Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

Pokaż wątki Pokaż posty

nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

MilenaP 17:02, 17 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Mi się zarys bardzo podoba linie rabat są ładnie obłe i łagodne. Kąciki wypoczynkowe fajnie wkomponowane podoba mi się też to, że rabaty się łączą, a nie są porozrzucane bez ładu i składu.
____________________
Milena - zielonastrefa
beta 18:51, 17 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
zarysik ogólny bardzo fajny

a powiedz mi Sylwio, czy jedna kratka to jeden metr?

bo jeżeli tak to rabaty w niektórych miejscach mogłyby byc ciut za szerokie, ale to takie moje spostrzeżenie
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
romka 20:41, 17 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
Beti
mniej więcej tak, o której rabacie myślisz? tej w lewym górnym rogu domu???
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
JulkAd 21:37, 17 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)
Julciu nie prawda Mój Syn ma 20 lat i przytulanie zostało Mu od małego. Wlazłby mi na kolana, gdyby się zmieścił


U mnie tylko córcia przylepa, a syna przytulam na siłę, ale toż przecież dorosły facet (nie broni się, ale sam też nie przyjdzie)

Sorki Romka, że u Ciebie tak nieogrodowo dzisiaj się wypowiadam
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Urszulla 21:48, 17 sie 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Witaj- ciekawy wstęp do wątku- ach jakie życie jest pełne niespodzianek. Najważniejsze aby one prowadziły do szczęścia. Na Ogrodowisku jak w raju: wszystkiego pod dostatkiem. Oglądaj różne wątki aż znajdziesz coś co do Ciebie pasuje. Sadź i pytaj na forum inni Ci podpowiedzą i nie zostawią w samotności walki z ugorem Pozdrawiam
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
romka 21:53, 17 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
Witaj Ula
dzięki za miłą wizytę
... dziś tak sobie chodząc po działce pomyślałam, że w dobre miejsce trafiłam przynajmniej wiem od czego zacząć i jak ma być.... a co wyjdzie ? ... zobaczymy
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
KasiaWB 11:49, 18 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Napewno będzie pięknie zarys wyszedł fajnie, a praktyka jeszcze doda swoje myślę, że w przyszłym roku już będzie co podziwiać
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
JulkAd 20:17, 18 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Przyglądałam się Twoim rysunkom, no zarys ogrodu całkiem fajny, a ponieważ masz sporo mejsca możesz poszaleć. Zrób sobie listę roślin, które chciałabyś widzieć u siebie, a póżniej pod nie palnuj rabaty. Musisz też pomyśleć jaki ogród chciałabyś mieć, czy bardziej nowoczesny, czy bardziej klasyczny.

Przy takim terenie ja na pewno skorzystałabym z posadzenia kilku brzózek, mają swój urok, ale to Twój ogród Romka
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Mala_Mi 21:41, 18 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gardenarium napisał(a)
Witaj Romeczko, od jakiegoś czasu jesteś i to bardzo sympatyczna obecność

Ale je Twojej zwierzenia odebrałam zupełnie inaczej , nie śmiesznie, raczej z łzami w oczach i to autentycznie. Jeszcze je mam, jak to piszę

To piękna historia i to prawdziwe szczęście. Ja też je mam, dlatego rozumiem innych

Wstęp doebrałam tak samo jak Danusia.... też ze łazami w oczach.....
Za to teraz Mama będzie z Ciebie dumna.... doszłąm jak na razie tylko do tego miejsca.. MOja ze mnie jużjest.. i ja też mieszczuch, co prawda dziadkó jednym mieałąm na wsi.. i tam spędzałam dużo czasu jako dziecko..... I chociaż mówiłam, że ejstem "miastowa" to zawsze tęsnikłam za wsią... byle bez zwierząt i drobiu....grrrr
Mój ogród też miał wyglądać tak jak twój kilka iglaków i trawka, bo nie mam czsu na ogród. Zamówiłąm projekt... i niestety nic z tego projektu nie ma w moim ogrodzie.. Projekt był OK. taki jak chciaąłm, tylko ja nie wiedziałam czego sama chce... To wszytko pisałam juz u siebie, ale mój watek długaśny, wiec ... streszczam
Lecę popatrzec na ostatnie stronki... bo chociaż mało, to nie jestem kompletnie czasowa....
Dzięki, że do mnie zaglądasz.. miło .. że nie piszemy tylko do siebie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:47, 18 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
romka napisał(a)



to ja już z tego nic nie rozumiem-Sylwia czy Roma? normalnie zgupłam


i tak i tak trochę to skomplikowane tak naprawdę mam na imię Sylwia, ale przez ostatnie 3 lata razem z budową domu prowadziłam bloga budowlanego, projekt który budowaliśmy to Roma, więc nie trudząc się zbytnio mojego bloga nazwałam "romka" i tak jakoś zostało, "romka" "romeczka" tak jdo mnie przylgnęło i mi sie spodobało....
....a ponieważ moich imienniczek jest to trochę, zostałam przy romce i na Ogrodowisku

I słuszne rozwiązanie... Anek też jest jak .. nie poweim co.... gdybym sięzastanowiął nazwałąbym sieinaczej.. a tak zostało idiotycznie.... trudno.... dla mnie będziesz Romka.. Na projektowaniu się nie znam.. ale rzucę okiem co sie tworzy..... Bo ja to tworzę przuy pomocy łopaty i chciejstw które rosna w postępie geometrycznym i do kwadratu....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies