzę Ci miłego tygodnia...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
grupa_trzyma... 17:30, 25 lis 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Anula, śniegowa kula! Jak miło pogapić się na Twój ogrodek. Dziś przypomniałam sobie smak twoich pikli. Musisz mnie nauczyć, jak się je robi. A teraz pędzę do twojego drugiego królestwa
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Mala_Mi 17:36, 25 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Byłam ..... poczytałam.... i pocieszyłam się , że lekkie bałaganiarstwo to nie tylko moja cecha.... ale tu wpadam zawsze popatrzeć na "estetykę"..... i za każdym razem próbuję się nie dołować
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anna_studio 18:07, 25 lis 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
vita napisał(a)
Witaj Aniu,
Poleciałaś 'w kulki' w wielkim stylu! Stworzyłaś ten rodzaj estetyki, który zwykle stawiany mi jest za wzór.
Dla mnie to trochę rygor, przekraczający moje bałaganiarskie skłonności, ale zawsze wobec takiego piękna zatrzymuję się chwilę i...dołuję. Po czym robię swoje, hi hi. Zachwyciłam się tym, z jaką wrażliwością fotografujesz ogród, te kropelki rosy na liściach tawuły (dzięki, właśnie przypomniałam sobie o dwóch wykopanych i leżących samopas na tyłach ogódka!!!) faktury trawnika, te przeróżne gadżety, doniczki, kulki mchu...
A w tym momencie pomyślałam:





jakie dobre miejsce znalazłaś dla tych rzeźb! Dopiero po chwili spostrzegłam i doczytałam, że to gołębie, nie rzeżby! Może to wykorzystasz? Tak, w tym miejscu mogą takie rzeźby stanąć.
Pozdrawiam


Vitam Vitę
Dziękuję Ci za odwiedzinki....i tyle ciepłych słów..... dodają skrzydeł...
A co do rygoru....hi, hi hi...zdjęcia jakoś chyba jednak zamydlają... i to nie mało...

A co do gołąbków....świetny pomysł...mam nawet takowe....ale bardziej wypasione

nie chcę im jednak robić konkurencji....to mili goście...wolę tych realnych od czasu do czasu...

Nie zapominają o mnie... nawet w mroźne poranki....


















____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 18:21, 25 lis 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Mariusz napisał(a)
Witaj
Momentalnie nasunęły mi się do głowy słowa ‘’ogród estetyki’’. Z podziwem zatrzymuje się przy takich dziełach, nie waham się dodać - dziełach sztuki. W moim myśleniu, osoba , która tworzy taki ogród cechuje się wielkim wyczuciem i wyobraźnią. Estetyka, szczególnie rzuca się w oczy - rośliny współgrają infrastrukturą, nie ma przewagi, jest smacznie. Zaskakuje mnie duża dbałość o szczegóły.
W zasadzie ogrody są takie jacy właściciele, po części odzwierciedlają one nasze cechy charakteru. I znowu przychodzi mi myśl - nigdy nie osiągnę takiego efektu w moim ogrodzie, mam zbyt duże przywiązanie do niedbałości, w zasadzie ‘’pozornej niedbałości’’, i to wystarczy…
Pozdrawiam


Mariuszu.....normalnie pojechałeś po bandzie...............................
Dziękuję Ci bardzo za....tak...dogłębną ocenę.........prawie zahaczającą o...
studium psychologiczne...
jest mi niezmiernie miło....................
Z drugiej strony...czuję się głupio....bo mój ogródek....taki....niemowlak...rośliny choć już mocno podrosły....są jednak małe....a faza twórcza wciąż trwa...i nie zasługuję na tak wyrafinowane opinie...
Ale,mamy wolność słowa...i prawo do własnej opinii...
Normalnie urosłam o parę centymetrów...a w moim przypadku...każdy centymetr się liczy...
Dziękuję i pozdrawiam ciepło....
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 18:22, 25 lis 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Macham do...Agusi i Anusi....


____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 18:24, 25 lis 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Marzena....dziękuję za tu...i tam...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Mariusz 20:49, 25 lis 2012


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
anna_studio napisał(a)

Witaj
Momentalnie nasunęły mi się do głowy słowa ‘’ogród estetyki’’. Z podziwem zatrzymuje się przy takich dziełach, nie waham się dodać - dziełach sztuki. W moim myśleniu, osoba , która tworzy taki ogród cechuje się wielkim wyczuciem i wyobraźnią. Estetyka, szczególnie rzuca się w oczy - rośliny współgrają infrastrukturą, nie ma przewagi, jest smacznie. Zaskakuje mnie duża dbałość o szczegóły.
W zasadzie ogrody są takie jacy właściciele, po części odzwierciedlają one nasze cechy charakteru. I znowu przychodzi mi myśl - nigdy nie osiągnę takiego efektu w moim ogrodzie, mam zbyt duże przywiązanie do niedbałości, w zasadzie ‘’pozornej niedbałości’’, i to wystarczy…
Pozdrawiam


Mariuszu.....normalnie pojechałeś po bandzie...............................
Dziękuję Ci bardzo za....tak...dogłębną ocenę.........prawie zahaczającą o...
studium psychologiczne...
jest mi niezmiernie miło....................
Z drugiej strony...czuję się głupio....bo mój ogródek....taki....niemowlak...rośliny choć już mocno podrosły....są jednak małe....a faza twórcza wciąż trwa...i nie zasługuję na tak wyrafinowane opinie...
Ale,mamy wolność słowa...i prawo do własnej opinii...
Normalnie urosłam o parę centymetrów...a w moim przypadku...każdy centymetr się liczy...
Dziękuję i pozdrawiam ciepło....


Nie, no chyba aż tak z przesadą nie pojechałem , po prostu pisałem o swoich odczuciach. Jeśli decyduję się na publikację swojej opinii o czyimś ogrodzie, to zawsze głęboko analizuję wypowiedzi, fotografie w danym wątku. Uwierz mi, że jeśli miałbym się czegoś czepić, to zrobiłbym to - nie krytykując obraźliwie, bo nie jest to pozytywna cecha ogrodnika, a wywołując konstruktywną dyskusję - ale nie mam , stąd te wielkie słowa.
Jeśli chodzi o studium psychologiczne, to faktycznie łapie się na tym, że wiele cennych słów używam pospolicie. Tak więc przepraszam, jeśli wprawiłem Cię w zakłopotanie, ale czuj się raczej dumnie, a nie głupio, bo masz z czego.
Będę częstym gościem
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Syla 08:51, 26 lis 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
asc napisał(a)
Byłam ..... poczytałam.... i pocieszyłam się , że lekkie bałaganiarstwo to nie tylko moja cecha.... ale tu wpadam zawsze popatrzeć na "estetykę"..... i za każdym razem próbuję się nie dołować


No tak , nacieszyć się i nie dołować .... czy to idzie w parze ??? na porządek w domu i ogrodzie to sobie muszę jeszcze poczekać aż Kuba podrośnie ..... Eksperymentuje nawet w moim żwirku i wszędzie go czasami pełno .....
Buziaki Aniu
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Urszulla 19:19, 26 lis 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21810
Macham ale śladów nie odciskam bo Twój porządek zburzę niech tylko gołębie zostawiają swoje
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies