Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

popcorn 08:41, 16 lip 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Irenko, cynie boskie. I jak masz dużo miejsca... Hosty pod świerkami - pięknie

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Kindzia 12:07, 16 lip 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042

Szybciorkiem mi napisz co to za dalia PIĘKNA !!!!!!!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Zeta 12:22, 16 lip 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Wysepki hostowe ....moje ulubione....niesamowicie lesny klimat robią
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Debra 12:28, 16 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
irena_milek napisał(a)
......psa uwiązaliśmy, cała się zapieniła!

stąd zabieram trawę, zdominowała ją żurawka.......czy zostawić tak, jak jest? w środku sa 2 piwonie



Irenko, tak jak jest teraz jest ślicznie. Jak zabierzesz trawki, będzie zbyt monotematycznie, sądzę. Może pouszczykuj żurawek po bokach, będziesz miała nowe sadzonki, a i na trawę będzie więcej miejsca.

A z tą Twoją kochaną psicą, to masz niezły bal. No ale co mozna począć, przecież jej nie zmienisz
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Milka 12:36, 16 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Rench

wielkie dzięki, teraz pamiętam, ze siałam, dostałam od Martka nasionka, ale w życiu nie pomyślałam, że mi się uda
piwonie przesadzę, trawki chyba zostawię, chciałam wczoraj wykopać..nie dały się, uszkodziłabym żurawki...wsadzę cisa na pniu albo Morning Light

Megi, zapału nie brak, choć i zwątpienie mnie dopada.. planów jest dużo, realizacja nie cała się uda, ale mój mąż mówi..ogród jest dla nas, a nie odwrotnie

Marzenko
jesteś za dzięki

Agatko
ty drugi głos za

Aniu asc
wrzucę, tylko czy mnie wyjdzie

Danusiu
siew do gruntu, jak to mówią, ostatnim rzutem na matę
co do przetacznika, bardziej widzę powiększanie wysokości niż objętości, ale będę patrzeć

Mirka
nie ogarniam tak do końca Kondziu widział, mam nadzieję, że dzięki temu lepiej się poczuł
ale i tak się cieszę i wdycham wszystkie aromaty ogrodu

Gabisia
bo rewolucje robisz..to i czas umyka, byłam i widziałam, jeszcze w realu mus obejrzeć

Elfiku
firletki schną od dołu, to normalne, przyciąć i na nowo ładnie odbiją, raczej choroby je nie atakują..
to się cieszę tym tytoniem bardzo i czekam na zapach
włosy..loki chcę ujarzmić, bo fruwają jak u czarownicy i trzeci głos za, aby trawkę zostawićbuziam

Basiu
ważne, ze coś się przyjęło ja zrobię kilka sadzonek, zobaczymy no i hortensję pnąca też zrobię lub dam i chyba lepiej w grunt, ziemia z piachem wymieszana i wilgoć miłki mam 2, ale na razie jeszcze nie kwitły, za rok już chyba na pewno będą kwiaty

Celinko
pies łagodny, ale rozrabiaka, dla wrogów nie zawsze miły
przestrzeń mi się kurczy, nie mam chyba gdzie już sadzić, a lubię też kawałek otwartej przestrzeni

Madziu
codziennie biegam, czy bardziej się rozwijają, ale jakoś po 1 kwiatku się pokazują

Karola
cynie to mój sukces, marzyłam o nich mówisz dużo miejsca, a ja się głowię, gdzie co wsadzić

Kasiu,
to chyba dalia Duet

Zeta
chyba masz rację tylko rok temu, coś nie bardzo mi wyszło, a teraz już nie chce mi się tego zmieniać, niech rosną chyba, ze nie wytrzymam

Krysiu
i twój głos jest 4 za zostawieniem trawek, przegłosowane, trawki zostają
nie zmienię jej, to moje,, 3 dziecko", największa rozrabiaka...ale taki pogodny pies to rzadkość, taka osobowość
wczoraj do reszty połamała wszystko, bo usłyszała wojnę sąsiada z kozami i kurami, wkurzona wyciepałam wszystko..po ciemku hakałam aż wióry leciały!
zostały się krzewy i drzewa i znowu nowa robota, sadzić coś, co wytrzyma skoki Dżagi





____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Moniika 12:40, 16 lip 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
irena_milek napisał(a)
no to ja juz mogę sobie wyobrazić!!!!
nawet próbowałam wczoraj wleź na sosnę, ale i tak był za wysoko, na około 6m, więc inne sposoby wymyślaliśmy......psa uwiązaliśmy, cała się zapieniła!

stąd zabieram trawę, zdominowała ją żurawka.......czy zostawić tak, jak jest? w środku sa 2 piwonie

PIEKNiE żurawki cudne... Pozdrawiam m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Milka 13:17, 16 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Moniko odpozdrawiam dzięki

i ciut obrazkowo,
widok zza rabaty...taka do przechowywania, a robi się angielska, będę powiększać, nie mieszczę się...

czekam i czekam, kiedy ten mikołąjek zbłękitnieje!


cyniowo w pąkach i kwiatach



mix lawendy i firletki, jak ja będę ciąć i na mojej rabacie wiązowej rozrasta się, będę ciąć znowu śliwy, juz urosły po cięciu, mają się zagęszczać oj sorki, ale fatalne zdjęcie!

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 13:31, 16 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
białą liatria bardzo mi się pokłada, pewnie przy koszeniu ją stracę..z moich kan, 1!!! tylko wzeszłą!


mój ulubiony liliowiec się otworzył...i inne

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ka1sia 13:43, 16 lip 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Irenko, liliowce śliczne! te falbanki przy płatkach ja je uwielbiam i wcale mi nie przeszkadza, że krótko kwitną mam nadzieję na liliowcowy gąszcz w przyszłym roku pozdrawiam
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
aga_pe 13:47, 16 lip 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
również uwielbiam liliowce. A też z ciemnym środkiem wygląda cudnie
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies