Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla odmiany czas na zmiany...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla odmiany czas na zmiany...

nawigatorka 08:04, 03 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Piękne ogniste kolorki.chciałam napisać o harmoni z płotem z tyłu ale nie ujelabym tego tak pięknie jak magnolia:rytm płotu
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Tess 08:32, 03 sie 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Bosko!
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
beta 09:07, 03 sie 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
nother napisał(a)
Bardzo mi się podobała mi się jakby prezentacja zmywalności farby Magnat u kumpla w domu? Macie jakieś zdanie na ten temat, bo teraz sam się zastanawiam nad pomalowaniem choćby salonu tą farbą?


cześć...wiem, że takie właśnie cuda można z tymi farbami robić....ale nie miałam okazji się o tym przekonać...po za tym to chyba nie nasza półka cenowa...ale generalnie warto rozważyć

Kuba napisał(a)
Szwędasz się po cudzych ogrodach a u siebie ciężko Cię zastać
Kiedy zdjęcia?

a szwędam się...a co?...zdjęcia "som'...a Ciebie nie ma


polinka napisał(a)
Berebrysy powalają na kolana! Piękna czerwień w Twoiom ogrodzie
U mnie chyba za mało słońca...zaczynają się przebarwiać ale nie w tą stronę co mają


cześć...to prawda...od tej czerwieni oczy ciężko oderwać...to ich wybarwienie to chyba faktycznie od ilości słońca zależy...bo te pod szopką już takie nie są....
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 09:08, 03 sie 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
amelia_b napisał(a)
Śliczne widoki piękne perovskie,jak zaczarowana mgiełka a moja niewiadomo czemu się kładzie? A u ciebie piękne sztywne pędy


dziękuję...ja swoją wiosną mocno cięłam...tak ok 5 cm od ziemi...dobrze jej to robi...potem się nie pokłada...pozdr
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Tess 09:10, 03 sie 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
beta napisał(a)


dziękuję...ja swoją wiosną mocno cięłam...tak ok 5 cm od ziemi...dobrze jej to robi...potem się nie pokłada...pozdr

No właśnie ja swoją za długo przycięłam - pokładać się zaczyna.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
beta 09:20, 03 sie 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
magnolia napisał(a)
Koper pięknie 'podbił' limonką bordowo- niebieską rabatę.
bardzo podobają mi się rytmy płotu w jej tle.
jeżóweczka Pow- Wowo Wild Berry jest niesamowta, bardzo nietypowa- sztywna i krzaczek ma krągły, nie smukły, za to kolor wyraźny i mocny. I wg mnie twarda z niej sztuka. Mam ja kilka lat z jednej sztuki i niby nigdzie mi nie pasuje, a wciąż ja mnożę i oglądam potem jak wdzięcznie rosnie. Jak będziesz miała czas, to uszczknij jej przekwitłe kwiatki, a będzie kwitła jeszcze bardzo długo. A wiosna podsyp jej odrobinkę wapna ogrodniczego( wszystkim jeżówkom)




magnolia napisał(a)
a poza tym- lubię Tu wpadać i oglądać jak Wam pięknieje w oczach ogród.
trzcinnik bierze się za kwitnienie?



magnolia napisał(a)
o- widzę że się bierze.
Widok na perowskie przez szałwię - super!



zebrałam Twoje posty...dopiero na zdjęciach zauważyłam jak fajnie ten koper się wpasował..."rytm płotu"-dla mnie wyższa szkoła jazdy....uznaję to jako komplement...dziękuję
odnośnie Pow Wow, to faktycznie ma bardzo fajny pokrój...prezentuje wszystko to co o niej napisałaś...zaskoczyła mnie jeszcze tym, ze ma kilka kwiatów na jednej łodydze...jest niesamowicie wdzięczna...niestety przez podział wiosną zakwitną mi tylko 4 szt. ale to i tak mi wystarczy...już je pokochałam...a jak rozmnażasz swoje?...czytałam u Kokochy że poprzez oderwanie gałązki?...dobrze kojarzę?...a ta pomarańczową widziałaś?..to od Ciebie...też fajna jest...nawet myślałam żeby ją rozmnożyć i dać jako niższe piętro do tej rabaty przy szopie...bo te wysokie jeżówki się kładą...no i są wysokie...wtedy musiałbym delikatnie poszerzyć rabatkę...co o tym myślisz?
edit: nie mogłaś widzieć swojej jeżówki, bo zdjęć nie dałam...ot gapa. Zdjęcia mam, ale cierpliwości mi wczoraj brakło...może dziś

trzcinnik musze zaobserwować bardziej w takim razie...bo nie wiedziałam, ze on się zbiera
widok przez szałwię już niestety nieaktualny...wczoraj ścięłam...ale już wypuszcza nowe

i dziękuję za każde dobre słowo
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 09:21, 03 sie 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
leon60 napisał(a)
powiem tylko WOW


ottt....się nagadała...ale to Twoje WOW ma dla mnie DUŻE znaczenie...naprawdę...dziękuję
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 09:27, 03 sie 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
nawigatorka napisał(a)
Piękne ogniste kolorki.chciałam napisać o harmoni z płotem z tyłu ale nie ujelabym tego tak pięknie jak magnolia:rytm płotu

hahahaha...mnie tez zaskoczyła tym określeniem...dzięki

Tess napisał(a)
Bosko!


...następna...się rozpisała..żartuję...bardzo dziękuję
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 09:29, 03 sie 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Tess napisał(a)

No właśnie ja swoją za długo przycięłam - pokładać się zaczyna.


to może być powód...na wiosnę nie żałuj jej...bądź bezlitosna
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
malkul 09:36, 03 sie 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
zobaczyłam i pomyślałam o tobie https://www.pinterest.com/pin/382031980868874530/
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies