Cena
Elu nie najgorsza...Anita zauważyła, że przez neta taniej, ale dla mnie za dużo na jeden raz, więc przepłacam w ogrodniczym na miejscu

....ostatnio za 5 kg 21 zł
Przynajmniej pokumać mogę, bo żaby nie chcą...ciurkadełka jeszcze nie ma, więc wody też niet.....
Moje ruszyły, ale je dopieszczam....za oknem leje idę pojemniki opróżnić...idę w deszczu tuje podlać

....to dopiero sąsiedzi pomyślą, ze mam pod deklem coś nie tak
