Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje zmagania ogrodowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje zmagania ogrodowe

Kindzia 22:19, 14 lip 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Hebe Ci kwitnie??? Dopiero u drugiej osoby takie cudo widzę. Mam dwa, duże już bardzo, nigdy nie okrywane...może dlatego nie kwitną u mnie?

Ale pięknota!!! Mam takiego fioletowego, różowy mi się zgubił

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Margo 22:53, 14 lip 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Ewelinko, fajnie było Cie zobaczyc na spotkaniu, szkoda że nie udało Nam się porozmawiać, ale mam nadzieję nadrobić straty przy kolejnej okazji
____________________
Gosia
barbara_kraj... 23:09, 14 lip 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Ewelino, miło było Cię poznać osobiście. Zaznaczam Twój wątek, a przy okazji przeglądnę go dokładniej.
Mam jedną fotkę z Tobą, szkoda tylko, że na niej trochę bokiem stoisz.

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
olaw 15:08, 15 lip 2015


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Welka napisał(a)



Olu, jak będziesz kiedyś miała okazję, to się wybierz.
Cieszę się z patyczków, jeśli było Bobo, to akurat od mojej teściowej, bo ja takiej nie mam. Muszę w sumie od niej wiosną sobie wziąć i ukorzenić.


Ale napisałam...myślałam o polar bear a pisałam Bobo bo u innych o niej czytałam
A od Ciebie to misie się ukorzeniły
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
Welka 08:52, 16 lip 2015


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
eee_taam napisał(a)
byłam widziałam ..ciut...

wstaw aktualne zdjęcia bo ja to najczęściej odwiedzam te wątki gdzie armia fotek jest


Justyno, u mnie z aktualnymi zdjęciami zawsze na bakier, teraz może będzie lepiej, bo mam wakacje, ale w ciągu roku szkolnego to wpadam na O., jak po ogień
Itea
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Welka 08:54, 16 lip 2015


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Bogdzia napisał(a)
Ewelinko do następnego spotkania , na tym nie udało się pogadac bo wszyscy byli bardzo zabiegani.


Bogdziu, bo i było gdzie biegać - wspaniali ludzie, ogród i szkółka

Pierwsze pomidorki ze szklarni
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Welka 08:56, 16 lip 2015


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Nikita napisał(a)
Ewelinko, dreptam sobie po nocy po rożnych ogrodach i zawędrowałam, aż do ciebie. Zaznaczam wątek...podobają mi się twoje żurawki, a i host masz nie mało...


Ostatnio też albo nocą, albo zanim dzieci wstaną to chodzę po O. Zapraszam, hosty i żurawki to faktycznie jedne z moich wielu miłości
Młoda cebulka lilii zakwitła wpasowała się w hostę
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Welka 08:57, 16 lip 2015


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
an_tre napisał(a)
Ja mimo szczerych chęci nie byłam jeszcze u wszystkich


Dobrze, że nie jestem sama
Liatra zaczyna
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Welka 09:02, 16 lip 2015


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Kindzia napisał(a)
Hebe Ci kwitnie??? Dopiero u drugiej osoby takie cudo widzę. Mam dwa, duże już bardzo, nigdy nie okrywane...może dlatego nie kwitną u mnie?

Ale pięknota!!! Mam takiego fioletowego, różowy mi się zgubił




Kindziu, moich też nie okrywam, robię im kopczyk z kompostu do wysokości liści. Czasami mroźne wiatry trochę uszkodzą listki i u tej która kwitła mocniej, właśnie połowa liści była odmrożona, ale czasu nie miałam na czyszczenie i sama się odbudowała, dodatkowo zakwitając
Sprawdzę czy mam jeszcze nasiona tego orlika, bo komuś już dawałam i jak coś to Ci prześlę.
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Welka 09:04, 16 lip 2015


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Margo napisał(a)
Ewelinko, fajnie było Cie zobaczyc na spotkaniu, szkoda że nie udało Nam się porozmawiać, ale mam nadzieję nadrobić straty przy kolejnej okazji


Gosiu, dobrze, że chociaż część osób "z buzi" się poznało, bo na rozmowy ze wszystkimi faktycznie zabrakło czasu. Do następnego

Jarzmianka od Ani Monte
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies