Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ginger

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ginger

Enya73 21:13, 04 maj 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Ginger napisał(a)
Zakupy :



Witaj! Napisz proszę coś więcej, co to za ciekawe odmiany horti? Jak duże rosną, kiedy zaczynąją kwitnienie i przede wszystkim, gdzie i za ile kupiłaś. Szukam od dawna ciekawych odmian hortensji
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Ginger 21:58, 04 maj 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Siem napisałam i posta trafiło . To piszę jeszcze raz . Anitko czy ciekawe odmiany to się okaże na razie bazuję na tym co piszą o nich w necie . Kupowałam je w Future gardens myślę , że to hortusiowy raj mają mnóstwo odmian Ja u siebie oprócz 3 ( w sumie to teraz chyba 2 ) ogrodowych horti mam same limki i anabellki teraz tez zaczynam kupować inne odmiany horti, ale same wysokie i takie które chociaż w początkowym stadium są limonkowo białe później mogą się przebarwiać . Gosia z igiełkowego ma u siebie Moonlight i pisała , że jest bardziej strzelista niż limka , mi na takich właśnie zależało bo chcę je posadzić obok tarasu , a że taras wysoki to chcę żeby kwiatostany były nad nim, albo posadzę je przy płotku anty pieskowym w przedoogródku żeby kwiaty wystawały ponad płotek . Magical Candle wiem , że wybarwia się na różowo, będę obserwować je jak będą rosły
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Madzenka 00:04, 05 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ginger napisał(a)
Siem napisałam i posta trafiło . To piszę jeszcze raz . Anitko czy ciekawe odmiany to się okaże na razie bazuję na tym co piszą o nich w necie . Kupowałam je w Future gardens myślę , że to hortusiowy raj mają mnóstwo odmian Ja u siebie oprócz 3 ( w sumie to teraz chyba 2 ) ogrodowych horti mam same limki i anabellki teraz tez zaczynam kupować inne odmiany horti, ale same wysokie i takie które chociaż w początkowym stadium są limonkowo białe później mogą się przebarwiać . Gosia z igiełkowego ma u siebie Moonlight i pisała , że jest bardziej strzelista niż limka , mi na takich właśnie zależało bo chcę je posadzić obok tarasu , a że taras wysoki to chcę żeby kwiatostany były nad nim, albo posadzę je przy płotku anty pieskowym w przedoogródku żeby kwiaty wystawały ponad płotek . Magical Candle wiem , że wybarwia się na różowo, będę obserwować je jak będą rosły


Magical Candle ma Gabik z miniaturowego
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 16:59, 06 maj 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Po bokach lilii nie wyrosło coś - tylko nowe lilie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
gierczusia 21:18, 07 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
No to ja już czekam na te fotki tych pięknistych hortek .. Byłaś we future czy prze internet ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Agnieszka_B 21:38, 21 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Chciałam się przywitać. Dziś coś same śląskie ogrody zwiedzam- chętnie tez pospaceruje po twoim
____________________
zapach-ziemi
Kindzia 06:54, 22 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Jak tam? Coś słychać?

Pozdrowionka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Ginger 13:50, 22 maj 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
gierczusia napisał(a)
No to ja już czekam na te fotki tych pięknistych hortek .. Byłaś we future czy prze internet ??


Gierczusiu byłam w Future wolałam sobie dotknąć hortki
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Ginger 13:52, 22 maj 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Agnieszka_B napisał(a)
Chciałam się przywitać. Dziś coś same śląskie ogrody zwiedzam- chętnie tez pospaceruje po twoim


Witam Agnieszko, spaceruj ile chcesz muszę porobić nowe zdjęcia , ale trochę brak czasu mi doskwiera
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Ginger 14:19, 22 maj 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Kindzia napisał(a)
Jak tam? Coś słychać?

Pozdrowionka


Kindziu troszkę słychać przez ostatnie kilka dni dorobiłam się kilku nowych nabytków: 2 hortki phantom , klon Crimson sentry, klon globosum, 2 modrzewie szczepione, leszczyna ,buk bicolor, krzaczki truskawek ,które wysłała mi nasza Ania z ogródka mimo woli .
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies