Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Milka 12:46, 12 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
rozajerycha napisał(a)


Irenko to nie jest wieloletnia u nas trawa.Też mnie zauroczyła.Pozbierałam nasiona i w kolejnym roku wysiałam do doniczek ,ale niebyły takie wielkie te pałki jak zakupiony oryginał .

no nie wiem, kupiłam, że tak powiem w poważnym centrum ogrodniczym czas pokaże, póki co ..cieszę się
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:47, 12 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
rozajerycha napisał(a)


Po lewo wstaw zdjęcie z awatara i zostaw tą słoneczną opcję Irenki i idealny duet .
Pięknie macie Miła moja .
Praca ciężka ,ale widać jej efekty gołym okiem.Zazdroszczę tyle jest już roślin ,zagospodarowanych miejsc i znowu coś odkrywasz na zaspokojenia natchnienia .Oj tylko podciągać rękawy
Elektryczna piła jest to bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza,że masz co ciąć Miła .Obojgu wam będzie lżej pracować.


tak włąśnie pomyślałam
przegladam oferty i szukam
avatarek na razie stray zostaje, nie mam natchnienia
buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Megi 13:38, 12 lip 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
irena_milek napisał(a)


trup..hym, chyba lepiej

moja Dżaga juz przez wszystkich znana kleptomanka, wiem czego jej brakowało...dostała misia i z misiem ciaga się, ale to w realu wyglada


Irenko, a ona wysterylizowana ? bo suki tak często mają w trakcie urojonych ciąż
____________________
rozajerycha 15:36, 12 lip 2013

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Awatar jest pięknisty ja pisałam tylko,że róża pasuje ta ze słonecznej fotografii Miła.
Uważaj bo poważne sklepy nie oszukują ))))))
Znam tą trawę,ale nie słuchaj mnie zostaw na przyszły rok tylko zaznacz gdzie jest i oczekuj
Może jak u was jest cieplej to coś wyjdzie ...?
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
JulkAd 17:15, 12 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
I znowu nadrobiłam, jak zwykle u Ciebie..strony się rozmnażają na potęgę...rabata przy murze mnie niezmiernie frapuje....będę dopingować, chociaż wiem, że to potrwa trochę.....mnie z patyków limki tylko jeden się przyjął...czy Ty go przycinasz jakoś, żeby się rozkrzewił, czy nie?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Mala_Mi 17:17, 12 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Iranka....ależ sie dzieje
Waligóra tnie gałęzie, nowa rabata rodkowa będzie MALINA, Sonia i Dżaga asystują ,a Ty fotki robisz i kanciki.... masz cudnie, a będzie jeszcze cudniej.... Lawendy piękne.... jałowiec fajnie ostrzygłaś
Buda duża ..chyba razem z Iza damy sie skleptomanić Dżadze.. a niech nas zaliże
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 17:51, 12 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Megi napisał(a)


Irenko, a ona wysterylizowana ? bo suki tak często mają w trakcie urojonych ciąż


nie jest, raczej nie chcę tego, bp juz jedną sterylizowałam ona musi mieć klamoty, więc aby nam nie zabierałą, dostałą miśka
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 17:51, 12 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
rozajerycha napisał(a)
Awatar jest pięknisty ja pisałam tylko,że róża pasuje ta ze słonecznej fotografii Miła.
Uważaj bo poważne sklepy nie oszukują ))))))
Znam tą trawę,ale nie słuchaj mnie zostaw na przyszły rok tylko zaznacz gdzie jest i oczekuj
Może jak u was jest cieplej to coś wyjdzie ...?


to będę bacznie obserwować mam nadzieję, ze się uda
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 17:53, 12 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
JulkAd napisał(a)
I znowu nadrobiłam, jak zwykle u Ciebie..strony się rozmnażają na potęgę...rabata przy murze mnie niezmiernie frapuje....będę dopingować, chociaż wiem, że to potrwa trochę.....mnie z patyków limki tylko jeden się przyjął...czy Ty go przycinasz jakoś, żeby się rozkrzewił, czy nie?


Jula, no też jestem ciekawa, jak to wyjdzie
co do limki, odcięte kawałki dałam z ziemię z pisakiem i tyle; sama się rozgałęzia, jedna nawet ma pąk kwiatowy, a taka malutka
będę robić dużo sadzonek, to potem będę rozdawać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 17:54, 12 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
asc napisał(a)
Iranka....ależ sie dzieje
Waligóra tnie gałęzie, nowa rabata rodkowa będzie MALINA, Sonia i Dżaga asystują ,a Ty fotki robisz i kanciki.... masz cudnie, a będzie jeszcze cudniej.... Lawendy piękne.... jałowiec fajnie ostrzygłaś
Buda duża ..chyba razem z Iza damy sie skleptomanić Dżadze.. a niech nas zaliże


Aniu, mam taką nadzieję
a w budzie całkiem przyjemnie jest pachnie sianko i miejsca sporo, nawet w karty możemy pograć
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies