Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla odmiany czas na zmiany...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla odmiany czas na zmiany...

Tess 09:36, 03 sie 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
beta napisał(a)


to może być powód...na wiosnę nie żałuj jej...bądź bezlitosna

Będę! A jak Twoje ukorzenianie perovskiej? Bo ja mam siedem nowych sztuk! Jupi! W drugiej połowie sierpnia przystępuję do tworzenia (he, he, jak górnolotnie, co?) rabaty, inspirowanej Twoją
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
beta 09:41, 03 sie 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
malkul napisał(a)
zobaczyłam i pomyślałam o tobie https://www.pinterest.com/pin/382031980868874530/


Gośka...kusicielu jeden...to jest bossskie...czy coś sugerujesz?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Juzia 09:42, 03 sie 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38555
WOw i bosko i o jaaaaa!


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
beta 09:44, 03 sie 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Tess napisał(a)

Będę! A jak Twoje ukorzenianie perovskiej? Bo ja mam siedem nowych sztuk! Jupi! W drugiej połowie sierpnia przystępuję do tworzenia (he, he, jak górnolotnie, co?) rabaty, inspirowanej Twoją


...no dość poważnie to zabrzmiało...a widziałs co Kokocha podesłała?...no i tak kusi...mąci...i co teraz mam zrobić?...dosadzić?...bo bosskie to jest...a co Ty na to?

a w sprawie perowskich to mam pełno siewek...chce je jeszcze troszkę podhodować i myślę, że mogłabym już zacząć rozdawać...albo wymianka...werbeny potrzebuję
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 09:45, 03 sie 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Juzia napisał(a)
WOw i bosko i o jaaaaa!




no co z Wami?...jakie oszczędne w słowach...to ja napiszę masakra
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Tess 09:50, 03 sie 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
beta napisał(a)


...no dość poważnie to zabrzmiało...a widziałs co Kokocha podesłała?...no i tak kusi...mąci...i co teraz mam zrobić?...dosadzić?...bo bosskie to jest...a co Ty na to?

a w sprawie perowskich to mam pełno siewek...chce je jeszcze troszkę podhodować i myślę, że mogłabym już zacząć rozdawać...albo wymianka...werbeny potrzebuję

Nie masz werbeny? Niedopatrzenie jakieś.
Uśmiejesz się, ale nie widzę inspiracji pintsowych Pinteresta zablokowali dopiero w domu zobaczę, ale domyślam się, że boskie, po Waszych zachwytach i aż mnie skręca z ciekawości.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
magnolia 09:51, 03 sie 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Ja Pow Wow dziele wiosna przez podział karpy, ale Em, Zebrał wszystkie pędy co się urwały i chyba 90 % się przyjeło.
Przez pęd - tydzień w wodę i do wilgotnej ziemi w doniczce.
A ja wczoraj poszukałam piętek innych jeżówek u podstawy i poodrywałam- niektóre nawet małe korzonki mają. Tak spróbuję je sadzonkować- do ziemi, w doniczce. Piętka to taka mała kępka z podstawy- jakby 3 listki ze sobą złączone i zakończone zgrubieniem.
Tylko ja swoje chyba potrzymam do wiosny w tych doniczkach, albo przesadzę z z cała bryłą, bo jeżówki źle znoszą przesadzanie jesienne- utratę korzeni .

Tak, wydawało mi się że widzę pomarańczowe. Tam duużo ich wyglądałoby super- zrób jak piszesz- będzie ogniście.

Trzcinnik- te takie szpice maja w środku kwiaty


____________________
Juzia 09:53, 03 sie 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38555
Mam nasiona werbeny...jakbyco
Zielsko też mam, ale maleńkie jeszcze i tylko jedna zakwitła póki co

Właśnie zachwycam się Twoimi jeżówkami..u siebie
Jedna biała jest!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
beta 09:57, 03 sie 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
magnolia napisał(a)
Ja Pow Wow dziele wiosna przez podział karpy, ale Em, Zebrał wszystkie pędy co się urwały i chyba 90 % się przyjeło.
Przez pęd - tydzień w wodę i do wilgotnej ziemi w doniczce.
A ja wczoraj poszukałam piętek innych jeżówek u podstawy i poodrywałam- niektóre nawet małe korzonki mają. Tak spróbuję je sadzonkować- do ziemi, w doniczce. Piętka to taka mała kępka z podstawy- jakby 3 listki ze sobą złączone i zakończone zgrubieniem.
Tylko ja swoje chyba potrzymam do wiosny w tych doniczkach, albo przesadzę z z cała bryłą, bo jeżówki źle znoszą przesadzanie jesienne- utratę korzeni .

Tak, wydawało mi się że widzę pomarańczowe. Tam duużo ich wyglądałoby super- zrób jak piszesz- będzie ogniście.

Trzcinnik- te takie szpice maja w środku kwiaty




to poszukam tych piętek...jeszcze ze dwie szt by mi się na ta rabatę w skrzyni przydały...
no faktycznie, z daleka widać tą małą pomarańczową jeżówkę...ale mam tez ja z bliska...jest urocza..a widziałaś co mi kokocha podesłała?...
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 10:00, 03 sie 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Juzia napisał(a)
Mam nasiona werbeny...jakbyco
Zielsko też mam, ale maleńkie jeszcze i tylko jedna zakwitła póki co

Właśnie zachwycam się Twoimi jeżówkami..u siebie
Jedna biała jest!
..

nasiona tez mam..ale mi się z siewu nie udaje...może na jesień jedną wykopię i do donicy dam...tak jak Mała Mi radziła...

ładne te białe nie?...ja mam całe 5 sztuk...i zastanawiam się gdzie je dać...a żółte jakie ładne...od Magdy z nasion se wyhodowałam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies