Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko o czym ... Marzysz

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko o czym ... Marzysz

Enya73 10:22, 23 sie 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
O widzę, że masz również moją ulubioną odmianę sumaka. Jak się u Ciebie sprawuje? U mnie w tym roku z powodu nadmiaru wody trochę choruje i przedwcześnie traci liście od środka.
Pozdrawiam
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Urszulla 14:17, 23 sie 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Kasiu piękny kształt tych rabat pod sosnami
i wspaniale się rośliny rozrastają, w tym roku rzeczywiście deszczu latem nie brakowało.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
gierczusia 22:02, 24 sie 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ka1sia napisał(a)
tacy sami


Wreszcie te psiurki mogłam obejrzeć .... Buziole Kasiu ... Jak mnie żal ,że u mnie wiewiórek nie ma .. Mam dom prawie przy lesie ,a ryzych jak nie ma tak nie ma

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Mala_Mi 10:58, 25 sie 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wreszcie obejrzałam relację ze spotkania i ogrodu.......
Jest cudnie, a nereczki wyglądają bardzo dobrze.. jak z kompletu Warto było pomęczyć sie jesienią.. bo chyba jesienią je robiłaś ...

Pomysł na hortki z liliowcami fajny Wart skopiowania Ale już nie u mnie.. nie będę demolować ogrodu... nie chce mi się ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kindzia 11:48, 25 sie 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Kasiu, wreszcie dokładnie psiutki pooglądałam Teraz mam fazę na psy, wiadomo Tak ładnie przy nodze chodzą? Grzeczne? Nie kopią w ogrodzie? Bo ogród śliczny...ten łan hortek...spektakularny!!!

Macham Kasiulka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Milka 11:54, 25 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Obejrzałam wspaniałe spotkanie, cudowny ogród, stanowczo za mało Kasiu pokazujesz, no a psiaki po prostu zachwycające, cieplutko pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Magda70 12:11, 25 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ale Wam fajnie....miłe spotkanie, cudne widoki poza ogrodem i jeszcze piękniejsze w ogrodzie. Pięknie Katarzyno

A warzywnik...daj aktualne fotki. Ziemniaki z worków zjedzone?

pozdr.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ka1sia 12:33, 25 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Anitko, sumaka kupilam jesienią, oczywiście zaraz po tym, jak zobaczylam to Twoje cudo rośnie bardzo ładnie, tylko muszę pomyśleć nad innym miejscem, żeby go bardziej wyeksponować też mocno pozdrawiam

Ula, rabatki-nerki (Izunia je tak nazwała ), mimo wielu obaw, rosną jak na drożdżach

Elusia, nie masz ryżych? ale za to masz oswojoną jaszczurę a u mnie jeszcze zajączki i sarenki zaglądają, ale tylko do momentu aż piesy się o tym nie dowiedzą czyli bardzo krótko


Anek, nereczki robione na raty jedna jesienią, a druga świeżynka sprzed 3 tygodni lubię je, ale plewię bez przerwy
Ty w tym swoim ogródeczku to za wiele nie zmieniaj, bo śliczny jest, mój Przemek też nim zachwycony, muszę mu ciągle pokazywać fotki od Ciebie

Kasiulek, ja fazę na psiutki mam nieustannie, kochamy je bardzo grzeczne są, kopią na spacerkach w polu, na łące, dużo z nimi chodzimy, bo jak się nudzą, to różne pomysły przychodzą im do głowy a jak zrobią parę kilometrow, to padają i śpią jak susły
Twój Ucholek prześliczny,ile radości wniósł do domu, prawda?
Macham i mizianko dla Figusia


Irenko,Ty też psiara jesteś, to mnie rozumiesz za mało ogrodu? hmm...postaram się to zmienić,będą fotki, ale ciągle takie same, nie zanudzę Was?
cieplutko pozdrawiam
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Milka 12:40, 25 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
nie zanudzisz, ja dopiero przy okazji tego spotkania, zobaczyłam miejsca, których nie pokazywałaś
no psiara jestem, ale moja Dżaga to już mi nerwa psuje, łobuz straszny
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ka1sia 12:41, 25 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Magda70 napisał(a)
Ale Wam fajnie....miłe spotkanie, cudne widoki poza ogrodem i jeszcze piękniejsze w ogrodzie. Pięknie Katarzyno

A warzywnik...daj aktualne fotki. Ziemniaki z worków zjedzone?

pozdr.


Magdaleno dziękuję bardzo za słowa uznania
W warzywniaczku lekki balagan, busz się zrobił więc mało fotek ziemniaczki wykopane i prawie zjedzone, ale spektakularnych zbiorow nie było a pomidory to istna klęska, wszystko padło, chyba się już z nich wyleczyłam ogóry dopisały, cukinia oszalała, zieleninka też nie najgorzej a, jeszcze zapomnialam o papryce, pierwszy raz ją miałam, ale udała się bardzo o, tak:




____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies