Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Radość dla oczu, pokarm dla duszy

Pokaż wątki Pokaż posty

Radość dla oczu, pokarm dla duszy

Nati 10:48, 13 lip 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
tutaj pięknie przebarwiająca się żurawka Brass lantern i Heuchera Micrantha odm. "Palace Purple ta ciemna a zielona NN rów ież proszę o podpowiedzi jeśli macie takie u siebie
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 10:51, 13 lip 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
ach zapomniałam chyba ją zdemaskowałam peppermint Spice ael nie jestem pewna , listek w przybliżeniu
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 10:53, 13 lip 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
mam podobną ciemną ale całkiem nie mogę dojść jak się zwie podobna do różnych odmian
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 10:56, 13 lip 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
zapraszam jakby ktoś miał ochotę odwiedzić mój wątek i coś skomentować ja tylko w przypływie chwili dodaje fotki i czasem zajrzę do was ale brak czasu nie pozwala mi na pogaduchy.pozdrawiammam nadzieję że chociaz fotkami was zachęcę do komentarzy miło czasem usłyszeć ciekawe propozycje na rabatki,

aha no i kupiłam lawendę i mam zamiar ją zestawić z frosted curls i tulipanami i żurawkami , tylko trawki przemarzają a jak jest u was z nimi bo nie wiem czy w nie inwestować
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
eda 01:46, 14 lip 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Nati napisał(a)
jeżeli macie pomysł co to może być za funkia proszę o podpowiedź będę wdzięczna
Nati szukałam i nie jestem pewna ale pasuje mi do summer music tylko twoja jest bledsza
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 01:51, 14 lip 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Nati 09:12, 14 lip 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
dzieki edytko że ci się chciało, tego jest odmian chyba ze 200 i są do siebie bardzo podone nie sposób jest trafić idealnie, ja nie potrafię trzeba poczekać jeszcze na kwiatostany i porównać, ale powiem szczerze że naprawdę jest podobna, dziękuję ci bardzo będę obserwować i poczytam o niej może akurat dzięki dzięki
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
10:48, 14 lip 2013
Witaj Natalio,

na początku, we wstępie napisałaś że żałujesz że obsadziłaś thujami wokół domu, dlaczego? Co byś tam zamiast thuj posadziła teraz?
eda 15:50, 14 lip 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Nati napisał(a)
dzieki edytko że ci się chciało, tego jest odmian chyba ze 200 i są do siebie bardzo podone nie sposób jest trafić idealnie, ja nie potrafię trzeba poczekać jeszcze na kwiatostany i porównać, ale powiem szczerze że naprawdę jest podobna, dziękuję ci bardzo będę obserwować i poczytam o niej może akurat dzięki dzięki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Nati 12:05, 15 lip 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
Kalamandyna napisał(a)
Witaj Natalio,

na początku, we wstępie napisałaś że żałujesz że obsadziłaś thujami wokół domu, dlaczego? Co byś tam zamiast thuj posadziła teraz?


jednak z perspektywy czasu jest ok całkiem nie żałuję bo nie ma u mnie miejsca na nic innego, ale jak bym miała większą działkę to bym nasadziła rożnego rodzaju iglaki w jakiejs ładnej kompozycji ze świerkami cisami itp. tak ma wiele osób z Ogrodowiska i daje to w przyszłości piękny efekt a u mnie tylko jako ściana żywopłot to będzie wyglądało. dziękuję za odwiedzinki widzę że u ciebie działka czeka na ciekawe pomysły stąd pytanie. tu na pewno znajdziesz wiele pomysłów i ciekawych ludzi, a miejse masz wspaniałe życzę wiele ogrodowych sukcesów
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies