Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Znowu na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Znowu na wsi

Joku 20:30, 22 paź 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12080
Kilka mniej i bardziej aktualnych październikowych obrazków




____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Rumianka 21:56, 22 paź 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10216
Jolu, nie ma ważniejszych spraw, niż zdrowie...którego Ci życzę jak najwięcej...teraz nastąpi czas stopniowego wyciszenia w działaniach ogrodowych więc organizm odpocznie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
AniazUroczyska 02:33, 23 paź 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Joku napisał(a)
To jakiś rdest na pierwszym planie. .. Bardzo ładnie się przebarwił.


Jolu piękny ten rdest, gdyby nie te kwiatki ,pomyślałabym,że to tułacz( hotujnia) ,listki ma identyczne ,podobnie przebarwione.
Zdrowia życzę
Joku 22:00, 23 paź 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12080
Elisko, Aniu dziękuję. Mam nadzieję że przez zimę wrócę do formy.

Tułacza miałam przed laty i już nie chcę więcej. Strasznie się rozłaził. Lubiłam jego zapach.
Rdest nadal na zewnątrz bo pogoda ładna i ciepło.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
an_tre 20:04, 26 paź 2019


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
Jolu ta forma stroi sobie z nas żarty, a my musimy działać czy to jesień czy wiosna też mam nadzieję, że przez zimę nabiorę formy , byle nie gabarytowo
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Joku 20:24, 26 paź 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12080
Oj Aniu, to też moje odwieczne zmartwienie
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
gosika67 23:34, 26 paź 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Dawno mnie tutaj nie było a tu taka piękna kolorowa jesień, jeszcze tyle kwitnących.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Joku 11:49, 27 paź 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12080
Pozdrawiam Gosiu, miło mi że zaglądasz . Kolorowo jeszcze jest głównie dzięki liściom. Ale dzisiaj mocno wieje więc pewnie kolory znikną. Pozostanie zieleń, trochę żółci i szarość.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joku 12:39, 27 paź 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12080
Minęło mi 9 lat od czasu zalogowania się na forum. Szmat czasu , wiele godzin spędziłam tutaj. Sporo osób z moich i Ogrodowiskowych początków już się nie udziela, pojawiły się nowe ciekawe osoby i piękne ogrody. Obecnie czas spędzany przed komputerem i na Ogrodowisku się skurczył ale zaglądam tu codziennie.
Szefowa ze swoim Portalem pojawiła się w mojej głowie dzięki odcinkowi Mai w Ogrodzie. Było to dość krótko po moim powrocie z niemieckiej emigracji, bardzo mi wtedy brakowało tamtych pięknych parków, ogrodów większych i mniejszych. Polska rzeczywistość wtedy była o wiele skromniejsza niż obecnie, marzyło mi się takie wirtualne miejsce przypominające mi tamten świat. Marzenie się spełniło w ponad 100%. Dziękuję Szefowo i Wam wszystkim zaglądającym do mojego wątku.
Moje miejsce na ziemi w 2010 r. było inne



i nieoczekiwanie dla mnie samej zamieniło się na obecne, urządzane już przy pomocy wiedzy i pomysłom pochodzącym z Forum.

____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
an_tre 12:54, 27 paź 2019


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
Jolu Twój drugi ogród rozkwitł i zmężniał przez te lata, rośliny zrozumiały, że tu jest ich miejsce, gdzie troskliwa ogrodniczka

Mnie dziewięć lat na Forum minie w lutym a dostrzegła to dziś rano Milka.

Cieszę się ogromnie, że nasze drogi spotkały się tu na tym wspaniałym Forum i w życiu, które stało się bogatsze o całkiem spore grono super ogrodniczek, z którymi można pogadać o kwiatuchach i tak od serca...

Dla Ciebie kwiatuszek z mojego ogródka, świeżutki, tak z przed godzinki

____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies