Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Bogdzia 19:08, 14 sie 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Sporo juz zrobione ale pewnie masz rację ze za trzy lata bedzie widac że to ładny ogród. Powodzenia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Katkak 08:18, 05 wrz 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Izunia tę hostę wypatrzyłam w ZOO w Gdańsku. Tak mi się spodobała, że muszę ją mieć, a któż jak nie Ty będzie wiedział co to za odmiana . Pomożesz? . Pozdrawiam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Tamaryszek 11:32, 21 paź 2018

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Witaj Izo! Prace w nowym ogrodzie pochłonęły Cię bardzo i nie nie pokazujesz efektów, ale sezon się kończy, więc liczę, że się pochwalisz dokonaniami. Już widzę, że wszystko zaplanowałaś z rozmachem, wygląda na to, że powstaje angielski w klimacie ogród z formalnym układem. Warzywnik świetny. Pozdrawiam Cię serdecznie!
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
Kuklik 23:14, 06 sty 2019


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku
I naprawdę wstyd mi że tak zaniedbuję mój wątek... wybaczcie.
Na swoje usprawiedliwienie mam jedynie to że nowo powstający ogród absolutnie mnie pochłonął... zupełnie i bez reszty. I dało mi to tyle niesamowitej frajdy, że nie zostawiłam sobie czasu na prawie nic więcej No, do pracy tylko musiałam chodzić, ale każdą wolną chwilę spędzałam poza tym kopiąc, pieląc, walcząc z perzem i wszelkim innym cholerstwem próbując wieloletni ugór przerobić na mój wymarzony ogród. Krótko mówiąc tak intensywnie korzystałam z tego niesamowitego szczęścia posiadania nowej ziemi, że nawet za bardzo nie miałam siły robić zbyt wielu zdjęć. Muszę poszukać co udało mi się utrwalić, może coś jednak pstryknęłam.

Kasiu, ta hosta to najprawdopodobniej Atlantis, chyba że już zdążyłaś to ustalić przez te parę miesięcy kiedy tu nie zaglądałam. Swoją drogą nie sądziłam że aż tak dawno to było

Izo Kochana Dziękuję że o mnie pamiętasz Do prawdziwych efektów jeszcze daleko, ale właściwie to mi się nie spieszy bardzo, ogromnie mi się podoba proces powstawania ogrodu, mimo ciężkiej pracy to fantastycznie powodować że wyłania się realna wersja tego co widzę w wyobraźni... absolutnie mnie to pochłonęło
Ściskam Cię mocno i mam nadzieję na nasze spotkanie w tym roku, bardzo bym chciała
Buziaki
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Gardenarium 23:22, 06 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wiem coś o tym szczęściu z posiadania ziemi i nieograniczonych możliwości sadzenia. To wspaniałe uczucie.
Jestem ciekawa dalszych poczynań i oczywiście zdjęć.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kuklik 23:26, 06 sty 2019


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Skończyłam relację z ogrodu na domku... no to potem przyjechał



____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 23:30, 06 sty 2019


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Hej, Danusiu
Mam nadzieję że zdjęcia Ci nie wystarczą i na wiosnę widzimy się u mnie w ogrodzie
I cieszę się że mnie rozumiesz i nawet wiem czemu
Jeśli szczęście jest proporcjonalne do wielkości areału to Twoje musi być niewyobrażalnie wielkie
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 23:33, 06 sty 2019


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
... i niezawodna ekipa złożona z męża i syna zaczęła budowę...



____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Gardenarium 23:35, 06 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Chyba areał nie ma aż tak znaczenia, ważny jest jakikolwiek kawał wolnej ziemi do grzebania, prawda?

Przeglądam internet w poszukiwaniu donic.

Domek jest na szaro pomalowany?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kuklik 23:42, 06 sty 2019


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Po jakimś czasie wyglądał tak...



____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies