Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla odmiany czas na zmiany...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla odmiany czas na zmiany...

magnolia 10:58, 21 cze 2021


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Jagodaa napisał(a)
O jaki on śliczny! Jak długo kwitł w zeszłym roku?

całe lato do jesieni. U mnie też sie sieje trochę. Jedno z dzieci zakwitło na róż.
jedyny jego mankament malutki że jako pnącze prymitywne jest wiotki, więc czasem warto go lekko podeprzeć lub związać luźno. I lubią go ślimaki
____________________
Jagodaa 14:49, 21 cze 2021


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Magnolio, uwielbiam Twoje "typy" roślin. Są takie oryginalne, mają w sobie jakiś taki czar . Znalazłam u Bety zdjęcia Twoich powojników i info o ulubionych grupach, są przepiękne. Już zachorowałam na nie . Widziałam właśnie, że Little Artist ma patyczek, teraz wiem dlaczego. Zgapilam od dziewczyn polecana przez Ciebie Princes Diane i nie mogę się na nią napatrzeć w tym sezonie, właśnie powoli rozkwita.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Mgduska 14:53, 21 cze 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
magnolia napisał(a)

całe lato do jesieni. U mnie też sie sieje trochę. Jedno z dzieci zakwitło na róż.
jedyny jego mankament malutki że jako pnącze prymitywne jest wiotki, więc czasem warto go lekko podeprzeć lub związać luźno. I lubią go ślimaki


No i szkoda, czaiłam się na niego od dawna, ale jeśli lubią go ślimaki, to nigdy nie będzie taki ładny, jak na Waszych fotkach. Szkoda, kwitnący zadarnicz bardzo by się przydał. Tu i ówdzie.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Rench 16:04, 21 cze 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
beta napisał(a)
[img

Zachwycający ten koszyk Co to za roślina na drugim zdjęciu ?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
magnolia 10:07, 22 cze 2021


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Jagodaa napisał(a)
Magnolio, uwielbiam Twoje "typy" roślin. Są takie oryginalne, mają w sobie jakiś taki czar . Znalazłam u Bety zdjęcia Twoich powojników i info o ulubionych grupach, są przepiękne. Już zachorowałam na nie . Widziałam właśnie, że Little Artist ma patyczek, teraz wiem dlaczego. Zgapilam od dziewczyn polecana przez Ciebie Princes Diane i nie mogę się na nią napatrzeć w tym sezonie, właśnie powoli rozkwita.

Bardzo się cieszę, że mogę czasem Cie zainspirować. Powojniki botaniczne są wg mnie niesamowite
____________________
magnolia 10:12, 22 cze 2021


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Mgduska napisał(a)


No i szkoda, czaiłam się na niego od dawna, ale jeśli lubią go ślimaki, to nigdy nie będzie taki ładny, jak na Waszych fotkach. Szkoda, kwitnący zadarnicz bardzo by się przydał. Tu i ówdzie.


Zauwazyłam, że najbardziej ślimaki lubią samą odmianę Little Artist, juz siewki z niego mniej. jak go obsypiesz na dole mączka bazaltową, to im się nie spodoba- ślimakom. U mnie w tym roku ślimaki zżerały jednego, reszcie darowały. Ale zapolowałam wieczorem na nie i jest już dobrze. On moim zdaniem jest dobry jako domieszka czy akcenty np między trawami czy bylinami o ładnych liściach- w masie obok siebie, gdzie niemiałby o co się opierać byłoby widać jak się rozkłada na boki a srodek pusty- to chyba nie bardzo się sprawdzi.
____________________
beta 21:15, 22 cze 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Rench napisał(a)

Zachwycający ten koszyk Co to za roślina na drugim zdjęciu ?


Reniu, to papryka
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
KasiaBawaria 08:14, 23 cze 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Piekny ten powojnik...i kolejne chciejstwo na liscie..
____________________
Zapraszam na kawe
Juzia 09:44, 23 cze 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38652
Beatka... a ty co tak umilkłaś?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
popcorn 09:53, 23 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cuda pokazujesz
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies