Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...

Margarete 23:31, 17 maj 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Hej hej Anitko, wpadłąm pooglądać twoje włości, ale masz tych różnych różności... i takie fajne fotki im robisz. Pracy z wertykulatorem gratuluje wam ale nie zazdroszcze.....
Ja cały czas zdejmuje darń na rabate, juz 1/3 jest zrobiona na gotowo z roslinami i kprą ale jeszcze kawał roboty przede mną, pomaga mi dzielnie moja mama,choć to juz starsza panie ale bez niej byłoby jeszcze gorzej. Moi rodzice mieli kiedys taki ogródek działkow ale później jak tato zachorowato sprzedali, ale dzięki temu mama ma pojęcie co i ajk i lubi pracowac w ogrodzie.m Ja z resztą też...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
hanka_andrus 15:29, 18 maj 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Super się organizujesz! I nawet narzędzia Tobie kupują! Z pomocą do ogrodu to trzeba stopniowo, żeby nie zniechęcić, i chwalić przed rodziną i sąsiadami.
Wtedy dumnie pierś do przodu wypinają: jam to zrobił! Przecież są prace, które tylko emom pasują i odpowiadają.
Powodzenia!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Mala_Mi 14:15, 19 maj 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Leżę ze śmiechu z dopisku o M.. masz i rób sobie sama........ Jakbym siebie słyszała
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Marlenaa 14:22, 20 maj 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Dużo dzieje się u Ciebie, zdjęć się naoglądałam. Mój M też kupić narzędzie łaskaw, ale pracę nimi zostawia mnie
____________________
krowy, staw i my
popcorn 09:46, 21 maj 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Anitko w takim razie w szklarni miejsce dla fasolnika przygotuje Moj M tez nie lubi i malo co robi w ogrodzie, ale jak zrobi to bardzo dumny z tego jest

Buka tricolor szukasz? U mnie jest, w szkolce takiej co zwykle nic, ale czasem cos mozna cudnego wyhaczyc Byl w ub roku, 3 szt, chyba 40 zl chciala? Podjade jesli chcesz.

pozdrowka
k.
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 13:07, 21 maj 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zamówiłam Ci 2x budleje i 1x kamczacka jagodę; sobie tez budleje, a co tylko gdzie ja ja wcisnę?? ech

buziaki
k.
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 22:14, 24 maj 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Anitko niestety rosliny wysla dopiero w poniedzialek a liczylam ze najpozniej dzisiaj beda i jutro Ci je przywioze, a tu guzik z tego
pozdrowka!!
____________________
Mój nowy ogródek
anipla 01:46, 25 maj 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Margarete -dobrze że masz pomoc...jak do mnie przyjada rodzice i zajmują sie dziećmi to robię 10x więcej ....swój ogród ogarniesz szybko z pomocą i z wiedzą Ogrodowiskową - ja mam dużo w głowie tylko czasu brak...
pozdrawiam i do zobaczenia
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 02:01, 25 maj 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Haniu - prawda to ,oj prawda...


asc- normalnie w oczach to miał...

Marlenaa
- dobrze że chce kupować...i zawsze można mu pożyczyć żeby popracował nimi



Karola - buk mi się podoba namiar chciałam ku pamięci ....dzięki ale na razie to nie mam pojęcia gdzie go wsadzić i czy nie będzie marzł....???
dzięki za zamówienie
roślin tych co ja zamówiłam też brak - chyba sieją dopiero trzeba się w cierpliwość uzbroic ...i oczywiście tel też nie odbierają ....na szczęście płatnosc przy odbiorze mam ..
nie przejmuj się to niezależne od nas ,do zobaczenia

pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
Margarete 02:51, 26 maj 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Dziekujemy za gościne u ciebie i za miłe spotkanie Anitko, mama nadzieję żę teraz ty odwiedzisz kiedys nasze strony. Pozdrawiamy serdecznie twoje pociechy a szczególnie serdecznie twoja urocza Oliwke, która ci dzielnie towarzyszy w kolejnych ogrodowiskowych spotkaniach.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies