Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ginger

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ginger

Ginger 14:26, 22 maj 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Ginger 14:31, 22 maj 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Ginger 14:36, 22 maj 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Truskawy od Ani z ogródka mimo woli :

I hoti ogrodowa będą kwiatuchy :
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Kindzia 14:42, 22 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Łoooooo, dzieje się Mam crimsona i golden globe. Bardzo ładnie rosną. U mnie w tamtym roku takie malutkie były, a teraz już spore korony mają i barwy piękne

Na ogrodowej juz pączki kwiatowe masz????? Ludu złoty, muszę w piatek na swoje kuknąć
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Margarete 15:37, 22 maj 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ja mam tez buka ale trójkolorowego, bardzo go lubię. Ten twój tez ładny. A i widze że miałaś gościa, jaka świetna jaszczurka - chyba że ona u ciebie na stałe mieszka ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Ginger 18:21, 22 maj 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Margarete napisał(a)
Ja mam tez buka ale trójkolorowego, bardzo go lubię. Ten twój tez ładny. A i widze że miałaś gościa, jaka świetna jaszczurka - chyba że ona u ciebie na stałe mieszka ?


Ta jaszczurka to jedna z 4 ,które są zameldowane na stałe
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Ginger 18:23, 22 maj 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Kindzia napisał(a)
Łoooooo, dzieje się Mam crimsona i golden globe. Bardzo ładnie rosną. U mnie w tamtym roku takie malutkie były, a teraz już spore korony mają i barwy piękne

Na ogrodowej juz pączki kwiatowe masz????? Ludu złoty, muszę w piatek na swoje kuknąć


Kindziu ogrodowe obie (bo 3 nie strawiła powrotu zimy i padła ) mają pączki . Wklej proszę zdjęcia Twoich klonów chcę zobaczyć jak będą wyglądały za rok
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
danuta_szwajcer 07:01, 24 maj 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Fajne zakupy, klony piękne, no i horti, tez mam kilka odmian i szukam tej co u Gosi wypatrzyłas bo jest cudna, ale niestety nigdzie w okolicy nie ma może u Kapiasów będzie? Tez wole widziec i dotknąc jak cos kupuje. U niektórych szkółkarzy jak pytam to widzę zdziwienie, bo pierwszy raz słyszą tą nazwe. Jak pytałam o Bobo to nawet usłyszałam, że nie ma takiej Udało Ci się uchwycic jaszczurke, gratuluje A buka kontrolur liscie od spodu bo często oblepiony jest taka białą mszyca Zimnica okropna, pozdrawiam serdecznie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
dajana 22:15, 30 maj 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Ale masz piękne okazy drzew buka klony Ja mam jednego klona ale marnie mi rośnie Listeczki ma bordowe ,nie pamiętam nazwy.Moje horti jeszcze zalżków kwiatowych też nie mają.Niech ten deszcz przestanie wreszcie padać bo róże mają za mokro u jednej już brązowieją pojedyńcze listki i to piękna austinka . Jeśli chodzi o ten kamień to przeszukałam szuflady aby odnaleśc rachunek i nie mam .To było trzy lata temu ale wpisałam w google kamień polny płomieniowany i wybrałam z ofert Wszystko przez internet Nie pamietam nawet jak się nazywał ten skład Jest jeszcze szansa na znalezienie ale muszę wejśc na portal budowlany Tam mam swoje zdjęcia i opisy Jak znajdę podrzucę ci linka
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Margarete 00:50, 01 lip 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Stuk, puk Ginger!! Co u ciebie ? jak ogród ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies