Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla odmiany czas na zmiany...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla odmiany czas na zmiany...

beta 20:39, 17 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
właśnie wrócił mój M pracy....woła mnie do auta i pokazuje zakupy....a tam siedzą-brzoza biała i jarzębina...zdębiałam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
monitka 22:50, 17 lip 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Beatko wszystko zależy jak będziesz tą wiśnię prowadziła. Wyguglałam w grafice i rzeczywiście sporo się rozrasta więc kiedyś będzie ok. Teraz jest łyso ale możesz jakieś miskanty na razie tam dać np. variegatusa dla kontrastu. Horti chyba bym po bokach dała.

No no mąż się ogrodniczo rozkręca, fajnie ja tez bym zdębiała jak by mi mój jakąś roślinę przywiózł
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
beta 22:57, 17 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
monitka napisał(a)
Beatko wszystko zależy jak będziesz tą wiśnię prowadziła. Wyguglałam w grafice i rzeczywiście sporo się rozrasta więc kiedyś będzie ok. Teraz jest łyso ale możesz jakieś miskanty na razie tam dać np. variegatusa dla kontrastu. Horti chyba bym po bokach dała.

No no mąż się ogrodniczo rozkręca, fajnie ja tez bym zdębiała jak by mi mój jakąś roślinę przywiózł


hej Miniczko...przez moment też pomyslałam o czymś tymczasowym tam, coby tak łyso nie było...czyli horti tak mniej więcej jak ustawiłam?....a M się niesamowicie rozkręcił...zapanować nad nim ciężko...bez rozmowy dyscyplinującej się nie obędzie
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Syla 08:56, 18 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
posadź trzy trawy (gracillimus lub coś w tych rozmiarach ) na plecach śliwy tak po trójkącie (bazgroły w załączniku )

jak już się porozrastają rośliny zawsze trawę możesz wykopać podzielić i przesadzić

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
beta 10:26, 18 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
ok...rozumiem Sylwia...tak zrobię...dziękować
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
AniaK 11:37, 18 lip 2013


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Syla dobrze radzi, tylko zamiast Gracillimusów dałabym trochę niższe i takie co Ci zakwitną np. Ferner Osten, mają czerwone kwiatostany. Moje Gracillimusy rosną wysokie i jeszcze nigdy nie zdążyły zakwitnąć.
Pozdrawiam
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Syla 13:14, 18 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
mnie zdecydowanie bardziej przy chortensji odpowiada gracillimus ...... Beciu zostawiam Cię w temacie wyboru buziam - jak mi się uda zrobić fotkę u siebie połączenia anabell z gracillimusem to podeślę wieczorkiem

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Topola 13:20, 18 lip 2013


Dołączył: 27 cze 2013
Posty: 233
beta napisał(a)
właśnie wrócił mój M pracy....woła mnie do auta i pokazuje zakupy....a tam siedzą-brzoza biała i jarzębina...zdębiałam


...bo mężowie są fajni .
____________________
Już nie działka - już ogród (u Topoli)
Milka 13:26, 18 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Beatko, żeby nie było....ja podglądam, co tu się wyprawia, rewolucja!!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
beta 14:09, 18 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Sylwia, Aniu...ja na trawach się kompletnie nie znam...temat muszę zgłębić...i dostepność w pobliskich szkółkach bąź w internecie sprawdzić...Syla...zdjęcie mile widziane


a skoro o trawach mowa, to poradźcie mi moje Drogie(dzy) jakąś trawę, którą mogłabym przy tarasie posadzić i wysłonić się od sąsiadów...odcinek ten ma ok 2 m długości...i raczej wąsko....ale żeby nie było łatwo, to powiem, że jest to miejsce raczej cieniste....a czytałam, że trawy to raczej słońce lubią.....


Topola......no ba...nigdy w to nie wątpiłam

Irenko:-D...ja też się do Ciebie ostatnio zakradłam...a ja bardzo grzeczna jestem...buziaki
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies