Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...

Kondzio 07:46, 17 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ale roboty zrobiłaś gratki i zdjęcia super
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
anipla 10:06, 17 maj 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Kondzio napisał(a)
Ale roboty zrobiłaś gratki i zdjęcia super


Cześć Kondziu ..
...ale efektu brak ...małymi kroczkami ale się cieszę z każdej zmiany ..(.o hihiczach zapomniałeś)
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 10:13, 17 maj 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Moja konstrukcja o której wcześniej pisałam ,śmieszna i brzydko wygląda,ale miejsce zagospodarowane i jak obrośnie będzie fajnie myślę,boki dołu wyłożę agro żeby chwasty nie rosły i puszczę na nią melona i ogórki ...


____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 10:18, 17 maj 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
A teraz konstrukcja specjalnie dla Madżenki...co by na swoje konstrukcje nie narzekała
Marzenko pisałaś żeby te 3 pędy rozsunąć- nie miałam pomysłu, ale może będzie dobrze....






____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 10:27, 17 maj 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Wczoraj dostałam szpadelek do kancików ,normalnie bez okazji (no chyba że to na zaś) od Żona ,wczesniej łamakiem do lodu coś uskuteczniałam ale połamałam trzonek .....i doczkałam się prawdziwego szpadelka ...w tym roku dostałam juz sekator, nozyce , szpadel, ,szpadelek do kancików...i tak sobie myslę że taki dopisek do tych prezentów powinien być:masz i rób sobie sama
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
monteverde 13:01, 17 maj 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
anipla napisał(a)


karczochy , balsamka, maliny , pigwa -rosną i mają się dobrze


Fasolnika hodujesz na zewnątrz a nie w szklarni? nie podmarza? ja mam swojego w szklarni, podpory fajne, pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
popcorn 13:12, 17 maj 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
ło matko jakie konstrukcje!! fasolnik smaczny w smaku? próbowałaś kiedyś? ciekawe co to za cudo

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
anipla 14:15, 17 maj 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
monteverde napisał(a)

Fasolnika hodujesz na zewnątrz a nie w szklarni? nie podmarza? ja mam swojego w szklarni, podpory fajne, pozdrawiam


W zeszłym roku mi podmarzł ale to przed 15 maja ,miałam go w donicy na balkonie i nawet miał kilka fasolek z naciskiem na kilka teraz trzymałam go w domu i dopiero wystawiłam -zobaczymy, czytałam że nie lubi nawet wiatrów ,niestety nie mam miejsca na szklarnię choc bardzo bym chciała ..
a jak w szklarni wysoki rośnie i jakie plony ??
pozdrawiam Aniu
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 14:23, 17 maj 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
popcarol napisał(a)
ło matko jakie konstrukcje!! fasolnik smaczny w smaku? próbowałaś kiedyś? ciekawe co to za cudo

pozdrawiam!!


z konstrukcji najbardziej sznurek mnie denerwuje - nie było czarnego - ale obrośnie...kiedyś...
fasolnik jadłam w zeszłym roku, malutko ,reszta na nasiona poszła...to właściwie taka fasolka szparagowa tylko dłuuuga, ma faktycznie dłuuuugie cienkie strączki ,fajnie to można podać ...kupuj działkę i stawiaj szklarnię - na 100 % będziesz miała duże plony
pozdrawiam
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
monteverde 14:51, 17 maj 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
anipla napisał(a)


W zeszłym roku mi podmarzł ale to przed 15 maja ,miałam go w donicy na balkonie i nawet miał kilka fasolek z naciskiem na kilka teraz trzymałam go w domu i dopiero wystawiłam -zobaczymy, czytałam że nie lubi nawet wiatrów ,niestety nie mam miejsca na szklarnię choc bardzo bym chciała ..
a jak w szklarni wysoki rośnie i jakie plony ??
pozdrawiam Aniu

miałam go 3 lata temu w szklarence pierwszy raz i miałam też strąki ale nie 50 cm jak piszą, smaczny jest mięciutki w tym roku znowu wysadziłam zobaczymy co będziepiął się po sznurku dość dobrze ale go nie mierzyłam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies