Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzy mi się Siedlisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzy mi się Siedlisko....

monteverde 02:15, 12 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Aniu bardzo gustownie urządziłaś przedogródek a na ile podcinasz bodziszek? pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
AniaK 10:22, 12 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
monteverde napisał(a)
Aniu bardzo gustownie urządziłaś przedogródek a na ile podcinasz bodziszek? pozdrawiam


Dziękuję Aniu (nocny marku)za miłe słowa.
Bodziszek przycięłam całkiem przy ziemi, jak go przycinałam to już miał kilka młodych listków więc nie było tak calkiem łyso
W zeszłym roku nie byłam taka odważna i wycięłam tylko przekwitnięte kwiatostany i co brzydsze liście, ale nie zakwitł. W tym roku poszłam na całość, ale warto było, przez tydzień było trochę pustawo a teraz proszę pierwsze kwiatki.
Tak samo zrobiłam z szałwią, bo do tej pory też wycinałam tylko przekwitnięte kwiatostany i kwitła ale wyglądała tak sobie, liście trochę chrowały.

Pozdrawiam i zapraszam częściej
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
AniaK 12:30, 12 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Ciągle pada, ale ciepło i wszystko rośnie jak na drożdżach, chwasty niestety też
A tu mniej reprezentacyjna część mojego ogrodu, ale jakże smaczna




A to moje pierwsze (bo gruntowe) zbiory, wiem malutko, ale pierwsze tak cieszą

____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Gardenarium 12:32, 12 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nieważne czy malutko To tak cieszy, jak nie wiem co, a smak pozostanie na długo w pamięci. Ja do tej pory pamiętam smak własnych pomidorów z namiotu foliowego, choć minęło prawie 30 lat

Borówka wielkości niesamowitej
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AniaK 12:39, 12 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968



____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
AniaK 12:43, 12 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Gardenarium napisał(a)
Nieważne czy malutko To tak cieszy, jak nie wiem co, a smak pozostanie na długo w pamięci. Ja do tej pory pamiętam smak własnych pomidorów z namiotu foliowego, choć minęło prawie 30 lat

Borówka wielkości niesamowitej

Oj tak Danusiu smak niesamowity no i mam nadzieję że na razie malutko i będzie coraz więcej
Borówka to chyba Patriot, w zeszłym roku mi zmarniała i miałam ją wykopać, ale zaczęła odbijać a w tym roku proszę jakie wielkie owoce. Mam też bluecrop ale bez porównania mniejsze.
Pozdrawiam
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Gardenarium 12:47, 12 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja też mam kilka krzaków z odzysku od GabiK, ale są u mamy i nie wiem jak owocują. W końcu muszę pojechać i zobaczyć czy cokolwiek będzie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Moniika 16:44, 12 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Przepięknie poprostu.... a u mnie leje i leje i kwiaty mi marnieja Pozdrawiam m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 16:47, 12 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Aniu a bodziszkowi przycinasz tylko łódygi na których były kwiatki ? Liści sie nie przycina.? Czy może tez sie je przycina a ja nic o tym nie wiem?
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
pawelec 17:23, 12 lip 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 23
Witaj Aniu

obejrzałem Twoje zdjęcia i nadziwić się nie mogę... ja też chcę taki ogród jest po prostu śliczny
Co do zbiorów to pierwsze może i małe ale ze zdjęć widać, że szykują się o wiele większe po takich deszczach będziesz koszami zbiory do domu nosiła już smacznego Ci życzę

pozdrawiam
____________________
Pod orzechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies