Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...

popcorn 14:54, 26 kwi 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Matko wygląda jak obrysowane ciało
przylaszczka boska, też się cieszę że dostałam od Bożenki

Lampa bardzo fajna, zostawiłabym bez zmian, kolor super
Heliotropy chyba już do gruntu? Ja zamierzam jutro sadzić pomidorki

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Mala_Mi 21:44, 26 kwi 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Widzę kształt nowej rabaty
Łaczka cebulicowa .. piekna Bogdzia ją rok temu pokazywała... fajnie, że pokazałaś ja jeszcze raz... zasługuje na to
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 20:32, 27 kwi 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Poskrzypkę najłatwiej jest pozbierać, widać ja wyraźnie.... ja dziś też zbierałam... ale to kilka dni i potem już jej nie ma... Chemie trzymam na przędziorki i mszyce...... do tego draństwa siły nie mam
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
popcorn 21:03, 27 kwi 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Anitko, co słychać? Pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 00:39, 28 kwi 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Hej, hej Anitko! co dalej z tym co zaczęłaś... trzymasz nas w napięciu, pokazałaś jedna fotkę i co dalej ? a jeszcze szczerze uśmiałam sie jak Karolina podsumowała z czym jej sie to zdjęcie skojarzyło, i teraz nie ma dalszego ciągu.... no,no czyżby Karola miała rację... horror jakiś nam sie tu zaczyna...ciało już Karola zidentyfikowała.. a co dalej ....

A co do cebulicowego pola - to jutro jadę z rodzina pokazać im to miejsce, o ile pogoda pozwoli po cały dzień od południa lekko padało przelotnie ale teraz w nocy leje jak z cebra...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 07:28, 28 kwi 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Małgosiu ciągle leje Mam nadzieję to nie ciało

pozdrawiam!!!
____________________
Mój nowy ogródek
anipla 03:03, 30 kwi 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
popcarol napisał(a)
Matko wygląda jak obrysowane ciało
przylaszczka boska, też się cieszę że dostałam od Bożenki

Lampa bardzo fajna, zostawiłabym bez zmian, kolor super
Heliotropy chyba już do gruntu? Ja zamierzam jutro sadzić pomidorki

pozdrawiam!!


hmm. ciało mówisz - niezły pomysł na rabatkę

przemyślałam i lampa zostanie - trudno byłoby ją ładnie pomalować a rozkręcać nie chcę na części pierwsze bo mogłoby być po lampie

oj żeby Ci te pomidorki nie przymarzły jak w zeszłym roku..ale lepiej to niż maja się zasuszyć podczas nieobecnosci..
pozdrawiam
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 03:10, 30 kwi 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
asc napisał(a)
Widzę kształt nowej rabaty
Łaczka cebulicowa .. piekna Bogdzia ją rok temu pokazywała... fajnie, że pokazałaś ja jeszcze raz... zasługuje na to


Racja - zasługuje...sięgnęłam pamięcią do czasów szkoły średniej....przechodziłam obok tych cebulic ,podobały mi się ale jakoś sie nie zachwycałam a teraz mogłabym tam stać i focić ...focić.....


____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 03:17, 30 kwi 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
asc napisał(a)
Poskrzypkę najłatwiej jest pozbierać, widać ja wyraźnie.... ja dziś też zbierałam... ale to kilka dni i potem już jej nie ma... Chemie trzymam na przędziorki i mszyce...... do tego draństwa siły nie mam


Aniu ja też zbieram i butem a pryskałam w zeszłym roku na jaja (zdążyły złożyć) wszystkie padły i nie musiałam zbierać larw (niestety jak się oblepią własnymi odchodami to tak ich to skutecznie chroni że chemia nie działa)...mam nadzieje że nie będę musiała pryskać...

pozdrawiam
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 03:46, 30 kwi 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Popcarol .Margarete ciało- ...w tym miejscu rosła kiedyś piękna róża tylko że zaczęła mi wychodzić "stadnie" ok 2 mtrów dalej więc róża poszła za płot ...kłącza były wyrwane z trawnika ,potem znowu były wyrwane, randapowane i znowu wyrwane i tak cały zeszły rok (jak tylko kawałek został to odrastała ),aż w końcu ku mojej radości nic nie odbiło i mogłam coś z tym zrobić ...ciało to mnie bolało od dalszego wyrywania -na szczęście już martwych kłączy pięknej mojej różyczki
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies