Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...

anipla 02:02, 12 lis 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
W trakcie spaceru
Uwielbiam takie widoki :









Spotkane po drodze



____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
popcorn 08:31, 12 lis 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Piękne widoki na spacerze! Bardzo ładna okolica! pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 08:57, 12 lis 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Anitko śliczne zdjęcia biedronki , no prześliczne. A gdzie koło Ciebie jest jeziorko z kaczkami ? , bo to nie jest to przed torami?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anipla 09:28, 12 lis 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
W tym przed torami nie spotkałam ostatnio kaczek :





Kaczki pływały w rzeczce obok stawu szkółki K. (rodziców). W okresie lęgowym po stawie Pańswta K. pływają całe rodzinki .
Pozdrawiam
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
popcorn 09:41, 12 lis 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Piękny staw! Trochę straszny, ale klimatyczny
To masz tak blisko tę szkółkę, Anito??
____________________
Mój nowy ogródek
anipla 12:04, 12 lis 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Do "rodziców K. " mam 5 minut piechotką , a do "córki K" 3 minutki autem.
Staw?hmm....sama do końca nie wiem co to jest... raz wygląda jak staw ,rozlewisko ,rzeczka a innym razem jak bagno-może Bogdzia będzie wiedziała dokładniej.


Ja tu sobie do Ciebie piszę , a za oknem sójka (chyba)przyleciała ,usiadła na stoliczku , zjadła 5 żołędzi które sie suszyły na podstawku i poleciała...gdzie ona zmieściła taką ilosć ?i to w całości połykała...
Pozdrawiam


____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
popcorn 12:20, 12 lis 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
To duża musiała być ta sójka! tyle na raz? w całości? nieźle
Fajne to rozlewisko; to bliziutko tam masz!!!! Sory że Ci robiłam kłopot z tymi cisami, nie wiedziałam że nadarzy się okazja i mam je prawie darmo... ciekawe czy się przyjmą...

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
anipla 12:44, 12 lis 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
No ,to chyba sójka była -podobna przynajmniej .

Kłopot żaden - daj spokój , a Ty zaoszczędziłaś jakieś 2 tys. pewnie (przy tej wielkości)- okazja super- przyjmą się muszą ,tym bardziej że jest jeszcze ciepło i mają więcej czasu na ukorzenianie się.
Szkoda tylko ,że nie przyjechałaś -ale co się odwlecze....ja do Bogdzi mam rzut "doniczką" a też dojechać nie mogę
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
popcorn 13:17, 12 lis 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Anito umówimy się wiosną, obejrzę Twoje włości i do Bożenki może wpadniemy - zapraszała Super będzie! I w szkółce K może coś upolujemy? albo chociaż zajrzymy
No, trochę by kosztowały...
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 15:32, 12 lis 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anipla napisał(a)
W tym przed torami nie spotkałam ostatnio kaczek :





Kaczki pływały w rzeczce obok stawu szkółki K. (rodziców). W okresie lęgowym po stawie Pańswta K. pływają całe rodzinki .
Pozdrawiam


Nie znam tego miejsca a ze u państwa K są kaczki to wiem . Tam jest jeszcze o wiele większy skarb którego tylko raz udało mi się zobaczyc: prześliczny zimorodek- klejnocik jak z bajki.Bedziesz musiała mi kiedys pokazac tą rzeczkę.A w tym koło torów bywają kaczki wczesną wiosna a potem gdzies znikaja.Nigdy nie miałam aparatu by tam zrobic zdjęcia a Ty widze zrobiłas. Ja tamtedy nie chodzę tylko przejeżdżam samochodem to na zrobienie zdjecia mam jedynie czas jak stoimy bo jedzie pociąg ale wtedy na ogół nie mam aparatu. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies