Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

Pokaż wątki Pokaż posty

nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

Gardenarium 22:35, 14 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W chwilach załamania polecam stronę metamorfozy

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1251-metamorfozy-ogrodowe
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
romka 22:46, 14 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
Gardenarium napisał(a)
W chwilach załamania polecam stronę metamorfozy

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1251-metamorfozy-ogrodowe


ależ już byłam milion razy i połowie rodziny pokazałam fakt zdjęcia tam to miód na serce
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
JulkAd 23:05, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Roma no ogrom roboty za Wami. Już macie porządek pobudowlany gotowy. Teraz tylko przyjemność została, bo myślę, że prace w ogrodzie już polubiłaś
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Matka 23:08, 14 sie 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Roma, doczłapałam się w końcu i ja...nie wygonisz?

Trawę już masz-i to jaka ładnateraz dawaj rabaty-to lubimy najbardziejlistę roślin już masz?
____________________
U Matki
JulkAd 23:17, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Bogda napisał(a)
Roma, doczłapałam się w końcu i ja...nie wygonisz?

Trawę już masz-i to jaka ładnateraz dawaj rabaty-to lubimy najbardziejlistę roślin już masz?


Romka najpierw planuj i przemyśl dobrze rabaty, a później kupuj roślinki.

Bogda ma tyle miejsca, że u niej wszystko znajdzie swoje lokum, ale jak Ty masz ograniczone pole manewru to lepiej najpierw zaplanuj
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
KasiaWB 23:39, 14 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
potwierdzam, najpierw plan nic nie kupować wcześniej nie sadzić gdzie popadnie )
a co Ty byś Romciu w ogóle chciała? jakie roślinki? wstawiaj rzut działki z domem i określeniem stron świata i wymiarów no chyba, że już projekcik jest czekamy
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
AgnieszkaBK 23:39, 14 sie 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
I ja zajrzałam żeby się przywitać, Pięknie i od serca opisałaś swoją historię. Domek masz już śliczny, trawniczek zrobiony.... teraz już tylko zrobić rabatki. Będę kibicować Pozdrawiam serdecznie
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
anna_studio 23:55, 14 sie 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Witaj....u Ciebie
Wzruszyłam się.......u mnie też to trwało....nim TO pokochałam.
Jak zaczęłam działać w ogrodzie....stwierdziłam,że się starzeję i ciągnie mnie do ziemi.....
Z drugiej strony cieszę się, że moja przygoda z ogrodem rozpoczęła się jak moje dziecko urosło.....bo była bym na pewno rozdarta....poswięcając czaaaaaaaaaas w ogrodzie,
ale Ty masz świadomość tego i na pewno zachowasz równowagę........życzę Ci tego z całego serca.
Motto mojego syna..." Jeśli możesz dojść do celu, nie biegnij...''
Pozdrawiam ciepło...Romko
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
monteverde 00:03, 15 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Nie powiem , że nie wzruszył mnie wstęp nawet łezka była, ale to chyba ze starości taka reakcjazawsze mieszkałam w mieście z ogródkiem za domem i z działką POD gdzie jako dzieci byliśmy po części zmuszani do pomocy na niej a to przy pieleniu, a to przy zbiorze owoców, agrestu, porzeczek, malin, nie znosilam tego, dopiero po wielu latach docenia się to co sie miało czy ma z miłą chęcią będę obserwowała Twój wątek Romka, aby zobaczyć jak się skończy historia z zakładania ogrodu, szkoda , że nie pokazujesz z bliska warzywniaka, na pewno masz ładne warzywka,co w nim sadzisz czy wsiewasz? pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
grapaka 00:32, 15 sie 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Cześć Romka!
dziewczyny różnie odebrały Twoją historię
na wesoło i z łezką w okumożna się było domyślić jaki będzie koniec.Ja to odebrałam z łezką, ale jak przeczytałam, że Danusia też
to tych łezek było więcejpozdrawiam
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies