Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla odmiany czas na zmiany...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla odmiany czas na zmiany...

beta 21:00, 29 lip 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
rzulieta napisał(a)
Tylko te wiechcie przekwitniete nie niżej. Mi juz kwitnie ponownie i równie mocno.


oooo...dziękuję Nina..tak nieśmiało ją właśnie skubałam...ale teraz będe już pewniejsza
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
monitka 21:13, 29 lip 2015


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Beatko jaką farbą szarą malowałaś u młodej? najlepiej pokaż efekt sama stoję przed dylematem na jaki kolor pomalować pokój młodszej a pomysłów brak. Też ma białe meble więc może coś podpatrzę

U mnie szławia jakoś marnie powtarza kwitnienie...zresztą przez to że ślimaki mi część pożarły nierównomiernie kwitnie w tym roku...
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
leon60 21:40, 29 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Tnij do dołu za trzy dni bedzie już zielona
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
beta 21:50, 29 lip 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
leon60 napisał(a)
Tnij do dołu za trzy dni bedzie już zielona


człowieku i bądż tu mądry
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 21:58, 29 lip 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
monitka napisał(a)
Beatko jaką farbą szarą malowałaś u młodej? najlepiej pokaż efekt sama stoję przed dylematem na jaki kolor pomalować pokój młodszej a pomysłów brak. Też ma białe meble więc może coś podpatrzę

U mnie szławia jakoś marnie powtarza kwitnienie...zresztą przez to że ślimaki mi część pożarły nierównomiernie kwitnie w tym roku...


Moniś...malowaliśmy Sniezką-miejski rytm...kolor nam się bardzo podoba...w sumie nie zastawialiśmy się wiele nad jego wyborem...kolorystycznie strzał w dziesiątkę...reszta ścian na biało...w sumie wiesz, zależy co się komu podoba...chciałam odejść od różu i fioletu...choć fiolet przemyka się w dodatkach....i tak jest chyba najlepiej...neutralne kolory ścian...w każdej chwili możesz zmienić klimat w pokoju za pomocą dodatków...ale ja to się tak w sumie na tym nie znam...robiłam na wyczucie...publicznie to się chyba nie odważę pokazać...spróbuję jutro jakiś wycinek ściany cyknąć

co do szałwi to jutro ją zetnę...zresztą widzę że od spodu wypuszcza nowe listki...
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
monitka 22:09, 29 lip 2015


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Beatko koniecznie pokaż fotki! Ten miejski rytm bardzo mi się podoba! nawet myślałam o podobnym kolorze bo widziałam u mojej fryzjerki takie ściany i fajnie to wygląda. Takie stonowanie jest ok i ja z chęcią też bym w tym kierunku szła tylko jak to mojej siedmiolatce wytłumaczyć
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
nawigatorka 22:14, 29 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
beta napisał(a)


hahahaha...serio?

serio
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nother 14:47, 30 lip 2015

Dołączył: 28 kwi 2014
Posty: 18
Bardzo mi się podobała mi się jakby prezentacja zmywalności farby Magnat u kumpla w domu? Macie jakieś zdanie na ten temat, bo teraz sam się zastanawiam nad pomalowaniem choćby salonu tą farbą?
Kuba 15:00, 30 lip 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Szwędasz się po cudzych ogrodach a u siebie ciężko Cię zastać
Kiedy zdjęcia?
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
polinka 08:53, 01 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17568
Berebrysy powalają na kolana! Piękna czerwień w Twoiom ogrodzie
U mnie chyba za mało słońca...zaczynają się przebarwiać ale nie w tą stronę co mają
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies