Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy

kubi2000 11:03, 17 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
jeny, współczucia. Ciekawe jak u mnie bedzie wyglądasło ząbkowanie.
I tak przy kazdym ząbku ma?
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
Welka 11:08, 17 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam!
Nawet nie pytam jak wygląda udrażnianie kanalika, mały nie będzie z tego nic pamiętał, ale dla ciebie to pewnie okropne przeżycie.
Dobrze, ze w mojej glinie nie ma kretów, bo podobno ciężko się z nimi walczy.
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
kubi2000 11:11, 17 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
niby ja tez mam glinę, no może trochę przerytą przez dżdżownice. Ale niestety też mam pędraki, więc nic dziwnego, że kreciska też są. Juz wolę krety niż pędraki.
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
kasik778 11:18, 17 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
kubi2000 napisał(a)
jeny, współczucia. Ciekawe jak u mnie bedzie wyglądasło ząbkowanie.
I tak przy kazdym ząbku ma?


nie poprzednie ząbkowania to był raj w porównaniu z tym, idą wszystkie trójki...
____________________
kubi2000 11:31, 17 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
o matko wszystkie???? jej to dopiero dzieciaczek cierpi.
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
kasik778 12:02, 17 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
cierpi a my razem z nim, ale jest nadzieja, trójka się przebiła, to teraz tylko pozostałe...
____________________
siaaska 12:35, 17 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Oj o zębach u dzieciaków nawet nie mówcie. Z Kubą miałam raj... Tylko pierwsze mu troszkę dokuczały... reszta nawet nie wiedziałam kiedy wyszła... Za to Natusia dała nam nieźle w kość Dopiero teraz od jakiegoś miesiąca przesypia noce.... Tak każda noc była zarwana i to właśnie przez zęby... Nic nie pomagało...Na szczęście już ma prawie wszystkie więc jest nadzieja że już będzie dobrze... Chociaż ostatnio ma problem z zasypianiem.... Wierci się, wyrzuca pościel., płacze.a raczej wrzeszczy bo to płacz nie jest... Normalnie jak u Zawadzkiej Ale nie damy się Kuba odwraca się na bok i zaraz śpi... Mam nadzieję że z Natusią kiedyś też tak będzie...

Oj współczuję tego czyszczenia kanalika łzowego... Pewnie to nic strasznego ale płaczu pewnie i tak będzie dużo... a mamom to chyba najgorzej znieść... Trzymaj się Dacie radę
Pozdrawiam
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Jagodaa 14:47, 17 sie 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Cześć Kubi, widzę, że u Ciebie prace idą pełną parą! Tak trzymać! Rabatka żurawkowo-funkiowo-trawiasta super i do tego masz piekną aleję drzew w pobliżu - to dęby? A co z hortensjami? decyzja zapadła?
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
kubi2000 21:44, 17 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
Jagodaa napisał(a)
Cześć Kubi, widzę, że u Ciebie prace idą pełną parą! Tak trzymać! Rabatka żurawkowo-funkiowo-trawiasta super i do tego masz piekną aleję drzew w pobliżu - to dęby? A co z hortensjami? decyzja zapadła?


hej, hej. Dziękuję za komplement
Aleja drzew to niestety nie dęby a lipy. Wiosną pełno tam pszczół, ale generalnie nie jest źle, nie atakują Robia swoje, że tak powiem
Co do hortensji, to niestety jeszcze decyzji nie podjęłam. Choć mam juz upatrzona taką, która kwitnie w paździrniku
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
Diana 23:47, 17 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Czytam i strasznie mi przykro z powodu maleństwa.......
Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze .
Ogród nie zając. Dzieci najważniejsze !!!!
pozdrawiam gorąco
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies