Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje zmagania ogrodowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje zmagania ogrodowe

Welka 20:26, 10 lip 2015


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
MarekW napisał(a)
Welko cudnie u Ciebie melduję że rozchodniki się przyjęły chyba wszystkie i tylko czekać jak będą kwitły. Pozdrawiam z Podkarpacia.


Marku, trzymaj rozchodniki - może będę potrzebowała sadzonek, bo Tara już kilka połamała
Buziaki z deszczowej Warmii
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Welka 20:30, 10 lip 2015


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Milka napisał(a)
Patrzę na Tarę szkodnika, ta choć wielka, więc rozumiem, że zniszczy...a moja mała, niecałe 5 miesięcy i wielkością dosłownie mała, jak mini jamnik, a tak mi niszczy, że czasami bym ją ubiła

Ewelinko, dawno nie byłam, ale zawsze pamiętam, bo mam hosty od ciebie teraz podziwiam te niebieskie piękności


Oj znam ten ból, jak zjadł korę z ukochanej jodły, to siedziałam i płakałam. Ostatnio to było samo z wielką ostróżką, z 7 kwiatostanów zostały 2,5, ale tak po cichu powiem, że liczyłam się ze szkodami.
Też rzadko bywałam na O. ze względu na pracę, ale fenomenem jest to, że po miesiącu wchodzę i nie czuję się odizolowana, tylko jak u starych dobrych znajomych
Kwitnące hebe
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Welka 20:35, 10 lip 2015


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
monteverde napisał(a)
Musisz Tarze wyznaczyć miejsce gdzie wolno jej przebywać, bo ona nie uczona chyba była ja miałam kiedyś wilka to jak jej się powiedziało, to drugi raz już nie musiałammusisz przyjechać i zobaczyć u mnie jedną hostę, normalny potwór


Tara ma wyznaczone miejsca i generalnie przestrzega zakazu, ale niestety jeden z sąsiadów wypuszcza swojego psa na wioskę, a piesek lubi sobie przechodzić wzdłuż naszego płotu. I wtedy niestety jeszcze nie potrafi się pohamować i wskakuje pod płot po drodze przypadkiem łamiąc niektóre rośliny. Połamane byliny odrosną w przyszłym roku, na szczęście już nic nie wykopuje (tfu tfu )
W tym roku w ogóle hosty są piękne, bo w maju nie było przymrozków, a Twoje chętnie zobaczę w przyszłym tygodniu
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
monteverde 22:54, 11 lip 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
No zobaczysz niektóre już kwitnączekam jutro, dużo zrobiłaś zakupów?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Welka 22:56, 11 lip 2015


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Aniu, o dziwo tylko cudną jodłę, krwawnicę i bladoróżowego przetacznika
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
malgocha1960 07:22, 12 lip 2015


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Ewelinko,fajnie było znowu cię zobaczyć piękną i uśmiechniętą.Tara cudowna,te szkody to nic przy szczęsliwej mordce,to bezcenne.Podziwiam twoje hosty i nie tylko.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
justajusta 08:51, 12 lip 2015


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
Hej, widziałam że byłaś na spotkaniu w Pęchcinie. Żałuję, że się nie zdecydowałam czy ogród jest dostępny do obejrzenia przy okazji zakupów, tak bez spotkania. Pytam, bo chce wybrać się w sierpniu.
____________________
Justa
ana_art 12:07, 12 lip 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
pytałaś czy nie będę robiła spotkania u siebie, a ja powiedziałam, że nie planuję. Ale nie stoi nic na przeszkodzie by przyjechać bez wielkiego spotkania Możemy się skrzyknąć i przyjechać

Justa, ogród w Pęchcinie można oglądać codziennie w godzinach otwarcia szkółki. Sierpień to też cudny czas na oglądanie tego ogrodu
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
justajusta 21:48, 12 lip 2015


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
Dzięki Anetko
____________________
Justa
olaw 22:03, 13 lip 2015


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Zazadaszczam spotkania od nas strasznie daleko, może kiedyś będzie bliżej

Melduję, że z patyczków od Ciebie ukorzeniły się hortensje Bobo w ilości 3 szt!
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies