Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 20:56, 05 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AniazUroczyska napisał(a)
Bogdziu, zachwycające widoki!


Może czasem mogły się podobac ale teraz to ogród ledwie istnieje , susza wszystko wykańcza.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:00, 05 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
Powojniki lubią rosnąc u Ciebie.. aż się zaczęłam martwić by rodonków nie zagłuszyły



Aniu jak wiesz ziemia u mnie niewiele lepsza niz na Saharze wiec powojniki sobie nie poszaleja i rh raczej nie zniszcza , gorzej jest tam gdzie pusciłam na azalie bo tak akuray wypadło ze jakies mocniejsze egzemplarze sie trafiły i rzeczywiscie nieźle azalie atakuja a wiejący wiatr wyłamał nawet jedną gałąź z zawieszonym na niej powojnikiem, na azalie juz wiecej puszczac nie będę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:04, 05 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mariposa napisał(a)
Jak tam, Bożenko, w te upały? dajesz radę? Normalnie płakać się chce, ani kropli deszczu.


Jak juz pisałam pozasłaniałam okna i ogrodu nie chce ogladac. Tragicznie wygląda, dobrze ze jeszcze trochę wody w kranie jest to ratujemy sytuację ale ogólnie kiepsciutko to wygląda.Deszcz zapowiadaja i na ty sie kończy na fatalne miejsce trafiłysmy z tymi naszymi ogrodami nigdzie nie ma az takiej długotrwałej suszy jak u nas.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:05, 05 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kindzia napisał(a)
Bogdziu...macham


Kasia Ty nie machaj tylko napisz jak sie umawiamy bo termin coraz blizej.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:06, 05 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Milka napisał(a)
I ja mam te róże, co Ty i one chyba najfajniejsze, rosną, jak chcą, ale widok bajeczny cudnie w ogrodzie mimo suszy, już dziś lepiej, to odżyjemy, bo ja kiepsko w upały działam, raczej nic nie działam, pozdrowionka


Obawiam sie ze Twoja susza a moja susza to całkiem cos innego Irenko.Dobrze ze chociaz chłodniej sie zrobiło i dla mnie moze juz tak zostac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:10, 05 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
Cisza..... mam nadzieję, że tylko odpoczynkiem od forum..


Nie wchodziłam na forum bo co pisac o ogrodzie którego prawie nie ma. Mam nerwy na ta suszę i chciałam zostawic wszystko do uschchnięcia bo to chyba kwestia czasu kiedy się tak stanie, M ma mocniejsze nerwy to ,, trochę" podlewamy.Nie chciałam nic pisac bo brzydkich słów trzeba by użyc.Innych problemów tez nie brakuje (nie moich) ale to wiesz....
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:12, 05 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Urszulla napisał(a)
Dzisiejsze liliowce są na pewno od Ciebie
Dziękuję, piękny ten cały ciemno bordowy zresztą wszystkie są orginalne ale zauważyłam różnice na Twoich fotkach. Moja ziemia jeszcze długo musi się użyźniać żeby w kwitnieniu były jak u Ciebie.
Pozdrowionka w oczekiwaniu na upragniony deszcz jakikolwiek.


Ula widziałam liliowce tak to są wszystkie ode mnie. U mnie ziemia tez kiepska ale jak sie zadomowia bedą lepiej kwitły . Co do zdjec to kazdy aparat robi inaczej i kazdy fotograf równiez.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:14, 05 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
zszywka napisał(a)
Pięknie wyglada ta czerwona róża opierająca się o mór
U mnie od kilku chłodniej, rośliny odpoczną i mniej podlewania
Pozdrówka, mam nadzieje ze u Ciebie wszystko dobrze


Patrycja miło ze zaglądasz. Masz racje dobrze ze chociaz chłodniej sie zrobiło ale na Syberii ludzi pozalewało a u nas nawet kropli od długiego czasu.Byle te wysokie temperatury juz nie wróciły.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:17, 05 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Wstawie troche zdjec z ogrodu ale niech Was nie zmylą bo zdjecia nie oddają stanu ogrodu, szerokich kadrów brak z wiadomych przyczyn.




____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:19, 05 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526



____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies