Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Znowu na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Znowu na wsi

malgorzataka... 15:34, 17 lip 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Jola Twoje Koleżnki pięknie pokazały Twój ogród--Mirka ma fotograficznego pazura.
Och sympatyczne muszą być takie spotkania--zazdraszczam.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Joku 20:17, 17 lip 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12093
Aniu jakoś mi się te twoje i GorAni rejony kojarzyły z umiłowaniem do suszy. Skoro wody masz dość to niech już nie pada.

Edzia, tak mi się te chmurki spodobały że musiałam je uwiecznić. Ale trochę się natrudziłam żeby było widać . Dzisiaj nie pada ale wieje nadal i jest zimnawo.

Vita, no i nie padało a konwencjonalne grzanie jeszcze trochę będzie z nami .

Małgorzata, dziewczyny mają lepsze zdolności fotograficzne niż ja i ładniejsze ogrody.
Spotkania są bardzo sympatyczne, można do woli nagadać się o ogrodach, kwiatkach, poprzyglądać każdemu okazowi roślinnemu dowolnie długo. Człowiek niepodzielający naszej pasji by długo tego nie wytrzymał . A właśnie, osobiste spotkanie z ogrodem K.B. już zaplanowane? termin ustalony?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
malgorzataka... 15:39, 18 lip 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Córka od 1 sierpnia ma urlop i właśnie każe mi wybrać miejsce gdzie chcę jechać,bo ja i do
Przypek bym chciała...no ciągle jeszcze nie wiem co wybrać.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Joku 15:50, 18 lip 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12093
Moim skromnym zdaniem w tej rywalizacji powinny wygrać Przypki. Byłam i tu i tam.

PS! To są dwa zupełnie różne w charakterze ogrody. Jeżeli chcesz to mogę na PW więcej napisać.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Kordina 17:04, 22 lip 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Jolu wyobraż, sobie, że rozanki od Ciebie zaczynają kwitnąć, a tego się tak szybko nie spodziewałam
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Pszczelarnia 20:36, 22 lip 2022


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ewa777 napisał(a)






Tylko tyle udało mi się sfotografować.



To jest mistrzostwo.

He, he bodziszki ustąpią miejsca innym chciejstwom?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Joku 21:46, 22 lip 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12093
Bozena, rozankom nakazałam żeby się starały odpowiednio . U mnie nie mogę się jej pozbyć z pierwotnego miejsca. Odradza się jak feniks z popiołów .

Ewa, z owego mistrzostwa podoba mi się głównie Lavender Dream. Chociaż rozchodnika też lubię.
Dość liczni ogrodowi goście namącili mi w głowie . Chyba będą rewolucje. A już nie widziałam żadnych możliwości upchnięcia tego co mam w przechowalniku oprócz paska ziemi po przewidzianym do eksmisji przywrotniku. Co to znaczy świeże spojrzenie na ogród .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Kordina 22:55, 22 lip 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Joku napisał(a)
Bozena, rozankom nakazałam żeby się starały odpowiednio . U mnie nie mogę się jej pozbyć z pierwotnego miejsca. Odradza się jak feniks z popiołów .


Ta cecha bardzo mi się podoba, sama jestem jak Feniks z popiołów
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Martka 18:17, 24 lip 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Jolu, czytam o miłych spotkaniach i wypadach, podziwiam ogród na zdjęciach Mirki i Ewy. Bodziszkowe obrzeża wciąż w świetnej formie Bardzo udane wypełnienie donicy na tarasie. Mnie też się zdaje, że u Ciebie można jeszcze niejedno upchnąć
Jestem ciekawa zmian, jakie wyłoniły się na horyzoncie pospotkaniowym... Chmurki zapowiadają, że nowe idzie

Bardzo trafnie to ujęłaś, że osoby bez pasji ogrodniczej nie pogadają z nami długo Mam w ogrodzie różnych gości, ogrodomaniacy od razu uderzają w TE struny pozostali kwitują, jeśli w ogóle "o, ładnie!" lub co gorsza: "O matko, ile ty tu musisz mieć roboty!"




Joku 21:50, 24 lip 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12093
Kordina

Martka, na spotkaniach ogrodomaniaków nie można się nudzić pod warunkiem że ma się fioła na punkcie ogrodu i roślin. Dla mnie cenne są takie spotkania m. in. ze względu na sugestie na które za nic samemu by się nie wpadło . Ty też twierdzisz że to i owo by się jeszcze zmieściło . Hmmm .

Tymczasem w ogrodzie nastał czas jeżówek, lilii, powojników, w ogrodzie obfitość wszystkiego. Jeszcze kwitną róże, zakwitły pierwsze floksy







____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies