Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Mala_Mi 15:52, 15 lip 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wyczytałąm w gazecie, że dal motylków trzeba zostawić kącik z pokrzywami...... od dzś pokrzywy w moich malinach mają prawo legalnego pobytu
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 17:41, 15 lip 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bożenko powinnaś wydac bajki dla dzieci . Pieknie się ciebie czyta i ogląda !
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
eliza3 18:41, 15 lip 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Bożenko, u Ciebie zawsze mnie spotka coś miłego Zajrzałam, aby obejrzeć motylki, a tu taka niespodzianka - bajeczka Zrobiło się tak miło w ten pochmurny dzień. Dziękuję, pozdrawiam
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
bociek 19:22, 15 lip 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Bozenko, ale piekna bajka!!!!

Sluchajcie, a moze pomozemy wydac ksiazeczke z bajkami???? Przeciez to zal, zeby takiego talentu nie promowac???

Bozenko, naprawde pomysl o tym. Na pewno znajdzie sie chetny wydawca. To nie moze byc takie trudne
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Gabriela 19:47, 15 lip 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Trochę człowieka nie ma, a tu takie zmiany - nowy wątek Bogdzi, bo już po tysięcznej stronie.
Bożenko, czytałam Twój wierszyk okolicznościowo - rocznicowy i widzę że pojawiłam się w nim aż dwa razy - jestem naprawdę wzruszona i zaszczycona. Mam nadzieję że pieczenie chleba się u Ciebie przyjęło i już wszystko wychodzi jak trzeba. Pozdrawiam jak zwykle serdecznie.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Bogdzia 20:33, 15 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
dajana napisał(a)
Moja pierwsza własna róża czyli z mojego ogrodu .Obiecałam ją tobie i Hani .Jak się cieszę ze nareszcie mam pierwszy kwiatuszek.,czyż nie jest piękna?Inne też już mają pączki ,,będzie ich zatem więcej czekam na Klasztorną i Nahemę no i Austina .Z tej zginęła karteczka i niestety nie wiem jak się zwie.To dla ciebie Bozenko ten mój pierwszy kwiatuszek



Dajanko jak zwykle obsypujesz mnie miłymi słowami. Cieszę się ze Twojej wnusi podobały sie bajeczki.Dzięki również za Twą pierwszą piękną różę. Miło , ze to własnie mnie i Hani ja dedykowałas.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:36, 15 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agata_chroscicka napisał(a)

Nie mam co ci podarować Bożenko z własnego ogrodu za wszystko czym karmisz moją duszę . Moja wnusia nie chce odejśc od komputera. Poszły w odstawkę bajki z płyt,, tv i wszystkie książeczki Ona chce oglądać prawdziwe kotki ,ptaszki motylki Jest tak zauroczona wiedziałam ze tak będzie .Wiewiórki kotki tak ją zajęły ze musiałam jej czytać 10 razy tekst Z jednej rzeczy uśmiałam się do łez no bo jak się nie śmiać z żądań jakie jej się marzą Prosi abyś wyczarowała jej takie trzy mamusie,, jak twoje Agusie hi.Pytam po co chcesz mieć trzy mamy? Jedna chodziłaby do pracy druga pilnowała Olusi babciu a trzecia czytała mi bajki.Dodam tylko że mama to również Aga Dziękuję Bożenko za radość którą sprawiłam mojej wnusi .bo własną od dawna przezywam dzięki tobie .Napisałam ze nic nie mam z własnego ogrodu a jednak cos mam .


A nie mówiłam!? Dzieci najlepiej rozpoznają co dla nich dobre! Trzeba wydać


Agatko nawet gdybym Was posłuchała to wydanie ksiazki nie jest trudne, trzeba trochę kasy zainwestowac. Trudna jest dystrybucja, namówienie ksiegarzy żeby chcieli ją sprzedawac. Ja nie mam już sił żeby się tym zajmowac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:38, 15 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Anita1978 napisał(a)
Jestem pod wrażeniem!!! Tyle talentów w jednej osobie- brawo-naprawdę dobre- gratuluję!!! I nawet mi przyjemnie się czytało - mimo, że dzieckiem daaawno juz nie jestem...
Dla autorki- mała różyczka z własnego ogródeczka



Anitko dzięki za pochwały .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:41, 15 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
majkel0326 napisał(a)
Bogdziu,jaka piękna bajka o motylu i pszczółce! Zaczytałam się jak dziecko Cudna i zdjęcia jakie dopasowane!

To powstaje odwrotnie. Najpierw zauważam że mam kilka zdjęc które sa ze soba powiazane tematycznie więc patrzac co się na nich dzieje układam wierszem jakaś historyjke. No i co akurat mi sie wymyśli musicie przeczytac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:43, 15 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Anita1978 napisał(a)

powinnam napisać :różEczka z ogródEczka


Dzięki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies