Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazurskie klimaty Małgorzaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazurskie klimaty Małgorzaty

olciamanolcia 10:24, 13 lut 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7055
malgorzatakarpacz napisał(a)
Moja laury chyba padły tej zimy.



O kurde. Moich krzaczków to pierwsza zima. Na chwile obecna są w super kondycji.
Rozumiem ze przycięlaś ją przy ziemi?
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
daszum 14:47, 13 lut 2022


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Małgosiu (to również imię mojej córki) podziwiam porządek w ogrodzie!

U mnie znowu wieją wichry i wszędzie jest pełno słomy miskantowej.
Zostawiłam na zimę 3 wielkie miskanty w murowanej donicy tarasowej, które zasłaniają mnie od sąsiadów.
Wiatr je potarmosił i suche trawy mam wszędzie

Zazdroszczę nowego terenu.
Ja zastanawiam się nad wynajęciem od sąsiada ugoru przylegającego do mojej działki. Mam nadwyżkę iglaków i traw, której nie mam gdzie zagospodarować.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
basia3012 15:41, 13 lut 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9483
Małgosiu, chyba w tym samym sklepie zakupy robiłyśmy.Zegar jak mój, identyczny.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Alija 16:25, 13 lut 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8756
malgorzatakarpacz napisał(a)
Jagodnik i trochę sadu uprzątnięte.





Kiedy Ty już to wszystko zrobiłaś????? Podziwiam porządeczek. Ta wijąca się ścieżka bardzo mi się podoba. A Twój warzywnik, cudo, ścieżka i płotek, pieknie się prezentuje.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
malgorzataka... 17:59, 13 lut 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Danuto -ten nowy teren troche mnie czasami przeraża,ja już swoje lata mam i zastanawiam sie czy podołam-a moze oddam to w ręce fachowcom-boję się zaczepić Danusię bo ona przecież swojej roboty tyle ma.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Basieksp 17:59, 13 lut 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
Wyczytałam u Rumianki, że odwiedziłaś skup złomu, koniecznie musisz się pochwalić co wyszperałaś, lubię takie niespodzianki muszę sobie też takie jakieś fajne miejsce poszukać, tylko nie wiem czy u nas coś można fajnego sobie kupić, no i ile sobie cenią?
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
malgorzataka... 18:14, 13 lut 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
basia3012 napisał(a)
Małgosiu, chyba w tym samym sklepie zakupy robiłyśmy.Zegar jak mój, identyczny.


Pewnie tak było Basiu--ja mam kolejne zamówione,ale juz nie w tym sklepie.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
malgorzataka... 18:29, 13 lut 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Alicjo-ja żle znoszę dłuższe okresy nicnierobienia więc jeśli okoliczności pozwalają idę do ogrodu,a że ogród nie mały to muszę się bujać i jeszcze tak mam ze najlepiej jak sama wszystko zrobię bo w pracy innych zawsze jakies niedociągnieńcia znajdę,ale do pielenia latem biorę do pomocy kobietę.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
malgorzataka... 18:53, 13 lut 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Basieksp napisał(a)
Wyczytałam u Rumianki, że odwiedziłaś skup złomu, koniecznie musisz się pochwalić co wyszperałaś, lubię takie niespodzianki muszę sobie też takie jakieś fajne miejsce poszukać, tylko nie wiem czy u nas coś można fajnego sobie kupić, no i ile sobie cenią?


Basia jeszcze nie wszystko jest przygotowane,no wiesz jak to ze złomu oczyścić trzeba olejem pociągnąć,ale jedno pokażę.
Przyznam Ci się że najpierw musiałam się wkupić w łaski złomiarza żeby pozwolił pogrzebać.Zawsze jak jadę to z "wkładką"i do wkładki.

____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Basieksp 21:32, 13 lut 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
No fajne mi buzia do takich rzeczy zawsze się uśmiecha raz byłam, jak mój mąż coś wywoził na złom, i mieli sporo różnych garnków żeliwnych, ale nikt nie potrafił podać mi ceny ile to kosztuje, zostawiłam telefon i potem ktoś do mnie oddzwonił, no ale cena była mocno zawyżona i tyle z tego było
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies