Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla odmiany czas na zmiany...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla odmiany czas na zmiany...

beta 21:28, 13 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
kaisog1 napisał(a)
Beata, zdjęcie to jedno.,.... a powiedz mi on na czubku ma zielone? Czy też jest taki obeschnięty?


Gosiu rudzielec jest rudy od środka, na brzegach zielony, choć zdarzały się gałązki całkowicie suche


zaczynam mieć wyrzuty sumienia że nie zadbałam o niego wcześniej
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
monitka 21:30, 13 wrz 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Szkoda że się wcześniej nie zgadałyśmy bo moja teściowa właśnie niedawno z U... wróciła.
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
beta 21:32, 13 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
monitka napisał(a)
Szkoda że się wcześniej nie zgadałyśmy bo moja teściowa właśnie niedawno z U... wróciła.


no masz ci los, szkoda i to bardzo

a przynajmniej podabało się w naszych stronach?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
kaisog1 21:33, 13 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ja bym mu ściła gałązki żeby pieniek był oki i pocieła jeszcze wyżej i formowała małą kulkę. Jasne, że nie będzie atrakcyjny ale na wiosnę nawozem go i będzie oki - tak myślę sobie
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
beta 21:34, 13 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
kaisog1 napisał(a)
Ja bym mu ściła gałązki żeby pieniek był oki i pocieła jeszcze wyżej i formowała małą kulkę. Jasne, że nie będzie atrakcyjny ale na wiosnę nawozem go i będzie oki - tak myślę sobie


dzięki Gosiu

dajesz nadzieję
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
monitka 21:38, 13 wrz 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
No ba co za pytanie! Odpowiem za siebie, uwielbiam to miejsce! Mój małż ma tam rodzinę i kiedyś tam częściej bywalismy. Już po sezonie, na początku września jak piękne plaże były wyludnione. Nawet mi tęsko było w tym roku i mówiłam do M że może byśmy sie wybrali. Ostatnio byliśmy w U jak byłam na poczatku ciąży z młodą i to tam jej starsza siostra dowiedziała się że będzie miała rodzeństwo. Świętowaliśmy lodami na promenadzie
Może teściowa znowu wiosną się wybierze do siostry to jej pakuneczek zrobię
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Ozz 21:41, 13 wrz 2012


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
MilenaP napisał(a)
Znalazłam koniecznie muszę tam wpaść, ale najpierw jakieś zlecenie zrobić, bo jak tam wpadnę, to lepiej żebym miała gruby portfel
http://www.szkolkislaski.com.pl/Katalog_Jesien2011_Wiosna2012.pdf

Znam tę szkółkę bardzo dobrze i mogę rozreklamować tu o niej pisałam więcej:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2258-malopolskiekrakowskie-centraszkolki-ogrodnicze

Fakt, że może rośliny nie są takie nawożone i ,,wypasione", ale za to zdrowe i zahartowane, odwdzięczają się szybko za posadzenie w gruncie. Bardzo ją lubię, bo ma niepowtarzalny klimat ,,starych czasów", telefonicznie można się wszystkiego dopytać, i solidnie pakują wysyłki, ale (prócz cebulek chyba) ślą tylko kurierem i trochę to kosztuje (za to można chyba do 35kg zamówić )

p.s. ciężko ją znaleźć, choć jest prawie obok Wawelu, ukryta w środku osiedla blokowego
Od razu uprzedzam pytania - znam ją, bo miałam tam kiedyś praktyki
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
beta 21:43, 13 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
monitka napisał(a)
No ba co za pytanie! Odpowiem za siebie, uwielbiam to miejsce! Mój małż ma tam rodzinę i kiedyś tam częściej bywalismy. Już po sezonie, na początku września jak piękne plaże były wyludnione. Nawet mi tęsko było w tym roku i mówiłam do M że może byśmy sie wybrali. Ostatnio byliśmy w U jak byłam na poczatku ciąży z młodą i to tam jej starsza siostra dowiedziała się że będzie miała rodzeństwo. Świętowaliśmy lodami na promenadzie
Może teściowa znowu wiosną się wybierze do siostry to jej pakuneczek zrobię


jakie fajne macie wspomnienia

ja też wolę U po sezonie, zdecydowanie

także zapraszam do U i do siebie
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 21:44, 13 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
mam informację odnośnie dziury

przy siatce od szopki do furtki jest 2,70 cm
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 21:48, 13 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Ozz napisał(a)

Znalazłam koniecznie muszę tam wpaść, ale najpierw jakieś zlecenie zrobić, bo jak tam wpadnę, to lepiej żebym miała gruby portfel
http://www.szkolkislaski.com.pl/Katalog_Jesien2011_Wiosna2012.pdf

Znam tę szkółkę bardzo dobrze i mogę rozreklamować tu o niej pisałam więcej:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2258-malopolskiekrakowskie-centraszkolki-ogrodnicze

Fakt, że może rośliny nie są takie nawożone i ,,wypasione", ale za to zdrowe i zahartowane, odwdzięczają się szybko za posadzenie w gruncie. Bardzo ją lubię, bo ma niepowtarzalny klimat ,,starych czasów", telefonicznie można się wszystkiego dopytać, i solidnie pakują wysyłki, ale (prócz cebulek chyba) ślą tylko kurierem i trochę to kosztuje (za to można chyba do 35kg zamówić )

p.s. ciężko ją znaleźć, choć jest prawie obok Wawelu, ukryta w środku osiedla blokowego
Od razu uprzedzam pytania - znam ją, bo miałam tam kiedyś praktyki


dzięki Ozzi

w takim razie chyba się zdecyduje na róże od nich, ceny mają przyjemne

fajnie to wygląda-szklarnie w centrum miasta

Ozzi ja nie wiedziałm że Ty ogrodnik z zawodu jesteś!
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies