Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Znowu na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Znowu na wsi

mirkaka 19:46, 14 lip 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510



i na koniec poziomeczka
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
hankaandrus_44 19:54, 14 lip 2022


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Jolu, gratuluję odwiedzin. Pozdrawiam dziewczyny!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
vita 21:37, 14 lip 2022


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4014
Dziękujemy Haniu
Jola serdeczne dzięki, ale nas ugościłaś Zerkam na fotki Mirki, no, no.
Takie spojrzenie w micro skali całkiem nowe w Joli ogrodzie, urocze i interesujące Mirka uwierz w siebie, super fotki. Zainteresowanie lawendą podkręciłaś na maxa! Pokazałaś ją mistrzowsko. Jola zdradziła, że może jedną ze swoich rozmnożyć przez kopczykowanie. W Rzucewie hortka kwitła na nie. Jola potwierdziła. Rzucewo zbudowało nie wiedzieć kiedy pustynny ogród nad zatoką. Dobrze, że tam dzisiaj zajrzałyśmy. Jeszcze raz dziękuję Jolu
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Joku 22:30, 14 lip 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12080
To ja dziękuję, bardzo fajnie się gadało o bliskich sercu sprawach w doborowym towarzystwie znawczyń tematu roślinnego.
No właśnie Mirka nie doceniasz siebie . Jednak lektura książek o fotografii się przydaje. Nie poznaję własnego ogrodu.
Ewę zapomniałam wypytać o to kiedy przesadza się siewki ciemierników bo kilka u siebie wypatrzyłam i nie wiem co z nimi zrobić.
W Rzucewie faktycznie sporo nowości, zawiodły mnie róże które już chyba przekwitły, spodziewałam się czegoś więcej. Natomiast hortensje zachwyciły.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joku 22:31, 14 lip 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12080
hankaandrus_44 napisał(a)
Jolu, gratuluję odwiedzin. Pozdrawiam dziewczyny!


Haniu, zaproszenie aktualne .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Basieksp 23:04, 14 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Śliczne zdjęcia gratulacje dla fotografki ale gdyby nie właścicielka ogrodu, to takich zdjęć, by nie było, no bo Julu to Twój ogród tak ładnie wygląda, mimo, że go nie ponajesz na tych zdjęciach Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
mirkaka 08:46, 15 lip 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
No to teraz żałuję że nie pojechałam do Rzucewa zobaczyć ten pustynny ogród.
Kwitła na nie.. czyli to Miss Saori ?
Jola ja nie czytałam książek o fotografii tylko brnęłam przez instrukcję obsługi, haha i nie przebrnęłam
Podpowiem, że w/g mnie możesz siewki już przesadzać, ja to robię, tylko pilnuj podlewania i łopatę wsadź w ziemię głęboko
A zdjęcia hortek w Rzucewie zrobiłyście?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Kordina 09:52, 15 lip 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Ojej, to już któryś raz zdjęcia tego samego ogrodu zrobione inna ręką wyglądają zupełnie inaczej
Zaskakujące inne spojrzenie
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Joku 11:08, 15 lip 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12080
Wspominam nasze wczorajsze spotkanie i wasze propozycje odnośnie urozmaicenia rabat. Co to znaczy świeże spojrzenie na miejsce w którym ja nie widzę żadnych możliwości upchnięcia czegokolwiek . Chyba przerzedzę bodziszkowe szpalery .

Basiu, macham . Staram się upiększać ten mój kawałek szczęścia na ziemi. Ostatnio jest to ogród w ciągłej przebudowie. Dziewczyny widziały puste miejsca tu i ówdzie czekające na wypełnienie. Czy ja się z tym kiedyś uporam?

Mirka żałuj. Mnie bardzo zaciekawiły ogrodowe nasadzenia przy zamku, zwłaszcza ten ogródek za murami. Na hortensjach ogrodowych nie znam się, ale sprawdziłam obrazki kwiatów tej Miss w necie i też wydaje mi się że to jednak nie jest ona. Nie bardzo rozumiem wpis Vity, może sama nam wyjaśni. Zdjęć nie zrobiłyśmy, telefon zostawiłam w samochodzie .
Vita hop, hop !!
No to z książkami o fotografii coś mi się pokręciło. Przy przesadzaniu ciemierników będę starać się kopać głęboko.

Kordina, jakoś tak wychodzi że właściciel ogrodu pokazuje go ciągle w taki sam sposób.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
ryska 11:12, 15 lip 2022


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Mirka bardzo ładnie pokazałaś Joli ogród.
Jolu będziesz zadowolona z Lovely Fairy
A gdzie i jakie planujesz powojniki?
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies