Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

ewsyg 18:33, 27 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Bożenko, Przecudne łany kwiatów. Ależ u Ciebie w ogrodzie musi pachnieć. Cud miód malina
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Margarete 18:39, 27 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)


Małgosiu u mnie tez padało. Siostra i syn mówili mi ze w Łodzi pada a u mnie słońce było, juz poszłam podlewac bo chmury sie rozeszły i nadziei nie było i wtedy popadało i to niemało bo 20 litrów na metr kwadratowy. Moja radosc tez jest wielka , no po prostu jakbym w totka wygrała

Czytałam że nad Teofilowem to nawet jakieś oberwanie chmury było i tramwaj się wykoleił na Legionów od tego deszczu....u mnie spokojnie. Ładnie pada i podlewa już chyba trzeci raz po południu. Intensywny deszcz mam z przerwami na słoneczne chwilę. Fajnie bo bez nawałnic. Co się trochę wchłonie to za godzinę znów popada.
Jak ja się cieszę... nareszcie normalny deszcz...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Bogdzia 12:05, 28 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ewsyg napisał(a)
Bożenko, Przecudne łany kwiatów. Ależ u Ciebie w ogrodzie musi pachnieć. Cud miód malina


W okresie kwitnienia lilii i floksów zapachów faktycznie nie brakuje. Pozdrówka Ewo.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 12:06, 28 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)

Czytałam że nad Teofilowem to nawet jakieś oberwanie chmury było i tramwaj się wykoleił na Legionów od tego deszczu....u mnie spokojnie. Ładnie pada i podlewa już chyba trzeci raz po południu. Intensywny deszcz mam z przerwami na słoneczne chwilę. Fajnie bo bez nawałnic. Co się trochę wchłonie to za godzinę znów popada.
Jak ja się cieszę... nareszcie normalny deszcz...


U mnie padało wczoraj tylko jeden raz ale w nocy troszke dopadało, nie jest źle, ogród podlany.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Urszulla 20:41, 31 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
To fajnie że choc pada
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Margerytka40 21:15, 31 lip 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Melduję, że praca wykonana. Dopiero wróciłam z ogrodu ale skończyłam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AniazUroczyska 00:34, 01 sie 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
paniprzyroda napisał(a)
Bożenko, ja jak zawsze na szarym końcu z podziękowaniami


Ha, są jeszcze "lepsi" od Ciebie Oto jeszcze moja mini fotorelacja.


Lilie były, floksy były , inne cuda też, ale Bogdzinych borówek nikt nie cyknął





AniazUroczyska 00:50, 01 sie 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269

Tak nam hortensjowo



Sylwio Słomko- przy tej fotce, pomyślałam o Tobie,że zobaczysz jaką piękną tardivę Bogdzia wyhodowała- ( bo, to jednak jest tardiva ), a pytałaś o nią i widzę ,że masz bardzo dużo krzaczków tej hortensji.

Do raju? Tam!

sylwia_slomc... 01:47, 01 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Dziękuję Aniu Miło Was zobaczyć Świetne spotkanie miałyście i Bogdzia jaka uśmiechnięta
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AniazUroczyska 02:52, 01 sie 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dziękuję Aniu Miło Was zobaczyć Świetne spotkanie miałyście i Bogdzia jaka uśmiechnięta


Tak Sylwio, było przesympatycznie! Niestety , będąc u Bogdzi, poczułam się fatalnie, co odebrało mi wiele radości z tego spotkania! Nie mniej i tak bardzo się cieszę,że dane mi było poznać Bożenkę i zobaczyć jej piękny, imponujący ogród. Fajnie ,że zdążyłam na to ostatnie spotkanie, bo jak Bogdzia napisała:
"to było ostatnie spotkanie u mnie, juz więcej robic nie bedę, nie na moje siły, zdrówko wysiada a i wszystkim mój ogród juz sie znudził bo przez ostatnie osiem lat co rok musieli go oglądac."
W kontekście powyższego , tym bardziej się cieszę ,że udało mi się jeszcze załapać I jeszcze raz dziękuję za zaproszenie i gościnę!
PS Bogdzia uśmiechnięta- tak, jakby patrząc na nas, chciała powiedzieć: "dzieci moje kochane , dobrze ,że jesteście" Przynajmniej ja tak to odbieram
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies