Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Katkak 09:47, 22 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Bogdzia napisał(a)


To czekam na zdjecia a ja poszłam na chwilę na ogród i znalazłam zagryzionego przez kota drozda, nie cierpię kotów.

U mnie się kiedyś kowalik o szybę zabił
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:52, 22 kwi 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
Azalki dokupiłam na wrzosowisko, maleńkie bo chciałam by równo rosły z tymi co już tam mam, może nad tym nowym oczkiem jakos tego rodka wcisnę. Brat mo kupuje różowe z upartością maniaka, a ja akurat za tymi u siebie najmniej przepadam bo mi ten koor do niczego nie pasuje i tak jednego mam koło gunnery, a drugi chyba będzie nad kolejnym oczkiem.....chyba, że go dam po klonie japońskim, tylko czy i jego co nie zje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gosiek33 10:40, 22 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Też nie lubię kotów polujących na ptaki

Groszki cudowne, dostałam od Ciebie ale jakoś słabo wyłazi.

Trudno mi chodzić do ogrodu - rano i pod wieczór ptaki wyciągają robactwo z rabat i trawnika - kiedy mam tam chodzić Na dodatek blisko okna kosy uwiły gniazdo na świerku
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Waclaw 10:55, 22 kwi 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Bogdzia napisał(a)


Po kwitnieniu daję nawóz dla magnolii. Tej nie przesadzałam ale inne przesadzane bardzo chorowały a po tym nawozie pieknie ruszyły.


No to nawóz do magnolii muszę kupić.
Też chcę aby pięknie ruszyła
I rodki zasilić muszę mixturą bo znowu podupadły a przecież i podlewam i zasiliłem
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Urszulla 11:06, 22 kwi 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21805
Bogdzia napisał(a)


Ja z żóltych mam tylko Butterflies' tez jest malutka do tego krzywa



Ula czy Ty masz możliwosc odebrac od Kindzi kwiatki , bedzie w lipcu to bym jej dała dla Ciebie przylaszczki.


Czytam o spotkaniu, może uda mi się wybraćA jak nie to jak najbardziej do Kindzi mam niedaleko
Lubię te żółte, a tak a propos Kindzi to ona ma obłędną swoją żółtą. Moją wstawiłam właśnie bo dopiero dzisiaj znalazłam czas na fotki i radość z kwitnącego ogrodu

Krzywość drzew często podyktowana jest warunkami w jakich rosną. U magnolii mi to nie przeszkadza. A czym dokarmiasz magnolie?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Mala_Mi 12:50, 22 kwi 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Twój groszek zaraz dorówna na, a potem przegoni mojego

Czy epimedium najpierw kwitnie a potem ma liście? Bo wyglądają jak uschłe, ale patrzę, ze kwiaty wypuszczają.

Magnolia naprawdę jest okazała.. niestety u nas wszystkie zmroziło i jeżdżę i patrzę tylko na brązowe szmaty na drzewach. I cytując za klasykiem.. Ale sorki taki mamy klimat..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
mirkaka 18:55, 22 kwi 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
Bożenko podziwiam cudną magnolię, ogromną
Bardzo spodobały mi się groszki, możesz napisać co to za roślinki, jakieś byliny?
No i rododendrony zaczynają cudny pokaz
U mnie trochę później, choć Azurika i Graf Lennard już pomału pokazują kolorki
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Bogdzia 19:42, 22 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Katkak napisał(a)

U mnie się kiedyś kowalik o szybę zabił

To pewnie było Ci żal jak mnie dzis.Żeby te koty chociaz go zjadły ale tylko zabiją i porzucą.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:43, 22 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
sylwia_slomczewska napisał(a)
Azalki dokupiłam na wrzosowisko, maleńkie bo chciałam by równo rosły z tymi co już tam mam, może nad tym nowym oczkiem jakos tego rodka wcisnę. Brat mo kupuje różowe z upartością maniaka, a ja akurat za tymi u siebie najmniej przepadam bo mi ten koor do niczego nie pasuje i tak jednego mam koło gunnery, a drugi chyba będzie nad kolejnym oczkiem.....chyba, że go dam po klonie japońskim, tylko czy i jego co nie zje


Po klonie nie sadz bo zachorowac może. Różowe tez fajne , ja lubię, można dodac żólte lub fiolet jeśli sam róz nie pasuje.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:45, 22 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gosiek33 napisał(a)
Też nie lubię kotów polujących na ptaki

Groszki cudowne, dostałam od Ciebie ale jakoś słabo wyłazi.

Trudno mi chodzić do ogrodu - rano i pod wieczór ptaki wyciągają robactwo z rabat i trawnika - kiedy mam tam chodzić Na dodatek blisko okna kosy uwiły gniazdo na świerku


Gosiu dostałas ode mnie malutką sadzonke , pierwszy rok jak z nasionka wyrosła, musisz byc cierpliwa.U mnie tez tak jest z ptakami ale wiele mnie zna i się nie boi.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies