Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Katkak 06:35, 01 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Bożenko wspaniałe spotkanie, fajnie wiedzieć Was wsxystkie takie uśmiechnięte.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Mala_Mi 14:39, 04 sie 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
AniazUroczyska napisał(a)

Fajnie ,że zdążyłam na to ostatnie spotkanie, bo jak Bogdzia napisała:
"to było ostatnie spotkanie u mnie, juz więcej robic nie bedę, nie na moje siły, zdrówko wysiada a i wszystkim mój ogród juz sie znudził bo przez ostatnie osiem lat co rok musieli go oglądac."


Że zdrowie nie powala na robienie spotkań to rozumiem, ale nie może eis znudzić ogród.. Z tym się nie zgadzam... swoje ogrody oglądamy codziennie i też się nie nudzą..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Nikita 01:16, 09 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Bogdziu, macham wakacyjnie.
Czy masz jakies zdjęcie maczka na którego nasionka mam ochotę. Gdy bylismy u Ciebie tylko makówki były więc zupełnie nie wiem jak on wyglada...a i nie pamietam, zebyś kiedykolwiek pokazywała jego portfolio.
A może jego nazwe odmianową pamietasz?
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margarete 22:25, 10 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bożenko -u mnie popadalo dziś około 3godzin. Nie jakoś bardzo mocno ale tak równo i fajnie. Dobre i tyle
To drugi deszcz w tym tygodniu. Super! A jak u ciebie? Pada?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Basilikum 08:26, 11 sie 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Boznenko ja tez pozdrawiam serdecznie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Nikita 08:57, 11 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Bogdziu, widziałam maczka ...cudo. Takiego własnie chcę. Trzymaj nasionka dla mnie.
Do zobaczenia wkrótce, buziaki
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
paniprzyroda 11:00, 11 sie 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Zaglądam, pozdrawiam
____________________
Dwa ogrody
sylwia_slomc... 13:07, 11 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
AniazUroczyska napisał(a)


Tak Sylwio, było przesympatycznie! Niestety , będąc u Bogdzi, poczułam się fatalnie, co odebrało mi wiele radości z tego spotkania! Nie mniej i tak bardzo się cieszę,że dane mi było poznać Bożenkę i zobaczyć jej piękny, imponujący ogród. Fajnie ,że zdążyłam na to ostatnie spotkanie, bo jak Bogdzia napisała:
"to było ostatnie spotkanie u mnie, juz więcej robic nie bedę, nie na moje siły, zdrówko wysiada a i wszystkim mój ogród juz sie znudził bo przez ostatnie osiem lat co rok musieli go oglądac."
W kontekście powyższego , tym bardziej się cieszę ,że udało mi się jeszcze załapać I jeszcze raz dziękuję za zaproszenie i gościnę!
PS Bogdzia uśmiechnięta- tak, jakby patrząc na nas, chciała powiedzieć: "dzieci moje kochane , dobrze ,że jesteście" Przynajmniej ja tak to odbieram

Trzeba zrozumieć, spotkania są męczące i po prawdzie najmniej przyjemności z takiego spotkania ma organizator bo zawsze się stara o gosci zadbać jak najlepiej w efekcie nie wiele mając czasu na pogaduchy o ogrodach. Ale potem w zamaian samemu jedzie się w goście na ogrody o role się odwracają
Bożenka wiele spotkań zorganizowała, i to dla dużego grona ogrodowiczan, podziwiam Ją za to i za wiedzę i za ogród jaki zbudowała, drugiego takiego nie ma
Nigdy mi się nie znudzi Jej ogród, jest piękny cały rok, teraz czekam na jesiennne przebarwienia, już nie długo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
basia3012 00:23, 13 sie 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9318
Bożenko, dawno nie byłam u Ciebie. Miło widzieć Cię uśmiechniętą. Tak trzymać.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Nikita 22:03, 13 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Bogdziu, wejdź do mnie. Wkleiłam zdjęcia Rh, o których rozmawiałyśmy u Ciebie.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies