Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy

Welka 13:56, 23 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam!
Kiedyś robiłam powidła śliwowe, wcale nie są dla leniwych
Nie smakowały mi jednak tak jak te co robi moja babcia i akurat tu zdaję się na nią
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
kubi2000 14:22, 23 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
Aj wiesz co załamana jestem nasza służbą zdrowia. Pierwszy możliwy termin to 12 październik. Generalnie masakra, gdzie ja już nie dzwoniłam. W prywatnym szpitalu może bedzie termin na poczatku paździrnika, ale mma do nich zadzwonić 31 sierpnia, oczywiście o ile sie dodzwonię!!
Dzieciak sie męczy, bo mu przeszkadza, trze oczko, ehh.

A powidła...muszę przyznać nieskromnie że mi wyszły
Koniecznie zrób M
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
Welka 23:12, 30 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam!
Jak oczko małego? Co słychać?
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
renatamama3 16:34, 31 sie 2012


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Witam w Twoim ogrodzie ,powstającym jak mój.
Jeśli mogę doradzić z oczkiem, mój też miał zatkane kanaliki , doradził nam prywatny pediatra ,nacisknąć w rogu oka ,kładąc palec na nos młodego) i delikatnie masować posuwając palec w stronę oka i tak 2 razy dziennie przez tydzień nam pomogło .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Diana 21:48, 18 wrz 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
witam
wpadłam się przywitać po urlopie
jak zdrówko?
kubi2000 11:43, 20 wrz 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
hej hej hello, po baaardzo długiej przerwie w pisaniu (nie czytaniu!!) powracam, żeby się zameldować
Bylismy z malutkim w Gdańsku u baaaardzo miłej i wspaniałej okulistki. No cóż powiedziała że maly ma klasycznie zatkany kanalik. Pokazała jak prawidłowo masować, a jeśli po 4 tygodniach nie pomoże to niestety zabieg...
Jeśli chodzi o mój ogród, to zabrałam się za zdzieranie darni z kawałka działki, gdzie miałam bałagan po zrobieniu kanalizacji.


Na ostatnim zdjęciu widać płyty chodnikowe podtrzymujące skalniak. Juz ich nie ma, teraz jest tam przedłużony skalniak. Zrobie zdjęcia to wrzucę. Kawałek jest już zdarty z trawy, przewidłowany, teraz muszę go tylko przegrabić i sasiać trawę. Jednak nie chcę żeby tam była tylko trawa. Chciałabym coś tam wsadzić, może jakiegoś świerka, np. serba nanę. Miałam różne pomysły, ale nie wiem na co się zdecydować. Mam tam szambo i chciałabym je zakryć. Jednym z pomysłów bylo kupienie pompy takiej dekoracyjnej, ale czy to dobry pomysł?????????
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
kubi2000 12:01, 20 wrz 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
o zrobiłam zdjęcia zwidłowanego "kawałka".
W sumie dużo pracy mnie to kosztowało. Ziemia twarda jak diabli. Dopiero gdy juz miałam prawie całą zdartą darń spadł deszcz i trochę zmiękczył ziemię. Podlewanie nic nie dawało. Oto efekty

A tutaj widać przedłużony skalniak. Kany tam nie będzie, tak samo jak i trzmieliny. Kana czeka na przymrozki i wykopanie, a trzmielina na przesadzenie
Wszystko przede mną.
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
ana_art 12:54, 20 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
No moja droga kawał roboty 'odwaliłaś ' wiem jaka to ciężka robota...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Megi 22:02, 21 wrz 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
ana_art napisał(a)
No moja droga kawał roboty 'odwaliłaś ' wiem jaka to ciężka robota...


dokładnie, kawał ciężkiej roboty za Tobą, teraz to juz prawie z górki
____________________
martaibartek 11:07, 22 wrz 2012


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Kubi brawo!!!! Faktycznie kobieto dałaś czadu! Jakie plany na ten kawałek?

Zdróweczka dla maleństwa
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies