Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy

KasiaWB 22:10, 11 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Cześć Ewelinko przeczytałam wszystko kawał dobrej roboty już za Tobą coraz ładniej się robi trawa zawsze lepsza od chwastów potem można ją wycinać pod nowe rabaty ) Najważniejsze jest wcześniejsze zaplanowanie tego co ma być, najlepiej to sobie narysować, nawet jak się nie ma talentów plastycznych, to jednak bardzo pomaga
Będę zaglądać i trzymam kciuki Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
kubi2000 22:39, 11 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
Megi napisał(a)
Ewelino, aronię zabierz, u mnie wierzba wykończyła nawet hostę, w związku z czym pozbyłam się mandżurki bez żalu, bo tylko wiecznie jakieś larwy z niej spadały i rozłaziły się po ogrodzie, ciągle tylko pryskałam i obcinałam gałęzie

A u mnie lało kolejny dzień ( dopiero ok. 15 przestało),więc w ogrodzie nawet nie byłam, w zamian "normalna" praca i zakupy w mieście


Kochana ja zabiorę tę aronię, bo i tak tam nie pasuje. Wsadziłam ją w zeszłym roku w tamtym miejscu tylko tak, żeby wsadzić Teraz porządkuję. Hanusia napisała mi że przesadzić mogę dopiero pod koniec sierpnia. Już nie będzie owoców, ale i lepiej w chłodniejsze dni.
Buźka
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
kubi2000 22:43, 11 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
eliza3 napisał(a)
Ja mam wierzbę, nawet ją polubiłam, a pod nią bukszpanik też ma się dobrze... To dziwne czemu mnie się podoba to, co innym nie pasuje....hmm

Hej hej mi też podoba się mandżurka, tyle że wiem że czeka mnie ciągłe cięcie. Pasuje jedynie w tym miejscu, w którym rośnie, ale nad nią są linie energetyczne i nie może mi urosnąć zbyt duża
Będę próbowała coś pod nią posadzić, zobaczymy efekty. Jeśli nic nie urośnie, trudno hehehhe. No chyba że będą jakieś larwy, błe. Wtedy wyrzucę
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
kubi2000 22:43, 11 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
ocia79 napisał(a)
Hej.Przyszlam z rewizyta do Ciebie.

Super masz te sciezki, bardzo lubie plyty chodnikowe w kazdym wydaniu + kamienie - extra


Dzięuję ślicznie, zapraszam częściej
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
kubi2000 22:44, 11 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
DIANO Dziękuję ślicznie
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
kubi2000 22:48, 11 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
KasiaWB napisał(a)
Cześć Ewelinko przeczytałam wszystko kawał dobrej roboty już za Tobą coraz ładniej się robi trawa zawsze lepsza od chwastów potem można ją wycinać pod nowe rabaty ) Najważniejsze jest wcześniejsze zaplanowanie tego co ma być, najlepiej to sobie narysować, nawet jak się nie ma talentów plastycznych, to jednak bardzo pomaga
Będę zaglądać i trzymam kciuki Serdecznie pozdrawiam


Hej kochana, całe szczęście, że miałaś mniej do czytania niż ja u CIebie hehheh Ale tez przeczytałam (może trochę po łepkach), bardziej się przyglądałam.
Masz rację, trawa lepsza niż chwasty. Tyle że do tej pory właściwie nie mogłam nic ruszyć, bo u mnie nadal betoniarki przed domem stoją
A co do "projektu". Wyobraź soebie zdolności plastyczne mam - nawet na Akademię Sztuk Pięknych chaiłam zdawać. TYlko wiesz jak to jest - szewc bez butów chodzi hehehhe Ale zmuszę się i do tego
Na razie chwastom mówię stanowcze NIE!!!
BUŹKA
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
kubi2000 23:11, 11 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
A tak w ogóle, dzisiaj przegrabiłam wychwaszczony kawałek ziemi. Jutro będę wyrównywać i będzie gotowy kawałek do siana trawy
Cieszę się jak dziecko
Aż mój M się śmiał, że chodzę i pieszczę tą ziemię A przeciez trawą to On się zajmuje
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
malgocha1960 23:10, 12 sie 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Pięknieje twój ogród z dnia na dzień,a jaka satysfakcja,że robi się samemu.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
kasik778 22:48, 13 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
kubi2000 napisał(a)
A tak w ogóle, dzisiaj przegrabiłam wychwaszczony kawałek ziemi. Jutro będę wyrównywać i będzie gotowy kawałek do siana trawy
Cieszę się jak dziecko
Aż mój M się śmiał, że chodzę i pieszczę tą ziemię A przeciez trawą to On się zajmuje


nie ma to jak satysfakcja, że się coś w ogródku zrobiło, ja też zawsze się cieszę, jak mi się uda chociaż na chwilkę wyskoczyć
____________________
kubi2000 22:48, 13 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
oj faktycznie satysfakcja jest bardzo duża.

____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies