Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 21:49, 20 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
paniprzyroda napisał(a)
Bożenko, jak już coś pokażesz, to klękajcie narody Niesamowite okazy różane.


Mariolka to co o Tobie powiedziec?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:51, 20 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)
Padało u ciebie ,? U mnie ani kropelki choć takie były zapowiedzi. U mamy - w innej części miasta popadało mocno bo były kałuże jak ją odwozilam. A u mnie nic z nic. O trawnik już nie walczę pal szesć- wygląda tragicznie ale roślin na rabatach szkoda. U mnie piasek więc ciągły brak wody jest normą przy takiej pogodzie.

Róże śliczne i jakie wielkie krzaczory masz Fajnie to wygląda.


Nic nie padało i w sieci zaczyna juz wieczorami brakowac, chyba ludzie podlewaja. Jak przyjdą te zapowiadane upały to mogę wyrąbac rh bo nie przetrzymają u mnie tak jak u Ciebie pod lasem to ziemia byle jaka, las wszystko wyciaga.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:55, 20 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasiek napisał(a)
Dawno nie widzialam gila...Dziekuje Bogdziu

Jeszcze mogę dołożyc




Pozdrówka Kasiu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gosiek33 06:40, 21 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Gila też oglądam tylko na Twoich fotkach
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Nikita 20:26, 21 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Bogdziu, róże piękne, gil cudowny!!!
Te upały wykończą i nas i ogrody...po prostu tropiki mamy teraz. I ANI KROPLI DESZCZU!!!

P.S. Twój ogród zachwyca.... to wszyscy potwierdzą, ale że mój czasoumilacz wieczorem przegląda w telefonie fotki z "rododendronowego" to już dla mnie nowość. Musiał wywrzeć na nim ogromne wrażenie! Zauroczył się...jestem chyba troszkę zazdrosna, bo do tej pory tylko do mnie wzdychał, teraz mam konkurencję...TWÓJ OGRÓD...ha ha
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
aga55 01:12, 22 cze 2019


Dołączył: 06 maj 2015
Posty: 162
Madzia, a kto fotek z "rododendronowego" nie przegląda? Chyba tylko ten co tu jeszcze nie trafił.
Bogdziu, u mnie las też tęskni za deszczem. Tak jak Ty mam wodę z wodociągu i podlewam tylko to co jadalne, no i rh, ale ja mam tylko 6 małych. Dziś miała być burza, spadło 10 kropli i poszła gdzieś...do miasta. Buziaki ślę.
____________________
Pozdrawiam z lasu :)
Mala_Mi 20:15, 22 cze 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Deszcz zaklinam bu popadał u Ciebie...
Patrze na te Twoje róże i myślę ,że narzekać na nie w tym roku nie możesz... dały czadu
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anna_t 20:58, 22 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Bożena taka mnie refleksja ostatnio naszła.. podobno trzeba przekwitniete kwiatostany ulamywac ale jak jest to możliwe przy takich ilościach jak twoje??
Może jednak nie trz3ba
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
yolka 14:33, 23 cze 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia napisał(a)

Jeszcze mogę dołożyc
tps://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/188/1881914/original.JPG[/img]

Pozdrówka Kasiu.


Gilowe stópki robią furorę, chciałoby się go połaskotać
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
katel 17:28, 23 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Bogdzia napisał(a)


Czy pachnie , nie wiem nie wąchałam bo prawie nie czuję zapachów ale sprawdzę.Trzy krzaki które maja juz cztery lata mają wysokosc 1m może nieco więcej ale niewiele, taka typowa rabatowa róża.Na pewno nie ma mocnego zapachu który jest od razu wyczuwalny ale za to jest róża zdrową i nie marznie .Kolor ze zdjec nie jest prawdziwy bo ma kolor czerwonego wina.Na środę zapowiadaja deszcz ale po tym co pokazują to juz nie wiem czy nie lepiej jak go nie ma ale i zniszczeń nie ma.


Wielkość idealna, dopisuję do moich chciejstw wszystko mi się pozmieniało - jak zaczynałam to czerwonego miało nie być wogóle a teraz uwielbiam czerwień w ogrodzie .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies