Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

Pokaż wątki Pokaż posty

nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

JulkAd 19:39, 15 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
romka napisał(a)

Zdolna jesteś z tym rysunkiem



nie śmiej się!!! bo ja właśnie wstawiam wodę ha herbatkę i idę rysować dalej, tym razem rabatki, to dopiero będzie dzieło


Ja się wcale nie śmieję, ja naprawdę podziwiam.

Wprawdzie rysunek też lubię (nawet ten tchniczny), ale cierpliwości nie mam do tego
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
ania_wesola 20:53, 15 sie 2012


Dołączył: 11 sie 2011
Posty: 229
Witaj też będę zaglądać))
____________________
Od planów do... spełnienia marzeń
Kindzia 22:38, 15 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Fachowy rysunek zrobiłaś! Ja do swojego zabieram się już od marca Może mnie nikt nie przymusi Może zdjęcia starczą
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
anula_wn 22:17, 16 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Romka,
zaglądam z rewizytą.

Ładnie opowiedziałaś swoją historię. Myślę, że czasem" trzeba dotknąć piekła, by zatęsknić za niebem..... "
I myślę, że mało kto w młodzieńczym wieku kocha ziemię, pracę w ogrodzie czy na polu - ta miłość przychodzi z wiekiem. Nie do każdego - ale to też dobrze

Planuj swój ogród - dostaniesz tu na pewno dużo dobrych i mądrych porad !
Oglądaj wiele i zobacz co Ci się podoba, jaki styl, rośliny..... i znajdziesz na pewno to co jest indywidualne dla Ciebie powodzenia! będę zaglądać
____________________
anula mój mały raj na ziemi
kaisog1 22:23, 16 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
romka napisał(a)
korzystając z chwili bez deszczu polatałam trochę z metrówką i narysowałam jak wygląda działka... oczywiście że matematyczny i techniczny matołek jestem to rysunek wątpliwej jakości o skalowaniu nie mówiąc ale ogólny pogląd już jest

najpierw całość działki na mapie


teraz moja radosna twórczość działka ma 14 arów prawie, jej część będzie "gospodarcza", a część taka "wypoczynkowa" powiedzmy i tą częścią mam właśnie zamiar się zająć




A garaż palnowany jest? Podjazd? ścieżki?? Planujesz altanę? Czy jakies miejsce na grill/ognisko? Warzywnik ma zostać rozumiem?
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
romka 22:29, 16 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
Gosiaku zaczęłam rysować kolejny rysunek jak będzie podjazd bo go nie ma jeszcze (garaż jest w domu) no i mniej więcej jak chciałabym żeby szły rabatki...
póki co tak sobie bez zbytniego skalowania, tylko ogólnie dla kształtu i ogólnego widoku.... rośliny na rabaty poplanuję zimą, bo będzie więcej czasu...
chcę też posadzić tujki by oddzielić nimi część gospodarczą od tej niegospodarczej i to mam zamiar zrobić na dniach

.... moje dzięcię dziś jakiś małpi rozum zjadło i nie mam chwili spokoju, żeby dokończyć malunki zeskanować i wstawić
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
kaisog1 22:31, 16 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Hihihihi nie martw sie nie tylko Twoje dziecię moje również Chyba pogoda sie zmieni
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
MilenaP 22:56, 16 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Roma piękny teren masz do zagospodarowania, można poszaleć - fajnie co do dzieci, to przyszłam kiedyś z moim synkiem do znajomej do firmy, a u niej mój mały się chwali, że właśnie był ze mną na szczepieniu, a ona, pod wpływem zachowania własnego 6-latka, go pyta: "a na wściekliznę to Cię zaszczepili już czy nie? bo ja z moim synem muszę iść, bo już nie mogę wytrzymać"
____________________
Milena - zielonastrefa
romka 23:01, 16 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
kaisog1 napisał(a)
Hihihihi nie martw sie nie tylko Twoje dziecię moje również Chyba pogoda sie zmieni


byle nie na 35 stopni w cieniu, bo jeśli tak to już wolę znosić jej foszki
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
kasik778 23:01, 16 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
ja mojego na ADHD: szkoda, że jeszcze szczepionki nikt nie wymyslił
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies