Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla odmiany czas na zmiany...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla odmiany czas na zmiany...

beta 09:07, 08 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Aneta......boszszsz...42 kg!!!!!!...tosz Ty kruszyna jesteś.....w takim razie już nie narzekam...a Ty się oszczędzaj, choć troszkę


co do mączniaka to nie zauważyłam...grochu juz dawno nie mam...zjadany był na bieżąco....na innych warzywarz też nic nie widzę....inna sprawa, to to, że właściwie nie wiele już w tych skrzynaich mi zostało....także sama widzisz....u mnie to namiastka tego co Ty masz

Anetko dbaj o siebie...pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
ewa004 16:44, 08 sie 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Hej skąd Ty takie piękne kwiaty masz w ogrodzie

A Limki jakie wielkie ,ja siem tak nie bawie
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
beta 21:32, 08 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
ewa004 napisał(a)
Hej skąd Ty takie piękne kwiaty masz w ogrodzie

A Limki jakie wielkie ,ja siem tak nie bawie


Ewuś:-)...jakie piękne kwiaty?...no standardowo-limki, jeżówki, trafki...przecie Ty też to masz...ale Ty za to masz superancką różankę...i też się tak nie bawię

buziaki niemożliwcu
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
MilenaP 09:48, 10 sie 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Betka cudne te Twoje hortensje zresztą nie tylko one, bo wszystko wygląda na zdrowe i zadbane pozdrawiam
____________________
Milena - zielonastrefa
beta 10:29, 11 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
MilenaP napisał(a)
Betka cudne te Twoje hortensje zresztą nie tylko one, bo wszystko wygląda na zdrowe i zadbane pozdrawiam


Cześć Milenko...to prawda, horti mi sie w tym roku bujnęły...uwielbiam siadać na tarasie i się na nie gapić...a z hamaka widzę za to horti na zakręcie...za rok cudnie będzie..

a dziś generalnie jakaś bez sił jestem...a dodatkowo wszyskie powiadomienia mi wcięło...normalnie ręce opadają i wszystko co może opaść...nie wiem kiedy znowu wszyskie wątki poodchaczam...póki co się poddaje
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
AlicyaLK 11:53, 11 sie 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Musiałam się cofnąć kilka stron, bo nadrabiam zaległości widzę, że i spotkanie było (piękne zdjęcia z ogrodu Magdy) i u Ciebie kwitnie i motylkuje
Żurawkowe przedszkole przednie a gdzie będzie ich docelowe miejsce?
Pozdrawiam niedzielnie
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
Matka 16:51, 11 sie 2013


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
o rzesz!ale hortensyjei kocimiętka-muszę nabyć
____________________
U Matki
Matka 16:52, 11 sie 2013


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
żurawkowe przedszkole dopiero obejrzałam a jakie tam przedszkolaki som?
____________________
U Matki
beta 17:08, 11 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
hej Bogna...kocimiętkę wysiewałam w tym roku razem z ostrogowcem...miałabym tego więcej, ale ukatrupiłam roślinki na słońcu....no trudno....horti są cudne...napatrzeć się na nie nie moge...za rok chyba zacznę tą rabatę przerzedzać...a zurawki to albo Creme brule, albo Marmalade, nie mam pewności...zobaczymy za jakiś czas czy wszystko się przyjęło
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 17:13, 11 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
AlicyaLK napisał(a)
Musiałam się cofnąć kilka stron, bo nadrabiam zaległości widzę, że i spotkanie było (piękne zdjęcia z ogrodu Magdy) i u Ciebie kwitnie i motylkuje
Żurawkowe przedszkole przednie a gdzie będzie ich docelowe miejsce?
Pozdrawiam niedzielnie


witaj...spotkanie było super...dużo rozmów i to wcale nie koniecznie ogrodowych...Magdy ogród bardzo mi przypadł do gustu i pasuje do stylu domu i ogrodzenia..czyli tak jak powinno być

żurawki myslałam dać na zakręt przed hortensje, tyle, że tam słonecznie i mam wątpliwości czy dadzą radę...póki co muszą się dobrze ukorzenić, więc najbliższy termin sadzenia to jesień lub wiosna

pozdrawiam i dzięki za odwiedzinki Alicjo
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies