Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

AniazUroczyska 12:37, 24 lip 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
aga55 napisał(a)

Za m3 wody Aniu. Ty się ciesz, że masz wodę z własnej studni, płacisz tylko za prąd do pompy.
U dziewczyn ceny wody kosmiczne. U mnie niecałe 3zł ale i tak oszczędzam i podlewam tylko warzywnik. Dziś popadało, deszczyko-mżawka całe 30min

Tak Agnieszko, bardzo się cieszę ze swojej studni! Pytałam , tak z ciekawości, trochę też z myślą o ogrodzie koleżanki Głębinówka- dobra rzecz , chociaż ,moje rachunki za prąd i tak wydają mi się bardzo wysokie. Wiem ,że to pojęcie względne Szkoda ,że nie ma osobnych liczników za prąd do ogrodu
Bogdzia 08:51, 25 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kindzia napisał(a)
Nie Bogdziu, to się nie opłaci. Dziękuję. Podaj mi tylko jej nazwę.


Są trzy bardzo podobne Baruta, Honeymon i Conca d'or ta trzecia najniższa rośnie , kwiaty mają bardzo podobnie ubarwione.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:52, 25 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Waclaw napisał(a)
Piękne spotkanie w pięknym ogrodzie. Bogdziu, u Ciebie ciekawiej niż w ogrodzie botanicznym. Zawsze jakieś łączki.
Gratuluję i macham wszystkim


Od Ciebie zawsze dobre słowo można usłyszec. Dziekuje.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:52, 25 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dorota123 napisał(a)
Jak zwykle u Ciebie ogród kwitnący , pachnący i bajecznie kolorowy.
Pozdrawiam


Niestety trawa wysuszona.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:56, 25 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Milka napisał(a)

I co my biedne żuczki możemy powiedzieć,....
Ani nawadniania, ani podlewania, bo u nas ponad 8 zł.

U mnie woda nie jest tak droga bo nie ma kanalizacji, cos poniżej 3 zł za metr sześcienny ale co z tego jak latem zawsze jej mało. Normalnie podlewamy na dwa węże równocześnie a teraz sie nie da bo wody za mało , ledwie leci, na jeden tez nie leci jak powinna więc podlewanie bardzo długo trwa ale dokąd woda wogóle jest to nie narzekam bo było juz gorzej.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:58, 25 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)

To macie tanio. U nas prawie 10 zł.
Mam licznik na ogród wiec wychodzi połowa.. dlatego podlewam tylko tyle by nie zdechło. Trawnik utrzymywany w stanie przedagonalnym po kilku niewielkich opadach deszczu odżył szybko. Jakbym zasuszyła na wiór to regenerowałby się do zimy. I to trawnik jet najbardziej wrażliwy na brak wody, a nie rabaty.


Co patrze na prognozy pogody to u Ciebie deszcz , wiem że nie zawsze się sprawdzi ale chyba jednak czasem pada, u mnie zdarzaja się co najwyżej minutowe , dwuminutowe kropienia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 08:59, 25 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
aga55 napisał(a)

Za m3 wody Aniu. Ty się ciesz, że masz wodę z własnej studni, płacisz tylko za prąd do pompy.
U dziewczyn ceny wody kosmiczne. U mnie niecałe 3zł ale i tak oszczędzam i podlewam tylko warzywnik. Dziś popadało, deszczyko-mżawka całe 30min


30 minut-tez bym chciała ale niestety.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Monka 09:51, 25 lip 2019


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1465
Bogdziu super spotkanie ogród przepiękny !!!! suszy nie widać
____________________
Monika ogród i co dalej
Ewa777 11:12, 25 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
Bogdziu, masz cudowne morze floksów A mówiłaś, że tylko wiosną jest pięknie Gratuluję udanego spotkania miłośników ogrodów
I życzę deszczu
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
yolka 18:12, 25 lip 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia, nie ma pory roku w której Twój ogród nie wyglądałby zjawiskowo. Na każdej force widać ile wkładacie pracy, ale i serca. Ogród Wam wynagradza
Macham do wszystkich gości w Twoim rododendronowym królestwie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies