Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazurskie klimaty Małgorzaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazurskie klimaty Małgorzaty

Joku 20:35, 29 sty 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12093
Śnieg był w tygodniu ale stopniał. Teraz wieje niemożebnie. A co przywieje to się okaże.

Ja też bym chciała już do ogrodu polecieć.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Milka 10:53, 06 lut 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
malgorzatakarpacz napisał(a)
Wiesz Elisko ja już mam wszystko pocięte-wykorzystałam cieplejsze dni i wszelkie sekatory poszły w ruch.
To mały przykład:--miało być równo ,jak jest każdy wdzi-przestanie wiać to poprawię.

Bardzo ładnie, czyściutko już u ciebie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
basia3012 20:37, 06 lut 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Małgosiu, wszystko już u Ciebie pocięte? To tylko czekać na ciepełko.
Chyba taka łagodna zima w tym roku, tfu, tfu.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
malgorzataka... 17:38, 08 lut 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Przyciełam Basiu drzewa i krzewy z czyszczeniem i przycinamiem bylin ciągle się wstrzymuję bo wiesz jak to w moim regionie, jeszcze wszystko możliwe,ale łapki swędzą--ja nie bardzo znoszę dłuższe okresy nicnierobienia-
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Tess 20:34, 08 lut 2022


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Przybiegam podziękować za podpisanie.
Bardzo, baaaardzo dziękuję, Małgorzato

Ogród zapisuję, by kiedy się już ogarnę - pozwiedzać.

Edytuję, bo palę się ze wstydu.
Poszłam oglądać ogród i uświadomiłam sobie, że go znam. Tzn. stan z czasów mojego stałego pobytu na O.
Nie skojarzyłam, bo u nie występujesz jako małgorzatakarpacz.
A Tyś Mazurka! Przecież pamiętam, w tym samym roku zaczynałyśmy na O.

Obiecuję, że się odwdzięcz. Możesz już oglądać, co byś chciała z moich ogrodów.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
basia3012 09:57, 09 lut 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
malgorzatakarpacz napisał(a)
Przyciełam Basiu drzewa i krzewy z czyszczeniem i przycinamiem bylin ciągle się wstrzymuję bo wiesz jak to w moim regionie, jeszcze wszystko możliwe,ale łapki swędzą--ja nie bardzo znoszę dłuższe okresy nicnierobienia-


Mnie też już swędzą. Tym bardziej, że plany na sadzenie mam, rośliny czekają. Tylko do ogrodu.
Małgosiu, pokaz swoje wiosenne klimaty. Na pewno jest co oglądać.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
malgorzataka... 11:10, 09 lut 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Przesympatyczna Tereso--podpisałam petycję bo widzę że walczysz w słusznej sprawie-- pozatym kiedyś czytałam Twój któryś z wątków i zapamiętałam Cię jako ciepłą i humorystyczną osobę--teraz mam na wokandzie Twój wątek "Ogród nad Rozlewiskiem"
Apsolutnie nie oczekuję żadnych apanaży że to ujmę tak górnolotnie--a roślinami ewentualnie możemy się wymienić.
Wiosną mozesz przyjechac na Mazury i wybrać jakie Ci się będą podobały a ewentualnie nie masz u siebie-teraz z Warszawy na Mazury jedzie się bardzo szybko mamy nową autostradę.
Ukłony posyłam i powodzenia.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
malgorzataka... 11:39, 09 lut 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Basia nie bardzo mam co pokazywać bo ja robię bardzo mało zdjęć w tym roku sprubuję nie zapomnieć w natłoku pracy i cykać.
nie wiem czy sie nie powtórza kadry --dla Ciebie pare fotek.

Móje oczko w głowie-czuli warzywnik


i takie tam...
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
basia3012 21:43, 09 lut 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Nie masz co pokazywać?Małgosiu, przekomarzasz się. Cudnie, i w warzywniku również. Tak angielsko.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Basieksp 22:04, 09 lut 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
No nie dziwię się, że oczko w głowie to warzywnik, bo mi też wpadł w oko ta ścieżka i płotek, podoba mi się bardzo i ten but, też fajny
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies