Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Gąszczu u Tess

Pokaż wątki Pokaż posty

W Gąszczu u Tess

GabiK 23:07, 24 lip 2013

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Test, super jest. Dawno u Ciebie nie byłam. Wypasione te trawki i pięknie kwitną hortensje.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Anabell 00:41, 25 lip 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Tess napisał(a)



Tesi- jak tu jest ładnie? horti pięknie wyeksponowane, a niedawno pokazałaś te ujęcia przy odnawianiu kancików. Zakwitły hurtem, dały pokaz, by ich nie usunąć.

Krzywego modrzewia i ja tęż mam, tylko pod nim rosną języczki Przewalskiego i Ligularia, a horti taka sama jak Twoja już kilka lat nie kwitnie.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Evchen 01:31, 25 lip 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Tesiulka, pięknie nonono Horysie rózowiutkie cudniaste przedogródek miodzio, kopytnik dodaje jednak uroku nie ma co! Trawki to trawki, a kopyto to kopyto
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
monteverde 02:02, 25 lip 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Tess napisał(a)
Kule hortensjowe.
Tak wygląda kwiat hortensji, które są u mnie "od zawsze"


Te dwie - NN - kupiłam w ub. roku, przezimowała w gruncie.



Tesia zrób sadzonki z tej drugiej białe obrzeżone czerwienią kwiatkipozdrawiam a ta pierwsza to nie LEUCHTFEUER, różowa a czym zimniej czerwienieje i od podłoża też zależy kolor
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Tess 23:33, 25 lip 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
monitka napisał(a)
Tesko bajeczne widoki u Ciebie kopytnik kusi coraz bardziej on do cienia się nadaje?
Dzisiaj odwyk...przymusowy

Moni, napisałam już u Ciebie - tak, to idealna roślina do cienia.
ewa004 napisał(a)
Tesiu ależ te hortki u ciebie śliczne
Ja tez przestałam ogarniać forum ,staram się ale juz mi t nie wychodzi
U Ciebie też na bieżąco nie jestem ,przeleciałam pismo obrazkowe ,stwierdzam że pięknie i musi styknąć

No i dobrze, że przeleciałaś, Agentko, bo wiele do czytania tu nie ma ostatnio
beta napisał(a)

bajecznie!!!...a te carexy dodają niesamowitego uroku i rozweselają te ciemne palace purple(chyba palace?)
buziaki
a co to za cudeńko na ostatnim zdjęciu?

Beatko, cudeńko to kwiat rojnika. Mam w doniczkach.
Tak, żurawka to Purple Palace. Jestem nią zachwycona. Pięknie i szybko rośnie, pięknie się dzieli.
waska napisał(a)
O ja jak cudnie !

Przy was moje postępy wychodzą mizernie

O masz! A co to za doły? Pięknie masz, Joasiu, widziałam. A postępy zrobiłaś już ogromne.
Marzena2007 napisał(a)
Tess ale u Ciebie bujnie!!

Prawda? Za gęsto wszystko na tej rabacie posadziłam - nie miałam pojęcia, że to tak szybko wszystko urośnie. Przecież takie maleństwa sadziłam - wszystko dzieliłam na co najmniej pół
GabiK napisał(a)
Test, super jest. Dawno u Ciebie nie byłam. Wypasione te trawki i pięknie kwitną hortensje.

A dziękować, dziękować Choć super jeszcze nie jest - moze i umiem się obchodzić z roślinami, ale dooopa ze mnie, nie projektant Mus poprawić.
Anabell napisał(a)

Tesi- jak tu jest ładnie? horti pięknie wyeksponowane, a niedawno pokazałaś te ujęcia przy odnawianiu kancików. Zakwitły hurtem, dały pokaz, by ich nie usunąć.

Krzywego modrzewia i ja tęż mam, tylko pod nim rosną języczki Przewalskiego i Ligularia, a horti taka sama jak Twoja już kilka lat nie kwitnie.

Haniu, przecież Ty umiesz się obchodzić z hortensjami i mimo tego nie kwitnie? A wiesz, jak ja zmusiłam ogrodową rosnącą na wsi do kwitnienia? Jesienią dałam jej okrycie z przerobionego kompostu na korzenie (jak róży).
monteverde napisał(a)

Tesia zrób sadzonki z tej drugiej białe obrzeżone czerwienią kwiatkipozdrawiam a ta pierwsza to nie LEUCHTFEUER, różowa a czym zimniej czerwienieje i od podłoża też zależy kolor

Nie wiem, czy to ta właśnie. Wiesz Aniu, ja nawet nie pamiętam, skąd ja pierwszą moją hortensję mam. Tak to dawno było. Więc nawet jeśli miała kiedyś jakieś imię, to albo go nie poznałam, albo zapomniałam A ukorzenić mogę spróbować - nie zawsze się udaje, ale kto nie próbuje, ten nie ma Chcesz ją?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 00:19, 26 lip 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
Chciałam pokazać, czym się ostatnio zajmuję, ale zdjęcia się strasznie długo wgrywają. Za długo. A może wcale?

Dobranoc, padam już.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
zawitka 09:52, 26 lip 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
Tersko powalają mnie Twoje żórawki takie wielkie i ta trawka cudna Wszystko takie zdrowe luks .Umnie żórawki nie bardzo rosną nie wiem dlaczego a niektóre całkiem zginęły psia ich noga .Pozdrawiam serdecznie
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
BEATA_S 13:03, 26 lip 2013


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Bardzo ładnie u Ciebie w ogrodzie Teresko Wszystko tak wyrosło, dawno nie zaglądałam chyba

Teresko, a tak przy okazji zapytam, co tam u Ciebie aktualnie na tapecie ze słodkich pyszności ? Już chwaliłam przepis na ciasto 3BIT z kuchni ogrodowej, mama do tej pory się oblizuje... może czas coś nowego zaserwować? Masz coś może?
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Milka 13:10, 26 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Tereniu, normalnie jęknęłam z wrażenia!
co to za trawki z przodu?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Tess 13:42, 26 lip 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
zawitka napisał(a)
Tersko powalają mnie Twoje żórawki takie wielkie i ta trawka cudna Wszystko takie zdrowe luks .Umnie żórawki nie bardzo rosną nie wiem dlaczego a niektóre całkiem zginęły psia ich noga .Pozdrawiam serdecznie

Halinko żurawki trzeba odmładzać, bo po kilku latach brzydną - ogałacają się od środka. Potrzebują też gleby o odczynie obojętnym lub lekko kwaśnym. No i nie mogą mieć mokro bardzo. Te na fotce z trawkami to Purple Palace - jestem z niej bardzo zadowolona. Buziam
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies