Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 16:35, 07 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Sebek napisał(a)
Iza moje Angelique też nie mają pączków.....i bojam się, czy w ogóle będą mieć.... A kcę połączenie jak w Madżenkowym avatarku - tym wcześniejszym


Sebku przyjrzałam się dziś angelikom bardzo dokładnie i są !!! są łebki w tych, którym słoneczko dłużej świeci ... te w niezapominajkach mają do nich mniej więcej półtora tygodnia opóźnienia ... nie bojaj się muszą nam zakwitnąć ... i Tessie też ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Milka 16:40, 07 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Konstancja30 napisał(a)


taka wersja warzywniaka bardzo mi się podoba http://www.pinterest.com/pin/437975132484246297/

i tu ... http://www.pinterest.com/pin/557672366330065956/

http://www.pinterest.com/pin/270004940133825829/


Eeee, ty mi foto na maila, lub Fb w całości daj, bo twoje roślinki za mocno zasłoniły
wszystkie 3 wersje, extra, ale najbardziej przemawia do mnie ta pierwsza, ale ta trzecia, ekonomicznie przestrzeń ogranicza, no ale dojście gorsze....ot, dałabyś jedno, byłoby łatwiej
co będzie na tych placach równiutkich, gdzie ziemia już usypana?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Konstancja30 16:49, 07 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
irena_milek napisał(a)


Eeee, ty mi foto na maila, lub Fb w całości daj, bo twoje roślinki za mocno zasłoniły
wszystkie 3 wersje, extra, ale najbardziej przemawia do mnie ta pierwsza, ale ta trzecia, ekonomicznie przestrzeń ogranicza, no ale dojście gorsze....ot, dałabyś jedno, byłoby łatwiej
co będzie na tych placach równiutkich, gdzie ziemia już usypana?


pierwszy link absolutnie bezkonkurencyjny ...

te placyki to długa na ok 9 metrów rabata ... muszę wreszcie zrobić graficzny plan bo opisać moje wobec niej pomroczności dość trudno ...
mniej więcej jest tak, że na dwóch krańcach są brzozy ... wokół brzóz zamyka się przestrzeń mniej więcej prostokąta 2x3 ... w każdym ma być trawiasto ... bukszpanikowo ...
pomiędzy w dłuższym a chudszym prostokącie będą róże i to co z reguły z nimi ... no i pas dwuszeregu kupek ice dance (chyba) ... hmmm ... chyba jednak to graficznie bardziej zobrazuję bo sama nie wiem czy się rozumiem jak czytam co powyżej ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ana_art 17:38, 07 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Po Waszych doniesieniach poszłam oglądać angelique i się zaniepokoiłam bo jedne mają tycie łebki a inne nie...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 17:45, 08 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
To ja chyba pójdę obejrzeć moje angelique.... Ale mi sie nie zdarzyło przez 10 lat aby świeźo sadzone tulipany nie miały główek tylko same listki.... Tylko takie cebulki przybyszowe, znaczy się nie wykształcone mogłyby nie zakwitnać.... Więc ja sięnie stresuję.... Być nie możę.... Ja angelique kupowałam w necie a WY?
Warzywniak boski, głosuję na nr 1
Na rabatę Roberta doczekać się nie mogę!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 19:08, 08 kwi 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ja też w necie - i to na polecanej stronie Powinno być dobrze - musi być Jak to to będziemy reklamować
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Konstancja30 19:51, 08 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
za ciemno już ale bez paniki ... wszystkie angeliki w kubiku z różami mają pąki ... ba !!! ... są niespodzianki w postaci dwóch tulipków ... nie pojmuje bo nie ma mowy o tym by w jednym miejscu u mnie się dwie spotkały ... czyli co juz przybyszowa i z pąkiem ? ... jutro obiecuje dokument zdjęciowy zamieścić ...
donoszę też, że wreszcie widzę jak mkną w górę ... a papuzie to normalnie lada dzień odpalają

zatem nie siejemy defetyzmu ... angeliki dają radę
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
bociek 20:17, 08 kwi 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Hmmm, zagladam a tu aferka Tez kupilam Angeliki, a co, jak wszyscy to wszyscy i bociek tez i .... nie wiem czy maja paczki bo im w gatki nie zagladam

Izka, bedziemy obie mialy rabate Roberta cos mi sie tak zdaje Tylko ja jeszcze nie zdecydowalam jakie trawki w dwurzedzie. Bojam sie, ze Ice dance mi sie zleje w jedno, bo ona z lazacych
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Konstancja30 20:28, 08 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Bociuś czy jako niemianowany psor od trafek ... nie poznajesz co ten Robercik w tym szergu był uprzejmy ustawić ... ... w kubiku z różami mam carex amazon coś ... bardzo ja lubię ale chyba za kudłata ... ja siem zastrzelę .. chyba ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Joaska 13:53, 09 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Iza ja mam u siebie fajna trawę i aż musiałam się cofnąć do daty zakupu bo nie mogłam uwierzyć że to kostrzewa... kostrzewa mairei wyguglooj sobie nie kudłata a fajnie wygląda ....może by się nadała w twoje dwurzędy.
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies