Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » I Spotkanie Ogrodowiska na nartach styczeń 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

I Spotkanie Ogrodowiska na nartach styczeń 2012

alinak 22:22, 16 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Jesionowka napisał(a)
Witam
ja też muszę coś dodać
zjawiły się u mnie pełne energii kobitki, uśmiechnięte od ucha do ucha, cały czas trajkoczące, niezwykle zadowolone,
opowiadały o spotkaniu na nartach i ogrodowisku....
w końcu zdecydowałam się tam zajrzeć, no i nie mogłam się oderwać....
piękne ogrody, pozytywne emocje, a gdy w końcu znalazłam wątek o spotkaniu na nartach,
no cóż nie miałam wyjścia musiałam się włączyć
jesteście cudowne
pozdrawiam wszystkie ogrodowiczki, które miałam zaszczyt poznać
cieszę się, że jesteście

Grażyna


Grażynko przywołałam cie myślami . jeszcze dzisiaj wspominałam znajomym o wspaniałej gospodyni pensjonatu , częstującej najlepszymi trunkami własnej roboty. pozdrawiam i zapraszam żebyś z nami została na ogrodowisku ...tu już nie tylko o ogrodach się rozmawia ..jak widać i słychać .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Joanka 22:26, 16 sty 2013


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Fantastycznie się czytało i oglądało zdjęcia
Nie wiem kiedy zleciały mi te dwie godzinki tutaj.

Pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu!
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Mala_Mi 22:27, 16 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
I czuć
To cd postu Alinki, bo Izabeli nie ma...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
hanka_andrus 22:30, 16 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Grażynko, jak to, Jesionówka to przecież ogród pod jesionem,a mówimy tu o wszystkim.....bo życie w ogrodzie,ma wiele odsłon!
Czekamy na wątek!Dziewczyny zachwycone!No i jest jeszcze jeden przyjazny adres na turystycznej trasie!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
agniecha973 22:36, 16 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
To skoro o Jesionówce, to pokażę co nieco, bo tam bardzo ładnie jest. Warto znać takie miejsce.

W pokoiku na stoliku...



Rzut oka w drugą stronę. Za drzwiami łazienka.





Na dole kuchnia dla turystów

____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agniecha973 22:39, 16 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Kuchnia cd.



Sala kominkowa też dla gości





Żyrandol z bliska



Okienko



____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
gaby3003 22:47, 16 sty 2013


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 377
jesionówka na zewnatrz
____________________
Konstancja30 22:48, 16 sty 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
III ... machamy ... machamy ogrodowiskowo i klu zanczy narty

I - I tutaj ... http://www.ogrodowisko.pl/watek/1829-ogrod-marzen-cegla-roza-lawenda-i-mila-do-tego-co-mam-w-glowie?page=332#post_5
II - http://www.ogrodowisko.pl/watek/1829-ogrod-marzen-cegla-roza-lawenda-i-mila-do-tego-co-mam-w-glowie?page=333#post_9

noc była na prawdę bardzo krótka ... 9 rano tego dnia bardziej niż kiedykolwiek wydaje się być środkiem nocy ... z saloniku, w którym jestem zainstalowana okna wychodzą na 3 strony świata i ten świat za oknem jest bajkowy ...

w domu rejwach jak po zabiciu arcyksięcia Ferdynanda w Sarajewie ... na stok ... na sztruks ... to słyszę nieodmiennie od jakiegoś czasu ... sztruks nie sztruks mi tam wszystko jedno ... ... i tak nie umiem )) ... sam sztruks cudu nie sprawi ... decyduję się na dojazd z Ewą i Ta ...

dom szykuje się na ognisko ... ale nie tylko ... szykuje się też na przyjęcie księdza ... idealny dzień na wizytę z kolędą ... takich dni się nie wybiera ... Ta ciągle wygląda przez okno ... i ciągle nic ...
nic i nic a tu czas na stok ... Ewa niczym generał decyduje ... niech się dzieje co chce jedziemy ... tam dziewczyny czekają ...no to jedziemy ... mijamy samochód księdza dom obok niemal ... nawet gdybym z Mont Everestu zjechała na krechę nie było by to tak odważne ... przecież to ksiądz i wieś ... !!!

zapominam natychmiast bo widoki powalają ... piękne maja tam krajobrazy ... bardzo piękne ...



na stoku szaleństwo trwa ... część zdobywa dziewicze tereny ... najwyższych partii Czarnej Góry ... część szaleje niżej ... na dole pomyka niczym łania Madżenka w ortezie ... i to jak ona pomyka ... ledwo nadążam ...



godzina zero i pierwsze próby machania ... pod okiem wielkiego brata Czarnej Góry odchodzi istne szaleństwo )) ... Madżenka jednym palcem utrzymuje stałą łączność z forum ... drugim rozstawia obecnych ... ktoś dzwoni i nawigację wspomaga ... Irenka machając - bo machamy ... machamy ogrodowiskowo - z absolutnym wyrazem szczęścia na twarzy ... pertraktuje z Waligurą zakup nowych nartek ... moda to jest i na stoku i po przejrzeniu aktualnych trendów Irenka ma jasność, że jazda jest czadowa ale model dech do wymiany ... jeżeli żon widział ją na tym stoku to kwestia nart pewnie już jest przeszłością ... Irena byłaś wspaniała i w szu szu i w radości ... z szu szu ...
jak upadać to tylko jak Alinka ... ale w sobotę to Alinka już nie upada ... to już jazda z klasą ...

dojeżdża Agniecha i Gabrysia ... lista obecności nawigująca Madżenka



dziewczyny przejmują stok i szaleją ...



po drugim wejściu przed kamerkami jedni zasłużyli na coś ciepłego i idą do mojej knajpki ... tej, w której wczoraj mieszkałam ... inni znaczy ja wciskają się w betonowe butki i idą na wojnę ... za drugim podejściem jadę popychana przez orczyk ... Anna drze się za plecami jak to cudnie mi idzie ... że postawa i tak dalej, a ja też się drę w panice, ze nie pamiętam jak się od tego odczepić ... i nie ma co liczyć, że coś mi przyjdzie do głowy bo droga mi siem kończy !!! ...
w akcie desperacji walcząc o życie postanawiam upaść ... genialne ... wreszcie jestem bezpieczna ... siedzę sobie jak królowa na śniegu ... nie mam pojęcia, że za mną wyciąg stoi !!! ... i jest super ... tzn byłoby ale nie wiem skąd jakiś facet wyrósł przede mną i upiera się, że muszę ten swój azyl opuścić ... nie chcę ale mi pomaga wstać ... żeby było jasne ... nie chcę wstać ! a nie nie chcę żeby mi pomagał ... zawzięty typ stawia mnie na nogi i każe zjechać ... z góry przy tym orczyku !!! ... a mogłam kaffkę pić z Madżenką w mojej knajpie ... co za pech ...

nie wiem dlaczego się nie zabiłam ... pewnie po żebym mogła umrzeć patrząc na to co przede mną ... ta góra jest olbrzymia !!! ... stroma i jeszcze ci wszyscy szaleńcy co z prędkością światła gnają ... o nie ... mowy nie ma ja tam nie zjadę !!! ... Ania spokojnie wyciąga fajkę i nagle zdaje sobie sprawę, że to jak z ciążą ... jak jest to trzeba urodzić ... ucieczki stamtąd nie ma ...
to była długa droga na gigantycznym stoku i ciężka próba dla kręgosłupa naszej Ani ... Anek ja nie wiem kiedy się z tymi drewnianymi potfforami dogadam ale kiedyś muszę ... bo choć te góry z takimi przepaściami som to okrutnie faja ta zabawa ...

w nagrodę mogłam pójść do innej knajpy ... i poszłam ...



i proszę jaka zadowolona jestem ... jak to powiedziała Ania ... coś w tym narciarstwie mi siem jednak podoba ...

Wy dziewczyny )))

cdn ... o kurze bendzie wreszcie ... ...

dziewczyny ... nie nadążam )) ... pranie leży w domu chlew a ja czytam ... u Madżeny 30 coś postów do nadrobienia ... urlop chyba wezmę ))))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
gaby3003 22:49, 16 sty 2013


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 377
____________________
gaby3003 22:51, 16 sty 2013


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 377
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies