Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

Pokaż wątki Pokaż posty

nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

Mala_Mi 21:54, 18 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Teren uporządkowany... kobieto.. masz juz z górki.. teraz to juz sama przyjemnośc.. najgorszy był ten bałagan po budowie.... w dodatku zmieszkaliśmy w takim bałąganie..... za daleko było na dojazdy, wiec wybraliśmy beton.... Po pierwszym roku chodziłam zmartwiona co ja będę robić jak juz zrobię ten ogród...... ha, ha, ha... ogród nigdy nie jest zrobiony KOvham ten mój bałągan... bo póki mam po co wyłązić na ten mój chabaznik to świat jest piękny Chociaż ogrom pracy czasami mnei przytłącza... Wróc.... nie ogrom pracy... brak czasu..tego mi najbardziej brakuje....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
meg60 09:49, 20 sie 2012


Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 35
witam, wpadłam z rewizytą !!!! I zostanę
Kochana, i ty mówisz, że nie masz ogrodu???? OGRÓD to już masz tylko ozdób ci brakuje !! Piękna trawa, drzewa ........a u mnie co? klepisko, pustynia i........zaczatki jakiś grządek, ehhhhh jak ja bym chciała mieć choć tyci-tyci tego co ty.........
____________________
diabelek1104 11:59, 20 sie 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 40
Witam. Przeglądam Wasze posty i jestem pod wrażeniem, że potraficie planować, rysować projekty. Ja caly czas przyglądam się swoim kilku metrom i zastanawiam się co i gdzie posadzić (mało miejsca). Tu na forum otrzymalam już podpowiedź, że mogę posadzić hosty, hortensje, żurawki, trawy...
Rośliny, które wymieniłam niezmiernie mi sie podobają, ale nie mam zielonego pojęcia, w których miejscach posadzić Ważna jest jeszcze jedna kwestia-kasa, ale tu też otrzymałam podpowiedź, że od znamych mogę wziąć sadzonki.
____________________
"To prawda, że żadne drzewa nie sięgną nieba, ale za bardzo się staramy, żeby ich w ogóle nie było. "
Kindzia 17:00, 20 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Romciu ale stron natrzaskałaś! Miej litość! Twoje rysowanie bardzo mi się podoba. Właściwie kształt już masz Dobra jesteś!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
romka 17:26, 20 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
asc napisał(a)
brak czasu..tego mi najbardziej brakuje....


oj Ania to chyba jakaś choroba naszej cywilizacji.... ciągły brak czasu
wiesz ja długo buszowałam w Twoim wątku i chyba o niczym tak nie marzę jak o tym żeby zrobić taki "bałagan" u siebie...
ale wiesz umieć zrobić taki 'bałagan' to też wielka sztuka
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
romka 17:28, 20 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
meg60 napisał(a)
witam, wpadłam z rewizytą !!!! I zostanę
Kochana, i ty mówisz, że nie masz ogrodu???? OGRÓD to już masz tylko ozdób ci brakuje !!.



bardzo mi się spodobało to zdanie
widzisz jakbyśmy połączyły nasze ogrody to już byśmy miały coś.... jak mam trawę... Ty rabaty... ale damy radę co??? dogonimy trochę te nasze forumowiczki
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
romka 17:29, 20 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
Kindzia napisał(a)
Romciu ale stron natrzaskałaś! Miej litość! Twoje rysowanie bardzo mi się podoba. Właściwie kształt już masz Dobra jesteś!!!


Kasia ja nawet już miejsce pod pierwsze tujki przekopałam z moim mężem wężem, może w środę pojadę i zakupię cieszę się jak dziecko!
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Kindzia 17:38, 20 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Może, Romciu, pooglądaj na Danusiowych realizacjach. Chyba "ogród z lustrem".
Teraz nie sadziłabym już samych tujek, przeplatałabym, jak Ona. Ciekawiej wygląda.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
romka 17:41, 20 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
diabelek1104 napisał(a)
Witam. Przeglądam Wasze posty i jestem pod wrażeniem, że potraficie planować, rysować projekty. Ja caly czas przyglądam się swoim kilku metrom i zastanawiam się co i gdzie posadzić (mało miejsca). Tu na forum otrzymalam już podpowiedź, że mogę posadzić hosty, hortensje, żurawki, trawy...
Rośliny, które wymieniłam niezmiernie mi sie podobają, ale nie mam zielonego pojęcia, w których miejscach posadzić Ważna jest jeszcze jedna kwestia-kasa, ale tu też otrzymałam podpowiedź, że od znamych mogę wziąć sadzonki.


witaj! dziękuję za wizytę
po pierwsze to nie łam się, rabatka fakt może nie za duża, ale zaręczam że jak przyjdzie ci ją przekopać i wyplewić to będzie wydawała się ogrooooomna

specjalistką od ogrodów nie jestem, bo sama raczkuję (wyspecjalizowałam się raczej w warzywkach, z kwiatów do niedawna znałam róże i astry, no i ususzone hortensje ) ale na pierwszy rzut zastanów się co chcesz zrobić z tymi ścianami, czy chcesz je zasłonić czy żeby były widoczne
jak zasłonić to pomyśl o tujkach... winobluszczu, możesz posadzić je już.... nie jest to jakiś mega duży koszt, a bedzie rosło

a poza tym powoli... to nie wyścigi... wiesz ja pracując w ogrodzie warzywnym i kosząc trawę, mam taką refleksję, że tą pracę trzeba kochać dla samej pracy, bo ogród to nieskończoność pracy, w jednym kącie skończysz a już w drugim trzeba zaczynać i tak w kółko....

wieczorkiem usiądź, weż kartkę kredki i pomaluj trochę, wybierz roślinki które chcesz mieć i pochwal sie tym rysunkiem, tu są takie mistrzynie że pomogą stworzyć z tego skrawka ziemi prawdziwe dzieło!!!! wiem bo widziałam nie raz
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Diana 23:23, 20 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Witam
dzisiaj wpadłam się przywitać....
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies