Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak więcej błędów nie popełnić......

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak więcej błędów nie popełnić......

Aneta1309 21:42, 03 maj 2021


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Wiosna ociąga się w tym roku strasznie, przynajmniej u mnie
Stan na dzisiaj niezadowalający ale najważniejsze że jest.

____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 21:47, 03 maj 2021


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Mista87 09:31, 08 maj 2021


Dołączył: 27 kwi 2021
Posty: 52
Pięknie masz! Bardzo podobają mi się elementy wiosny wplecione w rabaty. Sama tak planuje, ale jeszcze nie mam zrobionych rabat
Pozdrawiam i czekam na więcej inspirujących zdjęć.
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11057-magdy-ogrodu-poczatki?page=1#post_1
Aneta1309 13:27, 08 maj 2021


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Witaj, planowanie rabat to bardzo fajny etap podczas tworzenia ogrodu.
Bardzo się cieszę, że Ci się u mnie podoba, zdjęć nie ma wiele bo w tym roku wiosna mocno opóźniona i jakoś tak mniej cieszy.
Zresztą mam wrażenie, że u mnie ciągle to samo, nie ma za dużo zmian więc nie ma co pokazywać
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Kim 18:14, 08 maj 2021


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Anetko ,chciałam zapytać czy Ty tniesz swoje Umbry ?
Pytam bo mam takie badylki są długie ale rzadkie tarmosi je wiatr i boję się że w końcu się złamią

Chciałam jeszcze dodać że masz przepiękny ogród ,bardzo mi się u Ciebie podoba a wiosna śliczna,taka subtelna bo ja to mam kolorowe jarmarki
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Aneta1309 07:38, 09 maj 2021


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Kim napisał(a)
Anetko ,chciałam zapytać czy Ty tniesz swoje Umbry ?
Pytam bo mam takie badylki są długie ale rzadkie tarmosi je wiatr i boję się że w końcu się złamią

Chciałam jeszcze dodać że masz przepiękny ogród ,bardzo mi się u Ciebie podoba a wiosna śliczna,taka subtelna bo ja to mam kolorowe jarmarki



Basiu, umbry nigdy nie były cięte, podobno one tego nie lubią.
Jak widać często u innych podoba nam się to, czego sami w swoich ogrodach nie mamy Ja zwłaszcza wiosną biegam po innych ogrodach w poszukiwaniu kolorów.W tym roku cała lawenda mi przemarzła więc nawet jej już nie będzie, cały czas myślę, co na jej miejsce posadzić?.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Kim 08:23, 09 maj 2021


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Muszę jakoś wytrzymać z tymi Umbrami aż się zagęszcza ,kusi mnie je przyciąć ale wszyscy radzą zostawić
Lawendy szkoda a myślałaś może o bodziszku ,może by się nadawał jako zamiemnik lawendy
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Pola 08:26, 09 maj 2021


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Umbry mogą być cięte, ja robię to od kilku lat, ale po kwitnieniu, są wtedy pięknie zagęszczone.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Kim 08:31, 09 maj 2021


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Pola napisał(a)
Umbry mogą być cięte, ja robię to od kilku lat, ale po kwitnieniu, są wtedy pięknie zagęszczone.

Jolu nawet nie wiesz jak się cieszę z tej rady
Ja bym musiała je ciachnąć tak o połowę ,myślisz że tak mogę ?
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Aneta1309 08:41, 09 maj 2021


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Kim napisał(a)
Muszę jakoś wytrzymać z tymi Umbrami aż się zagęszcza ,kusi mnie je przyciąć ale wszyscy radzą zostawić
Lawendy szkoda a myślałaś może o bodziszku ,może by się nadawał jako zamiemnik lawendy


Myślałam o szałwi ale bodziszek też wezmę pod uwagę, dziękuję każda rada jest na wagę złota bo ja mało kwiatkowa jestem a nie chciałam żeby skończyło się tylko na trawach.Ta rabata znajduje się przy tarasie zawsze rosła tam lawenda więc przyzwyczaiłam się tam do odrobimy koloru
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies