Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Enya73 10:15, 21 paź 2017


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam jadę autobusem natknęłam się na ten piękny wątek
Obiecuje ze wrócę bo telefon to nie oglądanie.

Dziękuję i zapraszam
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Enya73 10:24, 21 paź 2017


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
ElzbietaFranka napisał(a)
Ogladam fascynujaca opowiesc jak z takiego szmelcu mozna zrobic cudo. Juz puzno jestem po wizytowce paru stronach z przodu.
Jak tyle roslin zmiescilas na pomodrzuceniu metrazu domu, schodow idojazdu tyle roslin i staw.
Ogrod wciaga do zwiedzania. Gdzie to jest.


Bardzo dziękuję. Bytom. Ogród to moja największa pasja i poświęciłam mu już kilkanaście lat pracy. Cieszy mnie to, że innym osobom też się podoba.
Ale tak naprawdę miejsce to można docenić dopiero będąc tutaj. Nie da się tego pokazać ani na fotkach, ani nawet w kamerze.

1250 m 2 to nie jest tak mało. Zróżnicowane ukształtowanie terenu dodaje ogrodowi przestrzeni. Zapożyczony krajobraz też robi swoje.
Mam tylko 250 m 2 trawnika.
Zaczynam upychać rośliny w donicach.
Mam też nowe pomysły na ogród wertykalny.
Zapraszam do kolejnych odwiedzin.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Enya73 10:26, 21 paź 2017


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
lojalna_ napisał(a)
Anitko gratuluję. Napewno wszystko wypadło świetnie !



Dziękuję JOLA. Mam nadzieję że Twoje słowa się sprawdzą.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
jolanka 12:25, 21 paź 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Gratuluję programu, podgladalam Ciebie juz wczesniej i wcale się nie dziwię, ze zostałaś doceniona.
Musisz częściej nam pokazywać swój ogród, ja przynajmniej czuje niedosyt
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Anusia 15:48, 22 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Gratuluję, kolejny piękny ogród został zauważony przez Maję. Ja myślę, że jeśli nawet stres nie pozwolił Ci do końca opowiedzieć o swojej pasji to wiedz, że wszyscy wiemy ile pracy włożyliście. Jeszcze raz gratuluję.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
BEATA_O 19:12, 22 paź 2017


Dołączył: 28 lip 2013
Posty: 14
Piękny ogród,gratulacje!!! Zaraziłaś mnie juz parę lat temu..Dziekuje
____________________
Mari 11:57, 30 lis 2017


Dołączył: 17 kwi 2014
Posty: 199
Przepiekny ogród
Pozdrawiam!!
sylwia_slomc... 12:07, 30 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Pięknie to okno w pnączach wygląda
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ElzbietaFranka 12:43, 03 sty 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13828
Wszystkiego dobrego w 2018 roku zdrówka szczególnie i szczęścia. Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
nicol21 15:24, 27 kwi 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Enya73 napisał(a)


Pogoda zarówno w czerwcu, jak i teraz w październiku nam dopisała. Mam nadzieję że już wkrótce będzie emisja. No chyba, że ekipa Maji odwiedzi nas jeszcze 3 raz na wiosnę.


hej! budzisz się wiosennie? Nie oglądam Mai regularnie, więc jeśli już była emisja to powiesz mi nr odcinka to sobie obejrzę w necie?!

no i czekam niecierpliwie na trochę nowych ujęć z ogródka
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies