Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ginger

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ginger

Margarete 15:10, 02 maj 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Wpadłam z rewizyta, i pooglądałam twoje fotki a wśród nich dopatrzyłam sie "bonsai" z jałowca, to chyba jest jałowiec pstry z takimi jasnymi końcówkami gałazek ? czy to ten pod którym masz tulipanki ?
Dużo tu u ciebie roślin, duzo kamienia i żwirków a mostek jest po prostu super ! Poza tym cztyając i oglądając fotki na twoim watku mozna przesledzic jak rozwijał sie i wzbogacał twój ogród, a to o żurawki (jeszcze u siebie nie mam ich ale będa na pewno) a to o hortensje , a to o brzozę ( mi tez marzy sie tak niska brzózka... wiem ze liście i kłopot z ich usuwaniem ale chciałabym miec...mysle tylko cały czas gdzie ją wkomponować...)
A piesek - sama słodycz choć podobno groźna rasa - mój tez doberman a więc budzi strach choć jest przyjazna wszystkim....
A co to za kwiatuchy na tym zdjeciu ? podobaja mi sie .....
Ginger napisał(a)


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
malkul 15:18, 02 maj 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
ja kupiłam potwora parę dni temu u kapiasa.Ciekawe czy ten Wasz ruszy, myslę że raczej tak. mój na razie mały i troche umecozny bo mu sie zleciało.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
zaga 18:33, 02 maj 2013


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
Witaj Dominiko! Wpadłam z rewizytą i muszę przyznać, że masz piękne rośliny i ogród. Widzę, że u Ciebie jest ciekawie i sporo osób Cię odwiedza. Będę także zaglądać Pozdrowienia dla Ginger ( jest słodka) od mojej gwiazdy

I podrap za uchem ode mnie swoją.
____________________
Agata - Ogród Zagi
Ginger 22:04, 02 maj 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Kindzia napisał(a)
Dzięki Dominisiu za info w sprawie żurawek Poszukam i zobaczę czy moje się nadadzą do dzielenia
A na dobry dzień dla Ciebie




Kasiu cudne powitanie
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Ginger 22:25, 02 maj 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Margarete napisał(a)
Wpadłam z rewizyta, i pooglądałam twoje fotki a wśród nich dopatrzyłam sie "bonsai" z jałowca, to chyba jest jałowiec pstry z takimi jasnymi końcówkami gałazek ? czy to ten pod którym masz tulipanki ?
Dużo tu u ciebie roślin, duzo kamienia i żwirków a mostek jest po prostu super ! Poza tym cztyając i oglądając fotki na twoim watku mozna przesledzic jak rozwijał sie i wzbogacał twój ogród, a to o żurawki (jeszcze u siebie nie mam ich ale będa na pewno) a to o hortensje , a to o brzozę ( mi tez marzy sie tak niska brzózka... wiem ze liście i kłopot z ich usuwaniem ale chciałabym miec...mysle tylko cały czas gdzie ją wkomponować...)
A piesek - sama słodycz choć podobno groźna rasa - mój tez doberman a więc budzi strach choć jest przyjazna wszystkim....
A co to za kwiatuchy na tym zdjeciu ? podobaja mi sie .....




Kwiatuchy które Ci się spodobały to tulipany Tarda .Gosiu tulipany mam pod thują ,ale jaką to nie mam pojęcia była już jak się wprowadzaliśmy , ale była łysa od środka więc ją powycinałam troszkę i to moje kolejne bonsai dla ubogich , a to drugie właśnie z jałowca (trochę kiepsko widać ale wygląda nieźle na żywo ) :


____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Ginger 22:28, 02 maj 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
malkul napisał(a)
ja kupiłam potwora parę dni temu u kapiasa.Ciekawe czy ten Wasz ruszy, myslę że raczej tak. mój na razie mały i troche umecozny bo mu sie zleciało.


Malkul Twój może i mały ale on rośnie jak na drożdżach więc za chwilkę będzie wielki to przecież Madżenkowy potwór czy też potfffffór !!!!!
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Ginger 22:30, 02 maj 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Witaj Zaga Ginger podrapana za uszkiem . A Twoja Gwiazda jak się patrzy !!
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Ginger 22:47, 02 maj 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Troszkę widoczków z dzisiaj :

Trawki teraz :


____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Ginger 22:54, 02 maj 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Moje Lilie sztuk 3 tzn były 3 ,ale coś tam po bokach wyrosło :


Anabelka :


____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Ginger 22:57, 02 maj 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Zakupy :

____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies